reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny, zaszalałam dzisiaj, wdepłam do H&M zupełnym przypadkiem i kupiłam 3 superowe sukienki na "każdą okazję", raczej są eleganckie, ale baaaardzo wygodne i w dodatku za wszystkie 3 zapłaciłam 140 zł, bo to z wyprzedaży, najfajniejsza kosztowała 40 zł :-D
 
reklama
ja też właśnie zamierzam h&m przyatakować. i przeszukuję internet w poszukiwaniu fajnych balerinek, bo już czas się powoli bezskarpetkowy zaczyna ;) w sumie dobrze ze końcówka ciąży wypada mi w lecie, problem wciągania botków i wiązania sznurówek nie będzie istniał ;)
 
Ja też się cieszę, że w lato będzie łatwiej z ubieraniem, ale ja niestety źle znoszę upały i czuję, że będę je odczuwać jeszcze dotkliwiej. Będę wcinać lody sorbetowe, popijać zzzzzimną wodę z cytryną i miętą i myślę, że jakoś da radę przeżyć!!!:-)
 
Moja Zuza ma już 500 gram! To jak pół kilo mąki, pięć tabliczek czekolady lub opakowanie cukru pudru:D

Co do lata, nie licząc ubrań wydaje mi się, że będzie nam gorzej, będziemy miały więcej kg, więc będziemy się bardziej pocić:D
 
pod tym względem to jakoś mam nadzieję przeżyć, gorzej z tym że jak nam się dzieciaki po jakichś pierwszych 3 miesiącach hardkoru ogarną, a raczej my z nimi, to akurat zacznie się robić zima, padaka i z długich spacerów nici. a taką miałam wizję na macierzyńskim - nic tylko spacerować, hehe.
 
reklama
Nie miałaś obaw iść 13 w piątek na wizytę?;> Ja miałam, ale poszłam i wszystko było okej:D Niby tylko 8 tygodni różnicy, a moja Zuzka ma pół kilo:D

Notabene jak ktoś kto waży zaledwie pół kilo może mnie aż tak kopać?;>
 
Do góry