reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej Wam Ciężarówki i Staraczki :) chciałabym znowu do Was dołączyć po... 6 latach przerwy ;) coś tam troszkę Was już poczytałam, ale zanim "nadrobić" się uda pewnie minie trochę czasu, którego teraz mam aż nadto, bo mam leżeć
emoji82.png
Ja w tym momencie 9t5dc, w grudniu 2017 poronienie, a oprócz tego 6-letnia Córka :) z danych to 28 lat, 165cm wzrostu i 84,4 kg :)
Cześć :-) gratuluję ciąży, wagę to masz naprawdę super, moje marzenie :-)
 
@91Asia
:) To powodzenia. Owu przed Wami:)

@Ika88 romantycznie :D A dobra chociaż? Mi pizza nie podnosi cukru.... WGL moja cukrzyca to jakieś nieporozumienie:p
Bez zachwytu, ale uparłam się, żeby tym razem była z jakiegoś lokalu, którego nie znamy, no i pokarało mnie :p Ja swojej glikemii nie ufam, nigdy glukometr nie pokazuje mi nawet zbliżonej wartości po identycznym daniu...
 
U mnie cukry w miarę stale, co może być zgubne [emoji14] niestety z tendencją do niskich cukrów... więc muszę pilnować by w odpowiednim momencie zjeść:)
Bez zachwytu, ale uparłam się, żeby tym razem była z jakiegoś lokalu, którego nie znamy, no i pokarało mnie [emoji14] Ja swojej glikemii nie ufam, nigdy glukometr nie pokazuje mi nawet zbliżonej wartości po identycznym daniu...
 
@91Asia no do mojej wymyślonej wagi jeszcze brakuje i skłamałabym gdybym powiedziała, że to nic takiego zgubić ponad 30kg ;) najtrudniej było zacząć, ale zrobiłam szybkie cięcie, a później reszta weszła sama w nawyk :) szybkie cięcie dotyczyło słodyczy- bo przez te cholery waga mi spadać nie chciała, bo z jedzeniem od nastolatki się pilnowałam ;p teraz nawet raz na.jakiś czas ciacho na mieście zeżrę ze smakiem ;p a no i ruszać to zawsze się ruszałam i moja kondycja nie była najgorsza- po prostu ją podciągnęłam ;)
 
Cześć dziewczyny, zakupiłam żel conceive używała z was któraś , mam clo ,żel teraz tylko czekam na @. W ogóle dzisiaj się czuje właśnie jak na @ myślałam że może ovu ale testy blade. Poza tym zakupiłam sobie też rowerek stacjonarny no i dzisiaj, zaczynam zabawę, ale ciężko jest, bardzo mi nie wygodnie, oj zasiedzialam się strasznie.

Oczekujaca jak się czujesz??? 23tc przeskoczył już???
 
Ja używam conceive [emoji4] w zrobieniu dzidzi na razie nie pomógł ale jako lubrykant jest fajny, tym bardziej że zwykłych lubrykantów przy staraniach nie wolno
 
reklama
Cześć dziewczyny, zakupiłam żel conceive używała z was któraś , mam clo ,żel teraz tylko czekam na @. W ogóle dzisiaj się czuje właśnie jak na @ myślałam że może ovu ale testy blade. Poza tym zakupiłam sobie też rowerek stacjonarny no i dzisiaj, zaczynam zabawę, ale ciężko jest, bardzo mi nie wygodnie, oj zasiedzialam się strasznie.

Oczekujaca jak się czujesz??? 23tc przeskoczył już???
Nie...nadal trwa.... myślę, że tak naprawdę najgorzej przeżyje okres od 22tc-24.... no więc dziś kończymy 22t3d... także bardzo ciężko.. płacze po katach, i wogole jest do dupy. Żyć się nie chce.
 
Do góry