reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Powiem wam że dał mi nadzieję że nie jestem gorsza i dlatego też sama mam chęć udowodnić sobie że potrafię wziąść się za swoje kilogramy i zanim zajdę trochę ich zgubić.
Oczywiście, że nie jesteś gorsza :-) nikt nie jest z powodu nadprogramowych kilogramów. Życzę powodzenia, ja również zamierzam coś zrzucić przed zajściem.
 
reklama
Kurczę dziewczyny dostałam znów @ dwa tygodnie od ostatniej dzwoniłam do ginekologa czy brać od dzisiaj clo czy czekać na kolejną @i mam czekać, i znów miesiąc w plecy, trudno
 
Bol brzucha mam poczatku ciazy i nikt nie wie skad :( bo jak wymazy byly czyste, jak szyjka bula dluga, jak wszystko bylo ok to bolal. Jak bula bakteria w moczu tez bolal, jak sie skrocila tez bolal.. wiec generalnie powinnam sie przyzwyczaic ale teraz jakis skurczowy ten bol sie robi.. wzielan relanium, bo dopiero mezowi udalo sie wykupic, spasmoline i czekam co dalej...
Trzymam mocno kciuki za zdrowie Twoje i Twoich maluszków, myślami jestem z Wami bardzo często. Wierzę w to, że wszystko będzie dobrze :-) przypomnij który jest teraz tydzień?
 
Trzymam mocno kciuki za zdrowie Twoje i Twoich maluszków, myślami jestem z Wami bardzo często. Wierzę w to, że wszystko będzie dobrze :-) przypomnij który jest teraz tydzień?
Dziś 21t5d. Kolejna wizyta u mojej gin 6marca - o ile wcześniej nie zeswiruje.
Od 11.02 mam założony szew. W ten wtorek byłam na kontroli u swojej gin i ponoć trzyma. W poniedziałek mieliśmy prenatalne. Niestety u chłopczyka jest mały ubytek na serduszku i wskazane echo serca... u dziewczynki wszystko ok. 19marca mamy echo serduszka to będzie 25tc wtedy ponoc najlepiej widać co się tam dzieje, lekarka z prenatalnych kazała się nie martwić bo często zanikają te ubytki ale wiadomo stres jest...
Od kilku dni mam zakwasy na brzuchu, i kłucie i bóle pochwy... matko.. ja nie wiem skąd już biorą mi się te objawy... Głównie mam leżeć... No więc leżę i nic nie robię.. przed wczoraj zaczęłam oglądać wyprawki robić listę itp ale nadal się boję cokolwiek kupić w związku ze stratą syna w 23tc.. jakoś już chce by ten 23 tc przeleciał.... oby dotrwać do miarę bezpiecznego momentu. Jak już zaczęłam się cieszyć że jest ok to doszły te ciągnące bóle brzucha i pochwy no ale ani to skurcze ani jakie bóle porodowe więc może po prostu tak ma być. Czuje jak y mnie ktos pobil...:p
Zmęczona jestem szpitalami gdzie już nic więcej na tą chwilę mi nie pomoga więc sobie odpoczywam... starając się odwrócić uwagę od złych myśli:)
 
reklama
Do góry