reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej, a jak tam u Ciebie? Jak się czujesz i jak Twoje maluszki?
Jest ciezko. Mam zalozony szew, udalo sie wyciszyc skurcze, poki co szew trzyma szyjke... jestem od wczoraj w domu. W poniedzialek mam prenatalne , a we wtorek wizyte u swojej gin to sprawdzi jak szyjka trzyma i szew... no nie jest zbyt kolorowo. Bole brzucha nie odpuszczaja.
Ryzyko straty znow jest duze. Ale staram sie byc dobrej mysli..leze nic nie robie i dbam o siebie jak moge.. no i tak czas leci. Dotrwaliamy do 20t5d... w poprzedniej ciazy pojedynczej do 23tc.. wiec czas tez dla mnie mega trudny jesli chodzi o wspomnienia... nie mniej zycze Wam wszystkich udanych i bezstresowych ciaz ! :*
 
reklama
boże dziewczyny zaraz zejdę na zawał serca przed gabinetem,tak się cykam,głupie to bo czego się bać,trzymajcie kciuki
Boisz się, że lekarz przyczepi się do wagi i zacznie być nieprzyjemny? Nie jesteś dzieckiem, nie musisz tego wysłuchiwać, tylko żegnasz się bardziej lub mniej grzecznie ;)
@Oczekujaca123 czy któryś lekarz wprost powiedział, że ryzyko jest duże? Chyba gdyby tak było to nie puściliby Cię do domu?
 
Boisz się, że lekarz przyczepi się do wagi i zacznie być nieprzyjemny? Nie jesteś dzieckiem, nie musisz tego wysłuchiwać, tylko żegnasz się bardziej lub mniej grzecznie ;)
@Oczekujaca123 czy któryś lekarz wprost powiedział, że ryzyko jest duże? Chyba gdyby tak było to nie puściliby Cię do domu?
Uwierz mi , ze jest duze. Ale nie ma innej możliwości na ta chwile mi pomoc. Zrobili co mogli. Mam szew zalozony przrz najlepszego lekarza od szwow w mojej okolicy. Mam tone lekow. Nakaz lezenia. A moja ciaza jest wysokiego ryzyka od poczatku. Ze skrocona szyjka ryzyko jest leszcze wieksze. Do 22t6dc ciaza skonczona niepowodzeniem to poronienie... po 23 to porod.. wiec i leki i możliwości dzialania inne. Przerobilam juz porod w 23tc. Wiem co oznaczaja pewne sympotmy, slowa lekarzy, wiem jakie jest zagrozenie.
 
@Oczekujaca123 I jeszcze 2 dni z rzędu musisz wyjść z domu, rozumiem jaki to stres przy takim niepokoju... Ja miałam o tyle luz, że moja gin robi wszystkie usg, więc wszystko miałam na jednej wizycie, ale w przyszłym tygodniu szykują mi się 3 wyjścia i już się w myślach zastanawiam jak mi to zaszkodzi :p Przynajmniej masz tam mało do przejścia, bez schodów?
 
@Oczekujaca123 I jeszcze 2 dni z rzędu musisz wyjść z domu, rozumiem jaki to stres przy takim niepokoju... Ja miałam o tyle luz, że moja gin robi wszystkie usg, więc wszystko miałam na jednej wizycie, ale w przyszłym tygodniu szykują mi się 3 wyjścia i już się w myślach zastanawiam jak mi to zaszkodzi [emoji14] Przynajmniej masz tam mało do przejścia, bez schodów?
Ta.. jaj zejde juz ze swojego 3 piętra to potem schodów brak u lekarzy [emoji14] a czy Twoja ciaza jest zagrozona ze boisz sie wyjsc??
 
reklama
O rany nie skojarzylam, e jestes tez tam .. wybacz - mozg zgubilam przed ciaza.. :D
Spoko, 'świeżak' w końcu jestem :D A ten ból brzucha miałaś też przed szwem? Chciałabym napisać, żebyś się nie martwiła, że 3 tygodnie do 23tc (tak?) szybko zlecą, ale sama wiem, że leżenie strasznie się dłuży... Głównie próbuję spać :p
 
Do góry