reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Szafirek, nie przesadzasz, bo może się tak zdarzyć :)

Dobra dziołchy, to założę grupę [emoji4] Chcecie zamkniętą czy tajną? Różnica chyba taka, że zamkniętą da się wyszukać, a tajnej nie i do tajnej administrator grupy musi chyba zaprosić, a do zamkniętej się samemu zgłasza [emoji4]

I proszę o propozycje nazwy [emoji41]
 
Szafirek, nie przesadzasz, bo może się tak zdarzyć :)

Dobra dziołchy, to założę grupę [emoji4] Chcecie zamkniętą czy tajną? Różnica chyba taka, że zamkniętą da się wyszukać, a tajnej nie i do tajnej administrator grupy musi chyba zaprosić, a do zamkniętej się samemu zgłasza [emoji4]

I proszę o propozycje nazwy [emoji41]
Tajna... jeszcze w takiej nie bylam [emoji33] [emoji33]
 
Ja prowadzę jedna tajną dla mam z marca z innego forum [emoji39]

Nazwa.. Hmm .. Nie musi być nic o naszych nadsprogramowych kg. Po co się dołować [emoji39][emoji23]
 
U nas sierpniówki mają jakąś tajną grupę i żeby nikt niepożądany nie wiedział, że są w ciąży (bo to początki były [emoji16]) to w nazwie coś z jogą mają, tak dla niepoznaki [emoji16] pytanie, czy my też chcemy jakąś taką przykrywkę [emoji16]
 
Jak jest tajna to chyba i tak nikt nie widzi [emoji39]

Zróbmy kółko szachowe [emoji23][emoji23][emoji23]
Niby tak, ale albo chciały być super tajno tajne, albo zaczynały od zamkniętej i się potem utajniły? Nie pamiętam [emoji85][emoji85][emoji85] nie jestem w tej grupie, bałam się zbiorowych panik ciążowych, bo mi się udzielały :(

Może być i kółko szachowe [emoji23][emoji23][emoji23] jakieś jeszcze propozycje macie? Chyba ze faktycznie jakoś od forum, skoro obecności w tajniackich grupach nie widać [emoji5]
 
reklama
Niby tak, ale albo chciały być super tajno tajne, albo zaczynały od zamkniętej i się potem utajniły? Nie pamiętam [emoji85][emoji85][emoji85] nie jestem w tej grupie, bałam się zbiorowych panik ciążowych, bo mi się udzielały :(

Może być i kółko szachowe [emoji23][emoji23][emoji23] jakieś jeszcze propozycje macie? Chyba ze faktycznie jakoś od forum, skoro obecności w tajniackich grupach nie widać [emoji5]
Patyczki ;) bo my takie patyczki za niedlugo bedziemy po tych wszystkich dietach [emoji16] [emoji16] [emoji16]
 
Do góry