reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

@madagos czosnek działa cuda :) ja w ciąży na giga ciężkie przeziębienie kurowałam się herbatką z imbiru, kurkumy, miodu i cytryny i jadłam kanapki z czosnkiem :)

Zdrówka życzę [emoji8]

Dziewczyny, macie jakiś patent, żeby dziecko ładnie chwytało pierś? U nas co chwilę jakieś cyrki z kp, jestem już na krawędzi sił psychicznych, bo już dosłownie na rzęsach staję i dziś już pół dnia na mm jedziemy :( jak wcześniej miałam niedobory pokarmu, potem mały mi się przyzwyczaił za bardzo do butelki z medeli, tak teraz po zwalczeniu tamtych problemów, od jakiegoś czasu Bruno brzydko łapie mi pierś, za sam sutek, a wtedy dużo mleka mu nie leci :( na dodatek laktator z aventu długo sprawdzał się świetnie, a teraz już gorzej, nie ściąga mi zbyt wiele. Mam ochotę sobie odkroić cycki, tak mnie to wszystko wkurza [emoji36][emoji36]
 
reklama
Colorado a wędzidełko jest ok? U nas to był problem. Od tego czasu Antek zaczął ładnie chwytać pierś.
A żeby mu pomóc to gdy dostawiasz go musisz chwycić swoją pierś i jak otworzy bardzo szeroko buźke to delikatnie mu popchnąć do buzi żeby głębiej weszło. Jeśli źle chwyci wkładasz paluch i wyciągasy pierś i próbujesz jeszcze raz.
 
Dziwne, że tak nagle nie potrafi się przyssac. Ale jak szafirek pisze, jak zle chwycił to palec do buzi i znowu. U nas Ziemo byl 3 dni na mm jak mial 16dni. Zero cycka. Dwa dni lezalam w łóżku z nim i on tylko memlal i memlal az sie przestawił na cycka znowu choc wcale nie chciał. Powodzenia, duzo siły!!! Chwilowe problemy a mleczna droga dluuuga i przepiękna.
 
Szafirek, z wędzidełkiem pewna nie jestem, logopeda powiedziała, że niby ciut krótkie, ale teraz nic mamy nie robić tylko za jakiś czas skontrolować. Może przy najbliższej wizycie poproszę pediatrę, żeby rzucił okiem... Jak pierś wpycham mu głębiej w takim przypadku to się denerwuje i nie chce jeść :(

madagos no on właśnie ma tak okresowo, czasem ładnie złapie, czasem przez cały dzień bez sensu chwyta [emoji849] zauważyłam tyle, że jak dłużej go nie karmiłam i mam pełną napompowaną pierś, to mu się lepiej łapie, ale jak on je regularnie, no to przecież nie będę miała cały czas takich balonów :(
 
Taki mały człowiek a tyyyle problemów ;) Pokaz nam kiedys tego swojego kawalera bo dawno juz To nie było a takie dzieciaczki zmieniają się z dnia na dzień...
My wczoraj byliśmy na szczepieniu mmr ale dało Ziemkowi troszke w kość. Według tych informacji co znalazlam to takie objawy jak gorączka, marudzenie itp powinny być po 6-10 dniach a tutaj sa juz pierwszego wieczoru. Ale strasznie ciężko szuka sie jakis informacji o odczynach poszczepiennych bo tyle syf w necie, że masakra. Raczej jestem ciekawa czy to ma prawo byc po szczepieniu czy cos mi go bierze bo ma straszny wodnisty katar + byl bardzo zmierzly. No ale szukanie czegos sensownego o szczepieniach to ciężka przeprawa [emoji14] Jeszcze chce to zaszczepić na meningokoki, więc 11 grudnia kolejna wizyta po płatne pneumokoki i meningokoki. Z 700zl w aptece zostawimy...
 
@madagos prosisz o zdjęcie i masz [emoji28] oczywiście jak przystało na matkę wariatkę mam ich tryliard na telefonie [emoji85]

Co do info o szczepieniach to to przerabiałam już przy szukaniu info o 6w1 / 5w1 i tych na NFZ, co lepsze. Po tych mmr słyszałam jedynie, że faktycznie więcej przebojów po nich dzieciaki mają. Mam nadzieję, że Ziemkowi przejdzie szybciutko. I proszę też jakieś zdjęcie Ziemka o cudownym imieniu [emoji7]
 

Załączniki

  • 1541617599928.jpg
    1541617599928.jpg
    86,7 KB · Wyświetleń: 115
  • 1541617698043.jpg
    1541617698043.jpg
    93,8 KB · Wyświetleń: 111
Ostatnia edycja:
@madagos prosisz o zdjęcie i masz [emoji28] oczywiście jak przystało na matkę wariatkę mam ich tryliard na telefonie [emoji85]

Co do info o szczepieniach to to przerabiałam już przy szukaniu info o 6w1 / 5w1 i tych na NFZ, co lepsze. Po tych mmr słyszałam jedynie, że faktycznie więcej przebojów po nich dzieciaki mają. Mam nadzieję, że Ziemkowi przejdzie szybciutko. I proszę też jakieś zdjęcie Ziemka o cudownym imieniu [emoji7]Zobacz załącznik 914621Zobacz załącznik 914622
Jaki słodziak z Bruna! [emoji7]
Kurcze, kiedy Antek był taki malutki... [emoji39]

My jedziemy szczepionkami 5w1. Teraz po roku czeka nas mmr i okropnie się go boję..

Zdrówka dla Ziemka! [emoji4]
 
reklama
@madagos prosisz o zdjęcie i masz [emoji28] oczywiście jak przystało na matkę wariatkę mam ich tryliard na telefonie [emoji85]

Co do info o szczepieniach to to przerabiałam już przy szukaniu info o 6w1 / 5w1 i tych na NFZ, co lepsze. Po tych mmr słyszałam jedynie, że faktycznie więcej przebojów po nich dzieciaki mają. Mam nadzieję, że Ziemkowi przejdzie szybciutko. I proszę też jakieś zdjęcie Ziemka o cudownym imieniu [emoji7]Zobacz załącznik 914621Zobacz załącznik 914622
Kochany [emoji7] [emoji7] [emoji7]
 
Do góry