reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej. Ja znów po dłuższej przerwie... Jakoś mi czas leci między palcami... Tosia skończyła 30.10 6 miesięcy, w poniedziałek dostała 3 dawkę 5w1 i wzwb. Odliczamy dni do wyjazdu do Poznania... Oczekujaca ja też przez większość ciąży miałam takie okresowe bóle i wszystko było dobrze. W środku wszystko się rozciąga i to tak musi być [emoji6] a co do grupy na fb, ja jestem bardzo za, bo tu z aplikacją czasem mam problemy, nie mogę wejść, albo nie działają mi powiadomienia. My majówki na fb mamy właśnie tajną grupę i jest fajnie. Ja też tutaj nie wrzucam zdjęć Tosi właśnie z tego powodu, jak wy.
 
Ka, myślę, że cykl dobrze wykorzystany, skoro była owulacja [emoji4][emoji4]

Dziewczyny, też mam opory z wrzucaniem zdjęć, z dzidziolem tłumacze sobie tyle, że będzie większy to i będzie wyglądał już nieco inaczej :)

Tak swoją drogą, bo już kiedyś o tym myślałam, może założyłybyśmy jakaś tajną albo zamkniętą grupę na FB? Taką, do której nikt spoza nie będzie miał wglądu, a my będziemy mogły swobodnie sobie zdjęcia wysyłać i gadać nieskrępowanie :) jak to widzicie??
Jestem chętna! Pokazałabym Paulinkę i pooglądała Wasze maluchy [emoji3]. Też mam opory, żeby tu wrzucać.
 
A nie możecia tutaj założyć zamknietej?
Ja "niefejsbukowa" wiec sie nie dołaczę.
Da się, trzeba do moderatorki pisać, zawnioskować o założenie i podać osoby, które mają należeć do grupy :)
Ja bardzo jestem za tajną grupa na fb! Sama nie dodaje zdjec tutaj bo właśnie takie otwarte, raz czy dwa dodałam zdjecie malego tłumacząc sobie jak Colorado. :)
Nazwa musi być jakaś fajna bo beda sie czesto pojawiały powiadomienia.
W takim razie pomysł szafirka na BoomBoomki byłby ok [emoji5]
Nie wiem czy tu mozna.. :(

A moze zalozylabys sobie FB tak tylko dla grupy, bez szczegolowych danych?
Moj M tak ma, imie nazwisko i nikogo w znajomych, zeby nikt nie wiedzial, ze on to on ;) a zalozyl, zeby z bratem ktory jest za granica latwiej sie kontaktować ;)
Popieram :) ja FB mam, bo musiałam założyć, żeby prowadzić stronę firmy, a teraz i tak jej nie aktualizuje [emoji85][emoji85] z jakiegoś powodu ludzie są się kontaktować przez messengera, poddałam się [emoji23]
Ja mam Marta Kisiel haha i założyłam wiele lat temu żeby podglądać pewnego chłopaka [emoji23][emoji23][emoji23]
Hahaha [emoji23][emoji23]

To dziewczyny, jeśli nie zgłaszacie sprzeciwu, to założę dziś tę tajną grupę na FB - BoomBoomki - fajna, chwytliwa i niedużo zdradzająca nazwa [emoji5][emoji5]. Jak Bruno pójdzie spać to się tym zajmę i dam wam tu znać [emoji4][emoji4]
 
Nadrobilam piąte przez dziesiąte. Oczekująca blada kreska? Coś mnie ominęło? :D
U nas kiepsko, strasznie się popsuły noce. Ogólnie mamy pobudki co godzinę lub częściej. A o 4 zaczyna się hardcore, poplakuje, jeczy, setka, wierci się, potem zasypia na 10 minut i od nowa. Więc ja już nie śpię [emoji20]. Jestem nieprzytomna i codziennie boję się, że spowoduje wypadek samochodowy. Po za tym to w miarę ok, rehabilitacja pomału przynosi efekty. Jutro idę do dermatologa bo mamy AZS. Wydaje majątek na lekarzy, ale na NFZ to mają motto, że czas leczy rany. [emoji85]No to jak z tym fb? Pod jaką nazwą szukać? [emoji3]
 
Nagini, AZS? O rany :( potwierdzone tak na amen?

Grupa na FB założona - BoomBoomki, dodałam tam osoby, które miałam już w znajomych na FB ;) reszta chętnych niech pisze do mnie na priv tutaj, to będę Was dodawać, bo grupa tajna i niewyszukiwalna ;)
 
Nagini, AZS? O rany :( potwierdzone tak na amen?

Grupa na FB założona - BoomBoomki, dodałam tam osoby, które miałam już w znajomych na FB ;) reszta chętnych niech pisze do mnie na priv tutaj, to będę Was dodawać, bo grupa tajna i niewyszukiwalna ;)
Jeszcze nie tak na amen, jutro mam wizytę prywatna u dobrego dermatologa. Piszę priv :)
 
Hej. Ja znów po dłuższej przerwie... Jakoś mi czas leci między palcami... Tosia skończyła 30.10 6 miesięcy, w poniedziałek dostała 3 dawkę 5w1 i wzwb. Odliczamy dni do wyjazdu do Poznania... Oczekujaca ja też przez większość ciąży miałam takie okresowe bóle i wszystko było dobrze. W środku wszystko się rozciąga i to tak musi być [emoji6] a co do grupy na fb, ja jestem bardzo za, bo tu z aplikacją czasem mam problemy, nie mogę wejść, albo nie działają mi powiadomienia. My majówki na fb mamy właśnie tajną grupę i jest fajnie. Ja też tutaj nie wrzucam zdjęć Tosi właśnie z tego powodu, jak wy.
Wszystkiego najlepszego dla Tosi [emoji8] a przede wszystkim zdrówka [emoji846] uściskaj ją mocno [emoji4]

Dobrze, że czas wam szybko leci, męczarnia trochę mniejsza może ... [emoji8]
 
reklama
Do góry