reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Super chłopak z Bruna [emoji7] Szafirek, pochwal się Antkiem [emoji4]


Dziewczyny, u mnie 18dc, 3 dni po pozytywnym teście owu. Planowałam jeszcze poprawić [emoji173]️, ale chyba jakaś wirusówka mnie dopadła, bo mam straszne bóle głowy i mdłości i raczej nie dam rady. Ale chyba nie będzie wielkiej straty co?
 
Super chłopak z Bruna [emoji7] Szafirek, pochwal się Antkiem [emoji4]


Dziewczyny, u mnie 18dc, 3 dni po pozytywnym teście owu. Planowałam jeszcze poprawić [emoji173]️, ale chyba jakaś wirusówka mnie dopadła, bo mam straszne bóle głowy i mdłości i raczej nie dam rady. Ale chyba nie będzie wielkiej straty co?
A moze to nie wirusowka ;)
Ja ps 3 dni po owu spalam caly czas [emoji14]
 
Ka mam pewne opory żeby wstawiać zdjęcia małego publicznie. Każdy może tu wejść. Nawet na swoim fb mam tylko jedno zdjęcie jak się urodził. Takie jakieś dziwne w głowie mam- wiem świruję, [emoji39]
Ale może w jakiś dzień coś wstawię i usunę jak już zobaczycie [emoji39]..
 
Hahaha ale Ty masz krótsze cykle. Nic sobie jeszcze nie wkręcam bo to za wcześnie. Akcja "szukam objawów" zaczyna się za tydzień [emoji16]
 
Hahaha ale Ty masz krótsze cykle. Nic sobie jeszcze nie wkręcam bo to za wcześnie. Akcja "szukam objawów" zaczyna się za tydzień [emoji16]
Spoko ;p ja tylko tak glosno mysle i zaciskam kciuki. :*

Szafirek, ja chetnie tez zobaczę Twoje szczescie. Choc doskonale rozumiem. Ja nawet swoich zdjec na FB nie mam, maz wogole z Fb nie korzysta... jakos nie uwazam, zeby pokazywanie siebie a tymbardziej dzieci w internecie bylo potrzebne ;*
Ale moze tak jak piszesz, pokaz nam i za jakis czas skasuj ;)
 
Ka, myślę, że cykl dobrze wykorzystany, skoro była owulacja [emoji4][emoji4]

Dziewczyny, też mam opory z wrzucaniem zdjęć, z dzidziolem tłumacze sobie tyle, że będzie większy to i będzie wyglądał już nieco inaczej :)

Tak swoją drogą, bo już kiedyś o tym myślałam, może założyłybyśmy jakaś tajną albo zamkniętą grupę na FB? Taką, do której nikt spoza nie będzie miał wglądu, a my będziemy mogły swobodnie sobie zdjęcia wysyłać i gadać nieskrępowanie :) jak to widzicie??
 
Ka, myślę, że cykl dobrze wykorzystany, skoro była owulacja [emoji4][emoji4]

Dziewczyny, też mam opory z wrzucaniem zdjęć, z dzidziolem tłumacze sobie tyle, że będzie większy to i będzie wyglądał już nieco inaczej :)

Tak swoją drogą, bo już kiedyś o tym myślałam, może założyłybyśmy jakaś tajną albo zamkniętą grupę na FB? Taką, do której nikt spoza nie będzie miał wglądu, a my będziemy mogły swobodnie sobie zdjęcia wysyłać i gadać nieskrępowanie :) jak to widzicie??
Ja jestem za. Prawie się znamy jak łyse konie i tak już [emoji16]
 
reklama
Ka, myślę, że cykl dobrze wykorzystany, skoro była owulacja [emoji4][emoji4]

Dziewczyny, też mam opory z wrzucaniem zdjęć, z dzidziolem tłumacze sobie tyle, że będzie większy to i będzie wyglądał już nieco inaczej :)

Tak swoją drogą, bo już kiedyś o tym myślałam, może założyłybyśmy jakaś tajną albo zamkniętą grupę na FB? Taką, do której nikt spoza nie będzie miał wglądu, a my będziemy mogły swobodnie sobie zdjęcia wysyłać i gadać nieskrępowanie :) jak to widzicie??
Ja tez jestem za ;)
 
Do góry