reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Tez nawet nie mysle by zapisywać sie do forum czerwcowych czy lipcowych mam...ale widzialam juz lipcowe mamy... ja juz mialam ledwo blada kreske... a termin teoretycznie 30.06 a juz lipcowe mamy powstały i juz panika byla bo robiły testy... przestalam podgladac [emoji14] mam wystarczająco zryta psychike , po stracie Franka , teraz tylko potrzebuje osob zdrowo rozsadkowych :)
 
reklama
Ja bardzo jestem za tajną grupa na fb! Sama nie dodaje zdjec tutaj bo właśnie takie otwarte, raz czy dwa dodałam zdjecie malego tłumacząc sobie jak Colorado. :)
Nazwa musi być jakaś fajna bo beda sie czesto pojawiały powiadomienia.
 
A nie możecia tutaj założyć zamknietej?
Ja "niefejsbukowa" wiec sie nie dołaczę.
Nie wiem czy tu mozna.. :(

A moze zalozylabys sobie FB tak tylko dla grupy, bez szczegolowych danych?
Moj M tak ma, imie nazwisko i nikogo w znajomych, zeby nikt nie wiedzial, ze on to on ;) a zalozyl, zeby z bratem ktory jest za granica latwiej sie kontaktować ;)
 
reklama
Do góry