reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Szafirek miałam, nie sprawdził sie. A to z racji tego, ze wylewała z niego dla zabawy, chociaz pic umiala. Ale wiem, ze niektore dziewczyny nawt czyste zupy podawały i chwaliły sobie. Przewinela sie u nas cała plejada róznych wynalazkow-niekapków a strzalem w 10 okazał sie bidonik z Pepco, bodajze za 7 zł. Mniej wiecej kolo roku zaczela pic z normalnego kubeczka, juz nie wylewała tak czesto tylko trzeba było dopilnowac i zabrac jak juz sie napila. Z Pepco polecam tez siateczki do podawania owoców, bardzo fajna sprawa.
 
reklama
Szafirek miałam, nie sprawdził sie. A to z racji tego, ze wylewała z niego dla zabawy, chociaz pic umiala. Ale wiem, ze niektore dziewczyny nawt czyste zupy podawały i chwaliły sobie. Przewinela sie u nas cała plejada róznych wynalazkow-niekapków a strzalem w 10 okazał sie bidonik z Pepco, bodajze za 7 zł. Mniej wiecej kolo roku zaczela pic z normalnego kubeczka, juz nie wylewała tak czesto tylko trzeba było dopilnowac i zabrac jak juz sie napila. Z Pepco polecam tez siateczki do podawania owoców, bardzo fajna sprawa.
Kurcze a ja właśnie na niego 3 dyszki wydałam :p
U nas ta siateczka póki co nie sprawdza się ale dopiero od miesiąca rozszerzamy dietę a jakieś 2 tygodnie temu dałam mu gotowane jabłuszko w tym. Może później inne rzeczy chętniej będzie jadł ;)
 
Kattaya Dominik nadal rozlewa... Daje mu pić od siebie bo zawsze chce, ale jemu nie daje do samodzielnego picia. Korzystamy z niekapków ze słomką :)
U nas też siateczka sie nie sprawdzila, ale takie silikonowe coś to był hit :)
 
No ja też miałam tę silikonową. Dawałam surowe jabłko, brzoskwinie itp.

Oluchapoducha pewnie rodzi skoro się nie odzywa. Pewnie niedługo się pochwali maluszkiem:)

Szafirej dużo osób chwali te kubki. Moze u Was bedzie ok.
 
Kattaya to źle zrozumialam,przepraszam :) gorzej jak się dało bardziej soczysty owoc np.mandarynkę i dziecko zaczyna machać tą siateczką Wszystko upaćkane ;)
 
Kubek niekapek to kojarzę, ale te siateczki, o których mówicie, to że co to? [emoji16] Jakiś link/zdjęcie pliiiiz? [emoji16] Mentalnie się już szykuje [emoji23]

Wiecie co, dziecko ma dodatkowy plus, ostatnio to dostrzegłam. Nawet jak się na męża wnerwię, to jakoś tak na chłodno, bo zaraz mały czegoś chce, albo coś się dzieje i nie mam czasu kipieć ze złości [emoji23] gorzej dla męża, bo to trwa dłużej [emoji39] albo czasem nawet już nic nie mówię, bo brak mi sił.
 
reklama
Dokładnie tak, ja kupiłam Pepco za grosze i jest ta siateczka i taki silikon w zestawie. Surowe jabłko tylko wkurzyło Antosia :p a gotowane jakoś niechętnie niuplał ale dosłownie chwilę.
 
Do góry