reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mój też później sporo przybrał bo jak miał te 6tygodni gdy wyszlismy trafiłam po 2 dniach do szpitala z kolejnym zakażeniem rany po cc i był na mm 3 tygodnie bo ja 100km od domu . No i Tata i Babcia tak dobrze karmili ze przybrał w 3 tygodnie 1,5kg. Później wróciliśmy na mleko z piersi i już nie było takich wielkich skoków.
 
reklama
Kattaya to ładną miała wagę, filigranowa dziewczynka :) Szafirek zazdroszczę :) Dominik i Kuba zasypiają około 21. Zanim ogarne pobojowisko po całym dniu, lub poczekam na męża po popołudniowej zmianie robi się późno. Rzadko udaje mi się położyć przed północą.
I tak, tez mi się tak często zdarza :( Dzieci rosną, dojrzewaja zdecydowanie za szybko. Ja w marcu zostane mamą po raz trzeci, nie planujemy więcej dzieci więc będzie mi pewnie ciężej niż teraz. Bo na tą chwilę wiem ze niedlugo będę miała znowu maluszka [emoji173]
 
Szafirek, jutro Bruno skończy miesiąc, a ja już widzę ogromne zmiany w nim i powiem Ci, że mam tak jak piszesz. Mimo zmęczenia, bóli wszelakich, jest to dla mnie mega fajny okres i chcę z niego jak najwięcej zapamiętać i wyciągnąć :) nie sądziłam, że mnie to macierzyństwo tak "kupi" i takich zmian w głowie mi dokona :) obawiam się, że z małymi bobasami będę mieć jak z kotami [emoji23][emoji23][emoji23]

Jo, no to tata z babcią dobrze zatroszczyli się o maluszka [emoji16]
 
Szafirek, jutro Bruno skończy miesiąc, a ja już widzę ogromne zmiany w nim i powiem Ci, że mam tak jak piszesz. Mimo zmęczenia, bóli wszelakich, jest to dla mnie mega fajny okres i chcę z niego jak najwięcej zapamiętać i wyciągnąć :) nie sądziłam, że mnie to macierzyństwo tak "kupi" i takich zmian w głowie mi dokona :) obawiam się, że z małymi bobasami będę mieć jak z kotami [emoji23][emoji23][emoji23]

Jo, no to tata z babcią dobrze zatroszczyli się o maluszka [emoji16]

Tak, super odżywili :).
Przy okazji Mąż też do każdej porcji psiej karmy dodawał więcej i nasz labrador też stracił "talię" . Na ale labradory mają gen łakomstwa więc zjadała co dali i tak jest do dziś. Młody ma tajny układ że też dzieli się z psiną. Wystarczy otworzyć drzwi od tarasu i nawet nie musze zamiatać resztek jedzeniowych bo psina jak odkurzacz wszystko wciągnie :):).
 
Jeżu, mój mąż jest genialny [emoji33] odkrył przyczynę bóli brzuszka Bruna. Mianowicie - zbyt chłodne mleko [emoji33] i to nie takie z lodówki, czy słabo podgrzane, tylko takie w temperaturze pokojowej ... Dziś w nocy podgrzaliśmy moje mleko z lodówki z potem dostawał tylko z piersi i w nocy Bruno spał jak aniołek, teraz też grzeczny, nie płacze nic go nie boli [emoji4]
 
Colorado temperatura pokojowa dla takiego maluszka to zbyt niska temperatura dla pokarmów. Ale skąd to mogłaś wiedzieć takich rzeczy nigdzie nie mówią i nie uczą, teraz już obędzie się bez problemów brzuszkówych :).
U nas 3 miesiące problemów z brzuszkiem okazały się alergia na białko mleka krowiego. A u pediatry jak mi to powiedziała kłócilam się że nie ma diety matki karmiącej i można jeść wszystko ;)... Na szczęście odstawiłam wszystko co białko zawierało i po kilku dniach jakby inne dziecko mi dali :)
 
Colorado temperatura pokojowa dla takiego maluszka to zbyt niska temperatura dla pokarmów. Ale skąd to mogłaś wiedzieć takich rzeczy nigdzie nie mówią i nie uczą, teraz już obędzie się bez problemów brzuszkówych :).
U nas 3 miesiące problemów z brzuszkiem okazały się alergia na białko mleka krowiego. A u pediatry jak mi to powiedziała kłócilam się że nie ma diety matki karmiącej i można jeść wszystko ;)... Na szczęście odstawiłam wszystko co białko zawierało i po kilku dniach jakby inne dziecko mi dali :)
Mi to nawet do głowy nie przyszło, zwłaszcza, że ciągle ciepło u nas ... [emoji37] Ale 36-37 stopni to nie ma ...

Jeszcze alergia wam doszła? Rany. Przecież bmk jest praktycznie wszędzie ... Co Ty bidulko jesz? :)
 
reklama
Colorado na szczęście to już za nami ;) ale powiem szczerze że nie sądziłam że białko jest wszędzie! W szynkach, pieczywie, gotowych daniach, sucharkach.. Dwa miesiące jadłam same warzywa i pierś z kurczaka :p sama robiłam sobie szynkę. Na szczęście przy prowokacji po 8 tygodniach Antkowi już nic nie było:)

Dziewczyny miała któraś do czynienia z Doidy cup? Chce nauczyć małego pić z kubeczka ale nie wiem czy dam radę tak wcześniej już.
 
Do góry