reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja dużo schudłam, w nogach też trochę a moja łydka nadal ma 42 ... A przy kostce mam 28. Nie mam takiego ładnego zwężenia i w butach na obcasie noga wygląda jak klocek..
Wierzylam w zime jak chcialam zamowic kozaki ;p ale potem zdanie zmienilam
Pewnie jak schudne to niewiele mi ubedzie z lydki, bo tam taki wielki miesien :[emoji848] dla kulturysty bylby idealny
No właśnie w łydkach najgorzej się chyba chudnie.... :( Ja łydki częściowo mam tłuste, częściowo też duży mięsień, bo miałam etap, gdzie ostro na rowerze jeździłam. Zresztą co roku ten rower to często w użytku był, a on chyba tak te łydki i uda umasywnia [emoji26] no cóż, pozostaje nam mieć nadzieję na łagodne zimy, gdzie kozaki nie będą potrzebne [emoji23]
 
reklama
Colorado- maleństwo z Bruna. Antek miesiąc przed terminem urodził się z waga 3110 więc pewnie w terminie miałby z 4 kg ;). Najważniejsze że zdrowy a Ty doszłaś do siebie :)
 
Colorado- maleństwo z Bruna. Antek miesiąc przed terminem urodził się z waga 3110 więc pewnie w terminie miałby z 4 kg ;). Najważniejsze że zdrowy a Ty doszłaś do siebie :)
Lekarz mi mówił, że ponoć jak maluchy są położone miednicowo, to są takie malizny właśnie :) natura ponoć tak zwiększa szanse na urodzenie tak ułożonego dziecka siłami natury :) 4 kilo Bruno wczoraj miał dopiero, w prawie 4 tygodniu [emoji16] Antoś jest przynajmniej dorodny, Bruno goni ciągle :)
 
No właśnie nasz był miednicowo i 35 tygodniu miał tylko 2080g. Po 6 tygodniach miał 3kg .
No właśnie, więc coś by było w tych mądrościach mojego gina [emoji16]
Tylko że jak na USG oceniał, to Bruno miał ważyć 3,5 kilo, wtedy nic nie mówił, że może być znacznie mniej :)

Ale dziś się wyspałam, pierwszy raz od miesiąca [emoji16] poszłam spać po północy, potem o 3 Bruno zjadł 100ml mojego mleka, potem o 5 się obudził i zna z piersi, po 6 zaczęły się problemy z brzuszkiem, ale to męża wykonałam z wyra, żeby pomasował go, a ja pospałam do 8 [emoji16]
 
No właśnie, więc coś by było w tych mądrościach mojego gina [emoji16]
Tylko że jak na USG oceniał, to Bruno miał ważyć 3,5 kilo, wtedy nic nie mówił, że może być znacznie mniej :)

Ale dziś się wyspałam, pierwszy raz od miesiąca [emoji16] poszłam spać po północy, potem o 3 Bruno zjadł 100ml mojego mleka, potem o 5 się obudził i zna z piersi, po 6 zaczęły się problemy z brzuszkiem, ale to męża wykonałam z wyra, żeby pomasował go, a ja pospałam do 8 [emoji16]

Niedzielny bonus :):)
U nas przesypia całe noce już od dawien dawna :) tylko problemem jest to że my chodzimy bardzo późno spać i rano jest ciężko wstać. W tygodniu to muszę bo Młoda do szkoły ale w weekend to chętnie bym pospała a tu Młody chce się bawić :)
 
No właśnie, więc coś by było w tych mądrościach mojego gina [emoji16]
Tylko że jak na USG oceniał, to Bruno miał ważyć 3,5 kilo, wtedy nic nie mówił, że może być znacznie mniej :)

Ale dziś się wyspałam, pierwszy raz od miesiąca [emoji16] poszłam spać po północy, potem o 3 Bruno zjadł 100ml mojego mleka, potem o 5 się obudził i zna z piersi, po 6 zaczęły się problemy z brzuszkiem, ale to męża wykonałam z wyra, żeby pomasował go, a ja pospałam do 8 [emoji16]
Bruno Ma kolki ?
 
Niedzielny bonus :):)
U nas przesypia całe noce już od dawien dawna :) tylko problemem jest to że my chodzimy bardzo późno spać i rano jest ciężko wstać. W tygodniu to muszę bo Młoda do szkoły ale w weekend to chętnie bym pospała a tu Młody chce się bawić :)
Hihi widzę, że nie ja jedna jestem nocnym markiem [emoji16] fakt, że przy małym dziecku jest to utrudnione [emoji6] ale wieczorem, nawet jak padam już na pysk, to i tak nie umiem iść o jakiejś 22 spać [emoji16]
Bruno Ma kolki ?
Nie, kolek nie ma. Za to miewamy problemy z brzuszkiem, bo pręży się i napina, chce kupę zrobić, bąka puścić, ale ma z tym problem. Ale jak się brzusio pomasuje dłużej, to jest lepiej :)
 
Jo ja też bym tak chciała, zeby w weekendy dluzej pospała a w tygodniu mi to obojetne. No, ale chyba tak się nie da:)
Ogólnie nie ma tragedii, wstaje między 7 a 8, czasem się zdarzy po6, lae rzadko.

A co do wagi to Lilka była ułożona główkowo, waga prognozowan na usg robionym w nocy przed porodem 2500-2700g, urodziła się 3kg, 39 tydzień ciazy czyli donoszona.
Ale ona szybko nadrabiała. Na 2,5 misiaca waga 5890g, na 4,5 miesiaca 7460g.
 
reklama
No to jestem waszym przeciwieństwem... Mogłabym po dobranocce iść spać. Antek jest kąpany o 20, karmię go, idę pod prysznic i spać. Koło 21 a max 22 już śpię.
Za to Antoś robi pobudki koło 5- 6.

Jakoś ostatnio ciężko mi się patrzy jak Antek rośnie i robi postępy.. Ogromnie mnie to cieszy i napawa dumą ale jestem też przerażona że pewien etap już za nami i nigdy nie będzie już taki malutki i taki tylko mój.. Też tak czasem macie?...
 
Do góry