reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Oj coś długo nie ma tej naszej Oluchypoduchy - 3mam mocno kciuki :*
Kurde już też się denerwuje, bo chyba następna w kolejce jestem ja - dwa tygodnie nam zostały...
Końcówka potwornie już mi się dłuży, wszystko mnie boli, denerwuje, a najgorsze, że chodzę jak kaczka...
Już niedługo i będzie lepiej [emoji8] ale ciesz się brzuszkiem, mi się ciągle tęskni za bobasem w środku [emoji16]

Mam nadzieję, że Oluchapoducha po prostu cieszy się i opiekuje bąbelkiem, a nie tyle się męczy ...
 
reklama
No to jestem waszym przeciwieństwem... Mogłabym po dobranocce iść spać. Antek jest kąpany o 20, karmię go, idę pod prysznic i spać. Koło 21 a max 22 już śpię.
Za to Antoś robi pobudki koło 5- 6.

Jakoś ostatnio ciężko mi się patrzy jak Antek rośnie i robi postępy.. Ogromnie mnie to cieszy i napawa dumą ale jestem też przerażona że pewien etap już za nami i nigdy nie będzie już taki malutki i taki tylko mój.. Też tak czasem macie?...
Też tak miałam z moim Patrykiem. Każdy kolejny etap był radosny i smutny jednocześnie, że tak szybko rośnie. Niedługo kończy 8 lat, taki kawaler już z niego [emoji29]. Teraz z jednej strony się cieszę, że Paula coraz bardziej kumata, a z drugiej jak ostatnio musiałam odłożyć kupkę ubrań 56 bo są za małe to znów jakieś ukłucie w sercu, że czemu tak szybko.
 
Hej dziewczyny, jutro mamy prenatalne :O Troche sie stresuje jednak czy wszystko tam ok... Jadę dziś do pracy bo 1.10 kończy mi się urlop i oni na prawdę mysle, że ja wracam... jestem ponoc na grafiku :D Ale się zdziwia, że sorry ale jeszcze 1,5 roku minimum mam wolne :D
 
reklama
Pewnie tak :)

Oj, ale w Pepco za fortunę można mieć całą masę rzeczy [emoji16] ja ostatnio kupiłam Brunowi kombinezon na jesień, będzie wyglądał jak niebieskie yeti [emoji23][emoji23]Haha ja do dziś nienawidzę skórek z mandarynek i wypijam z nich sok, a skórki wyrzucam. Może dla siebie powinnam te siatkę kupić? [emoji23]
Hahahaha to tak jak mój starszy syn. Szlak mnie trafia jak wysysa mandarynki haha
 
Do góry