reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza to ja się źle wyraziłam, nie wiedziałam jak to nazwać inaczej:D
A co do packania to sie zgadzam, nawet z tego silikonu wyciekał sok jak trochę pomemlała. Ale myslę, ze mimo wszystko warto.
 
reklama
Kattaya pewnie! Super to jest. Dziecko sie troche zajmie :) No i mandarynke żeby dac maluchowi to trzeba się nameczyć z obieraniem błonek i skórek, a tak pakujesz do tego i dziecko samo sobie pomemla :) Tylko lepiej nie siedzeć za blisko ;)
Szafirek co kupiłaś? :)
 
Kattaya pewnie! Super to jest. Dziecko sie troche zajmie :) No i mandarynke żeby dac maluchowi to trzeba się nameczyć z obieraniem błonek i skórek, a tak pakujesz do tego i dziecko samo sobie pomemla :) Tylko lepiej nie siedzeć za blisko ;)
Szafirek co kupiłaś? :)
Kiedy daliście pierwszy raz mandarynke tak swoją drogą? :)

Znajomym urodziło się dziecko więc mu kupiłam kilka rzeczy, mają też starszaka więc jakieś zabawki mu wzięłam. A dla Antka kupiłam 2 pary spodni długich bo powoli większość za krótka już, bodziaki na 80 żeby teraz na jesień miał, bluzy cieplejsze, czapeczke, skarpetki, sliniaki.
 
Ostatnia edycja:
Podobno z cytrusami nie powinno się spieszyć ale ja np daje filipowi troszkę herbaty z cytryna. Jeśli zaryzykujesz i nie uczula to chyba można dawać
 
Wow, to udane zakupy :)
Zgadzam sie z Kattaya dawaj fotke :)
Tak jak Mimi pisze trzeba sprawdzić czy nie zaszkodzi :) Dominik miał około 5m jak dałam mu polizać i późnien znowu i nic mu nie bylo:)
Oj tak, Dominik podpija mi herbate z cytryną
 
Colorado pewnie skok rozwojowy ;)

Antek dziś grzeczny więc w nagrodę znów wydałam fortunę w pepco [emoji14] haha
Pewnie tak :)

Oj, ale w Pepco za fortunę można mieć całą masę rzeczy [emoji16] ja ostatnio kupiłam Brunowi kombinezon na jesień, będzie wyglądał jak niebieskie yeti [emoji23][emoji23]
Kattaya pewnie! Super to jest. Dziecko sie troche zajmie :) No i mandarynke żeby dac maluchowi to trzeba się nameczyć z obieraniem błonek i skórek, a tak pakujesz do tego i dziecko samo sobie pomemla :) Tylko lepiej nie siedzeć za blisko ;)
Szafirek co kupiłaś? :)
Haha ja do dziś nienawidzę skórek z mandarynek i wypijam z nich sok, a skórki wyrzucam. Może dla siebie powinnam te siatkę kupić? [emoji23]
 
reklama
Oj coś długo nie ma tej naszej Oluchypoduchy - 3mam mocno kciuki :*
Kurde już też się denerwuje, bo chyba następna w kolejce jestem ja - dwa tygodnie nam zostały...
Końcówka potwornie już mi się dłuży, wszystko mnie boli, denerwuje, a najgorsze, że chodzę jak kaczka...
 
Do góry