reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Oczekująca przykro mi bardzo, straszne co Ci się przytrafiło.

Jeśli chodzi o stratę ( co prawda nie dziecka, ale bardzo bliskiej osoby) to coś o tym wiem.

Podziwiam Cię bardzo, że chodzisz do lekarzy- terapeuty, że szukasz wsparcia.
Ja miałam 2 poważne epizody depresji, jeden jako nastolatka, niestety nikt o tym nie wiedział, nie leczylam się, i myślę że dlatego co jakiś czas jak jest kryzys w jakiejklowiek sprawie to cos tam wraca.

Jeśli masz możliwość to chodź tyle ile potrzebujesz, daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz, tak samo łez, czy smutku. Jeśli dostalas leki, to napewno pomogą, ale jak nie jesteś pewna, to skonsultuj się jeszcze z kimś. Nie rób nic wbrew sobie, bo teraz liczysz się tylko Ty. W końcu sama poczujesz, że coś się w Tobie zmienia, i sama bedziesz wiedziała, że coś się zmienia w Twoim nastawieniu i samopoczuciu.

A otoczeniem się nie przejmuj, ludzie, czy obcy, czy rodzina, gadają bzdury i gadać będą, dopóki sami nie doswiadczyli czegoś podobnego.

Ciężko jest wysłuchać i po chwili zapomnieć, ale jak TY będziesz dla siebie priorytetem, bedzie łatwiej.

Nie znam Cię, ale trzymam ze Ciebie kciuki i bardzo kibicuje.
Dziekuje ;**
 
reklama
Kattaya pokaż Lilkę :) Chyba ze masz fb to priv ;p
Dominik chodzi coraz szybciej, gada po swojemu, zrozumiale to: mama, tata,baba(na Kubę), mam-mam(ja chce jeść), to(auto),papa, daj i to chyba tyle. Wścieka się jak mu czegoś niewolno. Grzebie wszedzie gdzie się da. Z szafy wyjął nową szczotkę klozetową i jest to jedna z jego ulubionych zabawek i uwielbia autka także już przejął część Kuby starych zabawek. Teraz idą mu czwórki i jest ciężko. Noce są masakryczne... Kuba różnie, choć dużo lepiej. Psychiatra zmieniła mu lek i ma mniejsze łaknienie co jest super bo na poprzednim ciągle był głodny co się odbiło na jego wadze. Cieszy się na powrót do szkoly :) Tęskni za kolegami. Tylko już się denerwuje że będzie matematyka i zadania domowe. Jesteśmy na etapie zakupów przyborów a to zawsze frajda dla dzieci :)
A wakacje udane:) A Wasze?
20180819_183545.jpg
20180819_183306.jpg
orca-image-1532778663009.jpg_1532778663105.jpeg
 

Załączniki

  • 20180819_183545.jpg
    20180819_183545.jpg
    89,8 KB · Wyświetleń: 347
  • 20180819_183306.jpg
    20180819_183306.jpg
    96,5 KB · Wyświetleń: 340
  • orca-image-1532778663009.jpg_1532778663105.jpeg
    orca-image-1532778663009.jpg_1532778663105.jpeg
    77,1 KB · Wyświetleń: 337
Zuza fajowe chłopaki:)
My wakacje tradycyjnie na Węgrzech. Lubię sie kąpać a tylko tam rozbieram sie calkowicie na luzie:D
Lilce też się podobalo i starsza była z nami, moze to juz ostatnie wspólne wakacje:(

A tu mój rozbójnik
LIL-po.jpg

Mało mamy teraz zdjec bo niestety panna została fanką telefonu i wrzeszczy jak tylko wyciagnę.
 

Załączniki

  • LIL-po.jpg
    LIL-po.jpg
    434,9 KB · Wyświetleń: 343
Kattaya pokaż Lilkę :) Chyba ze masz fb to priv ;p
Dominik chodzi coraz szybciej, gada po swojemu, zrozumiale to: mama, tata,baba(na Kubę), mam-mam(ja chce jeść), to(auto),papa, daj i to chyba tyle. Wścieka się jak mu czegoś niewolno. Grzebie wszedzie gdzie się da. Z szafy wyjął nową szczotkę klozetową i jest to jedna z jego ulubionych zabawek i uwielbia autka także już przejął część Kuby starych zabawek. Teraz idą mu czwórki i jest ciężko. Noce są masakryczne... Kuba różnie, choć dużo lepiej. Psychiatra zmieniła mu lek i ma mniejsze łaknienie co jest super bo na poprzednim ciągle był głodny co się odbiło na jego wadze. Cieszy się na powrót do szkoly :) Tęskni za kolegami. Tylko już się denerwuje że będzie matematyka i zadania domowe. Jesteśmy na etapie zakupów przyborów a to zawsze frajda dla dzieci :)
A wakacje udane:) A Wasze?Zobacz załącznik 890244Zobacz załącznik 890245Zobacz załącznik 890246
;) cudne chlopaki ! [emoji7]
 
Zuza fajowe chłopaki:)
My wakacje tradycyjnie na Węgrzech. Lubię sie kąpać a tylko tam rozbieram sie calkowicie na luzie:D
Lilce też się podobalo i starsza była z nami, moze to juz ostatnie wspólne wakacje:(

A tu mój rozbójnik
Zobacz załącznik 890256
Mało mamy teraz zdjec bo niestety panna została fanką telefonu i wrzeszczy jak tylko wyciagnę.
Ooo jesteś fanką Balatonu? My też jeździmy co roku, w tym roku musieliśmy odpuścić i już tęsknię. Za rok na pewno jedziemy na nasz ukochany camping [emoji173]
 
Kattaya pokaż Lilkę :) Chyba ze masz fb to priv ;p
Dominik chodzi coraz szybciej, gada po swojemu, zrozumiale to: mama, tata,baba(na Kubę), mam-mam(ja chce jeść), to(auto),papa, daj i to chyba tyle. Wścieka się jak mu czegoś niewolno. Grzebie wszedzie gdzie się da. Z szafy wyjął nową szczotkę klozetową i jest to jedna z jego ulubionych zabawek i uwielbia autka także już przejął część Kuby starych zabawek. Teraz idą mu czwórki i jest ciężko. Noce są masakryczne... Kuba różnie, choć dużo lepiej. Psychiatra zmieniła mu lek i ma mniejsze łaknienie co jest super bo na poprzednim ciągle był głodny co się odbiło na jego wadze. Cieszy się na powrót do szkoly :) Tęskni za kolegami. Tylko już się denerwuje że będzie matematyka i zadania domowe. Jesteśmy na etapie zakupów przyborów a to zawsze frajda dla dzieci :)
A wakacje udane:) A Wasze?Zobacz załącznik 890244Zobacz załącznik 890245Zobacz załącznik 890246
Super chłopaki :)
 
Dziękuję Dziewczyny! [emoji8]
Kattaya Lilka cudna! I ta kiteczka [emoji7] No tak, starsza rozpocznie zaraz studia i dorosłe życie. Dobrze że masz Lilke, zajmuje czas i nie masz za dużo czasu na myślenie o rozłące, choć pewnie jest Ci bardzo ciężko :(
 
Zuza fajowe chłopaki:)
My wakacje tradycyjnie na Węgrzech. Lubię sie kąpać a tylko tam rozbieram sie calkowicie na luzie:D
Lilce też się podobalo i starsza była z nami, moze to juz ostatnie wspólne wakacje:(

A tu mój rozbójnik
Zobacz załącznik 890256
Mało mamy teraz zdjec bo niestety panna została fanką telefonu i wrzeszczy jak tylko wyciagnę.
Śliczna jest
 
reklama
Zuza no ciężko. Miło, że to rozumiesz. Większość znajomych mówi czym ty się przejmujesz, taka kolej rzeczy itp. Ja to wiem ale i tak mi trudno....
Jesteśmy bardzo związane ze sobą. Z jednej strony nie chcę być jej kulą u nogi a z drugiej smutno, ze już idzie w swoja stronę...
 
Do góry