reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja jutro jadę na krew i mocz, potem idę na usg prywatnie, postanowiłam sobie zrobić. W środę pobranie gbsow i wizyta zarazem. Wiecie co od tych upałów i dużego biustu , ciągłego spocenia, między piersiami zrobiła mi się czerwoną swedzaca wysypka :( nie wiem czy to nie grzybica :( pokaże mojemu gin w środę... na razie clotrimazolum smaruje
Ja mam problemy skórne (łuszczyca) i na takie miejsca świetnie się sprawdza zasypka alantan [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny widziała może któraś taki biustonosz w jakimś sklepie internetowym?? Znalazłam go na astratex ale nie ma mojego rozmiaru :(
Screenshot_20180820-082347.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180820-082347.jpg
    Screenshot_20180820-082347.jpg
    41 KB · Wyświetleń: 304
O matko, chyba bym tam zeszła... A wiadomo w końcu o co chodziło?

Niestety trochę za daleko mam do Ciebie na poród [emoji16]
No mały się tak ułożył, że babka bała się go wyciągać, żeby go nie uszkodzić ... [emoji29] I byłam bliska zejścia tam faktycznie ze strachu, anestezjolog mnie tylko głaskała po policzku i mówiła, że będzie ok, żeby się nie bać. Nie poprawiło to mojego podejścia do zabiegów wszelkich [emoji16]

Co do szpitala wiem, że daleko, ale w Warszawie myślę, że masz jeszcze większe szanse na jakiś spoko szpital :) ja poszłam akurat za lekarzem [emoji16]
Dziewczyny widziała może któraś taki biustonosz w jakimś sklepie internetowym?? Znalazłam go na astratex ale nie ma mojego rozmiaru :(Zobacz załącznik 889840
Ale ten biustonosz jest chyba produkowany przez astratex, więc chyba największa szansa dostać go u nich :) piękny jest, mierzyłam kiedyś czarny w sklepie stacjonarnym, ale nie mieli obwodu o 1 rozmiar większego i nie wzięłam [emoji3]
 
Prawdopodobnie dziś wychodzimy do domciu. Jeszcze czekamy na panią z noworodków, żeby powiedziała, że z maluchem wszystko ok i też może iśc. Mnie ordynator klęknął do wypisu [emoji4] zdziwił się, że po 1 CC tak śmigam [emoji33]
 
To trzymam kciuki aby z maluszkiem było wszystko dobrze i żebyście wrócili do domku :* Cudny jest Bruno :* a ubranka z Lidla są wieksze. Dominik nosi rozmiar 80 a z Lidla wchodzi czasem w 68.
 
No mały się tak ułożył, że babka bała się go wyciągać, żeby go nie uszkodzić ... [emoji29] I byłam bliska zejścia tam faktycznie ze strachu, anestezjolog mnie tylko głaskała po policzku i mówiła, że będzie ok, żeby się nie bać. Nie poprawiło to mojego podejścia do zabiegów wszelkich [emoji16]

Co do szpitala wiem, że daleko, ale w Warszawie myślę, że masz jeszcze większe szanse na jakiś spoko szpital :) ja poszłam akurat za lekarzem [emoji16] Ale ten biustonosz jest chyba produkowany przez astratex, więc chyba największa szansa dostać go u nich :) piękny jest, mierzyłam kiedyś czarny w sklepie stacjonarnym, ale nie mieli obwodu o 1 rozmiar większego i nie wzięłam [emoji3]
Ale przejście [emoji57] ale ta anestezjolog też anioł w takim razie.

Ja mam lekarza o robię wszelkie USG i płacę krocie w przychodni przyszpitalnej w którym chciałabym rodzić i też sobie tam wszystkich chwalę. Nigdy nikt słowa o wadze nie wspomniał jak na razie. No ale jeszcze nie miałam styczności z położnymi i nie wiem jak sam szpital [emoji12]

Cudny Twój Pyrek Krasnalek, mam nadzieję, że dziś już wieczór spędzicie w domku. A kiedy wchodzisz na wagę po porodzie? [emoji16]
 
reklama
Do góry