reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Powiem Wam, że nie dziwię się dziewczynom po trudnych porodach, co wolą CC. Po takich traumach trudno mieć inne podejście i tutaj sporo za uszami ma nasza kochana służba zdrowia... U mnie pewnie naiwne podejście, bo jestem jeszcze nieskalana tym bólem porodowym [emoji16] w ogóle to nie mam zielonego pojęcia jaki mam próg bólu [emoji85]
 
Powiem Wam, że nie dziwię się dziewczynom po trudnych porodach, co wolą CC. Po takich traumach trudno mieć inne podejście i tutaj sporo za uszami ma nasza kochana służba zdrowia... U mnie pewnie naiwne podejście, bo jestem jeszcze nieskalana tym bólem porodowym [emoji16] w ogóle to nie mam zielonego pojęcia jaki mam próg bólu [emoji85]
Ja akurat już mam za sobą poród, rodziłam 14h przy czym taki prawdziwy ból trwał od podania oxytocyny na przyspieszenie do boli partych czyli jakieś 3,5 godziny. Bolało jak jasna cholera, ale dało się przeżyć i teraz masochistycznie chce jeszcze raz :D
 
Szafirek dajesz nadzieję :)
Kattaya jestes 1 osobą, od której słyszę, że CC było lepsze od sn :)
Mnie jest ciężko wyczuć czy mała się obróciła czy nie . Byłam pewna, że jest główka na dół, bo kopniaki czułam w górze, a tu okazało się, że tu jest i głową i nogi, bo mała siedzi zgięta w pół. Wczoraj tak bardzo się przesunęła na prawo, że miałam totalnie krzywy brzuch i pod ręką wyczułam wielką twarda kulkę, ale nie wiem czy to była głowa czy dupka :)
Po za tym kupiłam już wszystko co trzeba, resztę zamówiłam na Allegro. Za tydzień zaczynają się wakacje i jak nie będę musiała syna do szkoły wozić to nie zamierzam juz się z domu ruszać :)

Dziewczyny w ciąży jeśli nie jesteście w klubie Rossmann to się zarejestrujcie, a w 34tc dostaniecie maila, że możecie odebrać paczkę Pampersów 22szt za 1gr :)
Oo maz pracuje w rossman i nic o tym nie wiem ! [emoji14]
Gdzie to się tam podaje, że się jest w ciąży?
 
Oo maz pracuje w rossman i nic o tym nie wiem ! [emoji14]
Gdzie to się tam podaje, że się jest w ciąży?
Ściągasz aplikacje Rossmann i tam możesz sobie wybrać, że spodziewasz się dziecka i na kiedy masz termin porodu. Jak zaczęłam 34tc dostałam maila że mam odebrać pampersy 22szt za grosz i wczoraj odebrałam. Teraz dostałam też maila, że mogę odebrać olejek na rozstępy :)
 
Tak weszłam na to forum, bo zdecydowanie jest dla mnie choć już ciąża za mną. Także witam wszystkie mamy! :)
Teraz ważę 96kg (przy 175cm), a jeszcze miesiąc temu, w dniu porodu miałam 106kg ;) i tak jest super bo przed ciążą ważyłam 98kg. Teraz mam nadzieję mieć za 2 miesiące 86kg, mam nadzieję że młodsza wyssie te kilogramy ze mnie ;)

Mogę od razu wypowiedzieć się o cc! Starszego syna rodziłam sn, miałam nacięcie, szyjka pękła, ale i tak poród wspominam super, bo skończył się położeniem na mnie tego mojego robaczka i w jednej chwili już nie pamiętałam tego całego bólu ;) Teraz też miałam rodzić, ale poród skończył się cc - i w życiu więcej! Jak byśmy się zdecydowali na jeszcze jedno dziecko to tylko sn - oczywiście jak też by się w trakcie pojawiły komplikacje to niech tną, ale zdecydowanie lepiej wspominam sn niż cc :) Jedyne co pozytywne mogę powiedzieć o cc to że uratowało życie lub zdrowie córci, bo przez owinięcie pępowiną zaczęło spadać tętno - reszta to już same minusy, ale to nie forum o tym ;)

Średnio mam ostatnimi czasy czas, ale postaram się tu wpadać, bo w kupie osób z tym samym problemem, no bardziej przypadłością, to zawsze raźniej :)
 
reklama
@phoenix witaj :) 8kg w ciąży to bardzo dobry wynik :) sama mam nadzieję takiego nie przekroczyć :)

10kg w 2 m-ce to ambitny plan, bede trzymać kciuki :) pamiętaj tylko, żeby się nie głodzić i jeść zbilansowanie :)
 
Do góry