reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A mówiła w ogóle jak ma zamiar Cię prowadzić? Czy de facto odesłała do kogoś innego?

Co do owu to może być widać, bo jak nie pęknie pęcherzyk, to będzie cysta widoczna, jak pęknie, to widać taki płyn w jakiejś tam zatoce koło jajnika, ale też nie wiem ile on się utrzymuje i jest widoczny na usg ...Biedna Tosia :( z brzuszkiem to chyba zawsze są jakieś przeboje po drodze. Ale fajnie, że laktacja ok, bo po cc to ponoć jest różnie :) a Ty jak się czujesz? [emoji8]

Powiem Wam, że dziś zrobiłam 15 km pieszo, czuję się świetnie, przeziębienie w końcu mi przechodzi, więc radości z wyjazdu jest dodatkowo więcej [emoji16] a jak już wrócimy to ogarniam wyprawkę, już tak na serio [emoji33]
A ja dobrze. Mogę już góry przenosić. Blizna jest bardzo mało widoczna. Trochę brzuch mnie pobolewa jak się zapomnę i za dużo pochodzę albo się ponaciągam, ale tak to jest dobrze. A co do laktacji to ja już od połowy ciąży miałam pokarm. Leciało mi po troszku, więc byłam optymistycznie nastawiona do karmienia piersią. Były momenty, że brakowało mi pokarmu i musiałam ten raz dziennie dać mm, ale już jest super [emoji16]
 
reklama
Paula, fajnie, że się tak dobrze goisz :) mi laktacja póki co się śni narazie [emoji23][emoji23]

Maminka, super wynik :) ja nie wiem czy zdobędę się na odwagę, żeby stanąć na wadze po powrocie [emoji85]

W temacie snów to dziś śniło mi się, że miałam jakieś trojaczki, ale chyba nie moje, karmiłam je piersią, dwoje dzieci fajnie jadło, a trzecie takie mizerniutkie było, sił nie miało i jeść nie chciało, a ja tak siedziałam z nim w ramionach i płakałam [emoji33] psychoza [emoji14]
 
Mam pytanie która z Was kupowała koszule do karmienia w sensie do szpitala?
Nie spię normalnie w koszulach więc zakładam że to tylko do szpitala a potem do wyrzucenia czy któraś z Was już kupowała i może coś podpowiedzieć?
 
Mam pytanie która z Was kupowała koszule do karmienia w sensie do szpitala?
Nie spię normalnie w koszulach więc zakładam że to tylko do szpitala a potem do wyrzucenia czy któraś z Was już kupowała i może coś podpowiedzieć?
Ja kupowałam w chińskim markecie, coś w tym stylu i tej cenie: Link do: Koszula Nocna Ciążowa, po ciąży DO KARMIENIA 2/3XL

Z tym, że ja używam na codzień koszul nocnych, więc będę z nich korzystać później też. Jeszcze planuję na bon prixie kupić jeszcze jakieś na ramiączkach, bo one też powinny być wygodne do karmienia :) z tańszych to w pepco są, ale nie wiem jak na Ciebie, ale dla mnie to oni mają małą rozmiarówkę :(
 
Mam pytanie która z Was kupowała koszule do karmienia w sensie do szpitala?
Nie spię normalnie w koszulach więc zakładam że to tylko do szpitala a potem do wyrzucenia czy któraś z Was już kupowała i może coś podpowiedzieć?
Ja mam plan kupić takie na ramiączkach właśnie, żeby potem wykorzystać. Tylko nigdzie nie umiem takich znaleźć, a allegro się boję bo nie wiem z jakiego to będzie materiału. Ja sobie muszę zawsze "pomacać".
 
Ja dziś kupilam na targu jedna typowo do karmienia a druga na ramiączka. Za obie dalam w sumie 45zl . Kupilam jeszcze trzecia w kik bo fajny materiał...z lewej strony sie tylko rozpina ale stwierdziłam ze do obu piersi łatwo sie dostanę. No i cena tez fajną bo 30 zl.
 
O super Dziękuję Ci za pomoc :) W pepco nie widziałam rozpinanych a potrzebuję rozmiar 44/46
Do usług :)

Fakt, w pepco też nie widziałam rozpinanych :) jeszcze tanią i ciekawą opcją jak nie korzystasz z koszul na codzień są te takie jednorazowe, widziałam też na allegro :) sama przepatrzyłam dziś bon prixa i nie znalazłam nic nie-erotycznego [emoji23] stwierdziłam, że chyba kupię dwupak sukienek na ramiaczkach, one są z bawełny, w większym rozmiarze i też będą robić za koszulę nocną [emoji4]
Ja mam plan kupić takie na ramiączkach właśnie, żeby potem wykorzystać. Tylko nigdzie nie umiem takich znaleźć, a allegro się boję bo nie wiem z jakiego to będzie materiału. Ja sobie muszę zawsze "pomacać".
Właśnie też miałam taką obawę, zawędrowałam więc do tego chińskiego marketu. Rozmiar chyba 3xl [emoji23] nie wiem czy Chinki występują w takich rozmiarach hehe
 
reklama
Ka trzymam kciuki za lipiec w takim razie [emoji110][emoji6]

Jeżeli chodzi o wyjazdy wakacyjne, to ja ubóstwiam polskie morze, ale to chyba sentyment. To moje rodzinne strony, mam całą rodzinę na pomorzu i najlepsze wakacje były zawsze tam u babci. Także dla mnie wakacje czy rok, w którym nie jestem nad morzem to wakacje/rok stracony.

Tosia kończy dzisiaj 4 tygodnie. Jejku, jak ten czas leci... [emoji44]
Dziękuję [emoji8]

Jak Cię czytam to widać, że macierzyństwo Cię bardzo uszczęśliwia. Ucałuj Tosię od ciotek [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry