reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

oczekująca na nfz byłam. Chyba poprostu lekarze na nfz tacy są, a prywatnie to będzie zaangażowany, rozmowny miły.
To jest szansa , ze skoro i tak trzeba za trzecie zaplacic to będzie wyglądało zupełnie inaczej ;)
Dobra chociaz , ze ten lekarz u ktorego bylam juz i teraz pójdę ma dobre opinie, bo po jego.malomownosci i szybkości badania miałabym wątpliwości;p
 
reklama
To jest szansa , ze skoro i tak trzeba za trzecie zaplacic to będzie wyglądało zupełnie inaczej ;)
Dobra chociaz , ze ten lekarz u ktorego bylam juz i teraz pójdę ma dobre opinie, bo po jego.malomownosci i szybkości badania miałabym wątpliwości;p
Upewnij się, że ma certyfikat fmf :)

Ja miałam wszystkie robione prywatnie do tej pory, ostatnie też będzie prywatnie. Lekarze dużo mówili, a jak siedzieli chwilę cicho to przepraszali i mówili, że to nic złego nie oznacza, tylko po prostu skupia się /szuka czegoś konkretnego :) ale wiadomo, że lepiej, jak cały czas coś mówi na bieżąco.
 
Upewnij się, że ma certyfikat fmf :)

Ja miałam wszystkie robione prywatnie do tej pory, ostatnie też będzie prywatnie. Lekarze dużo mówili, a jak siedzieli chwilę cicho to przepraszali i mówili, że to nic złego nie oznacza, tylko po prostu skupia się /szuka czegoś konkretnego :) ale wiadomo, że lepiej, jak cały czas coś mówi na bieżąco.
Jak dobrze pamiętam jesteś z okolic Katowic?
Gdzie robilas badania ?
Ja obecnie na nfz w feminie w Katowicach bo tam dostalam skiwrskierowanie(głupota byloby gdybym nie skorzystala;p) A teraz zastanowię nad nad trzecim badaniem w gyn centrum w Katowicach, le jak ktoś w okolicy ma sprawdzonego dokładnego lekarza to chętnie skorzystam;)
 
Upewnij się, że ma certyfikat fmf :)

Ja miałam wszystkie robione prywatnie do tej pory, ostatnie też będzie prywatnie. Lekarze dużo mówili, a jak siedzieli chwilę cicho to przepraszali i mówili, że to nic złego nie oznacza, tylko po prostu skupia się /szuka czegoś konkretnego :) ale wiadomo, że lepiej, jak cały czas coś mówi na bieżąco.
Sprawdziłam, ten lekarz co mi wykonuje badanie ma ten certyfikat ;)
 
Jak dobrze pamiętam jesteś z okolic Katowic?
Gdzie robilas badania ?
Ja obecnie na nfz w feminie w Katowicach bo tam dostalam skiwrskierowanie(głupota byloby gdybym nie skorzystala;p) A teraz zastanowię nad nad trzecim badaniem w gyn centrum w Katowicach, le jak ktoś w okolicy ma sprawdzonego dokładnego lekarza to chętnie skorzystam;)
Tak, jestem z okolic Katowic. Połówkowe robił mi dr Stróżyński, z tym, że badanie miałam w Chełmku, ale widzę, że w Katowicach też przyjmuje :)

Link do: lek. Paweł Stróżyński - Przeczytaj opinie i umów wizytę
 
Colorado być może kiedyś się jeszcze skuszę na polskie morze, nie mówię na 100% nie... Ja się na wakacjach też nie szczypię z kasą, ale ja patrzę na to z innej perspektywy, bo ja jeżdżę tylko z namiotem. W Polsce nie jest to popularne, campingów jest mało i nie ma tam takiej atmosfery jaka lubię.
 
Colorado być może kiedyś się jeszcze skuszę na polskie morze, nie mówię na 100% nie... Ja się na wakacjach też nie szczypię z kasą, ale ja patrzę na to z innej perspektywy, bo ja jeżdżę tylko z namiotem. W Polsce nie jest to popularne, campingów jest mało i nie ma tam takiej atmosfery jaka lubię.
Możliwe, ja na campingach się nie znam więc nawet nie umiem stwierdzić, ile ich jest po okolicy :)
 
reklama
Hej, witam się w 1 dniu cyklu [emoji4] w czerwcu mamy przerwę w staraniach i wracamy do gry w lipcu. Ja za to byłam rano u gina i poza tym, że jestem 200zl lżejsza to się nie dowiedziałam niczego nowego tak naprawdę, tylko pani doktor skomentowała wyniki i dała namiary na osoby które zajmują się niepłodnością... Także w lipcu kolejna wizyta, która też nie wiem czy coś da bo będę w 20dc., to myślicie że będzie jeszcze widać czy była owu?
 
Do góry