reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Wasze i nasze zdrówko dziewczyny! [emoji16]
20180519_175708.jpg
 

Załączniki

  • 20180519_175708.jpg
    20180519_175708.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 607
reklama
Mimi, paracetamol do apteczki domowej na awaryjne sytuacje. Ale nie wiem, czy będę go kupować, zanim będzie potrzebny :) co do rożka to w tym szpitalu, w którym może będę rodzić trzeba mieć swój faktycznie :)

Co do emolientów też mam mieszane uczucia, jedyne co mnie przekonuje, to to, że mają mniej chemii w sobie :)

Oczekująca, ja koszule kupiłam w chińskim markecie za 25 zł za sztukę, są dość obszerne. Na allegro widziałam też identyczne, w podobnej cenie :)

Super, że wypoczęłaś, trzeba korzystać z dobrego samopoczucia! :)

Co do wózków to pochlebne opinie słyszałam o bebetto - mają ponoć fajne zawieszenie, sama rozważałam jeszcze adamex pajro, bo dużo ich na olx w mojej okolicy, ale jak poczytałam opinie, to zwątpiłam :) nie wiem czy wszystkie adamexy tak maja [emoji14]

Z tej listy apteczkowej to tylko octenisept i krem do pupy, ew. Sól fizjologiczną do przemywania. Ale to najlepiej popytać w szpitalu do którego się będziesz wybierać :)
A do domu to ok ;) myślałam ze do szpitala [emoji5]
 
A do domu to ok ;) myślałam ze do szpitala [emoji5]
No taki misz masz notatkowy mi się zrobił faktycznie :) chociaż w naszych realiach nie zdziwiłoby mnie, gdyby w szpitalu trzeba było mieć nawet swój paracetamol [emoji1]

Co do majtów poporodowych znalazłam jeszcze większe [emoji4] mogę spać więc spokojnie, bo - choć to trywialne - martwiło mnie to, czy taki namiocik znajdę [emoji23]
Screenshot_2018-05-19-20-29-02.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-19-20-29-02.jpg
    Screenshot_2018-05-19-20-29-02.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 573
No taki misz masz notatkowy mi się zrobił faktycznie :) chociaż w naszych realiach nie zdziwiłoby mnie, gdyby w szpitalu trzeba było mieć nawet swój paracetamol [emoji1]

Co do majtów poporodowych znalazłam jeszcze większe [emoji4] mogę spać więc spokojnie, bo - choć to trywialne - martwiło mnie to, czy taki namiocik znajdę [emoji23]Zobacz załącznik 858609
Super ! ;) też mnie to martwiło. A widział ktoś w stacjonarnym sklepie jakies sieciowce czy raczej internet tylko ?
 
reklama
Do góry