reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja gdybym miała pewność że przy drugim pójdzie wszystko ok to Bym próbowała sn Ale po takich przejściach bałam się o dziecko....
Wolałam żeby mnie bolało po cc a dziecko było zdrowe [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja gdybym miała pewność że przy drugim pójdzie wszystko ok to Bym próbowała sn Ale po takich przejściach bałam się o dziecko....
Wolałam żeby mnie bolało po cc a dziecko było zdrowe [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Jak miałaś ciężkie przejścia to jest to podejście oczywiste :) My matki zawsze wybierzemy dobro dziecka kosztem siebie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale tu produkcja kwitnie. Przepraszam, ale na razie nie mam czasu na nadrobienie zaległości. Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku.

Z Filipem jesteśmy już w domu. Okazało się że to była zmutowana trzydniowka. Dodatkowo w szpitalu złapał rotawirusa, na szczęście dzięki temu że był zaszczepiony to przeszedł bardzo łagodnie. Ja znowu w szpitalu dostałam zapalenia pęcherza, a jak mi przeszło to przyszła miesiączka.
Wczoraj przyszła druga tura wysypki. Mam nadzieję że to jeszcze po trzydniowce a nie jakaś Nowa choroba.
Przez ten pobyt w szpitalu Filip zrobił się jak rzep. Jest cały czas na rękach, co chwilę się przytula, muszę być w zasięgu jego wzroku. Nie wiem czemu taki się zrobił, tym bardziej że w szpitalu nie opuszczalam go na krok, nawet do łazienki chodziliśmy razem.
O porzadkach świątecznych nawet nie myślę. Święta też spędzimy sami w domu bo nie chce żeby Filip coś załapał.
Czy wiecie że organizm potrzebuje aż 2 lat żeby odbudować florę bakteryjna po zażywania antybiotyku?! Masaaakra
 
Ale tu produkcja kwitnie. Przepraszam, ale na razie nie mam czasu na nadrobienie zaległości. Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku.

Z Filipem jesteśmy już w domu. Okazało się że to była zmutowana trzydniowka. Dodatkowo w szpitalu złapał rotawirusa, na szczęście dzięki temu że był zaszczepiony to przeszedł bardzo łagodnie. Ja znowu w szpitalu dostałam zapalenia pęcherza, a jak mi przeszło to przyszła miesiączka.
Wczoraj przyszła druga tura wysypki. Mam nadzieję że to jeszcze po trzydniowce a nie jakaś Nowa choroba.
Przez ten pobyt w szpitalu Filip zrobił się jak rzep. Jest cały czas na rękach, co chwilę się przytula, muszę być w zasięgu jego wzroku. Nie wiem czemu taki się zrobił, tym bardziej że w szpitalu nie opuszczalam go na krok, nawet do łazienki chodziliśmy razem.
O porzadkach świątecznych nawet nie myślę. Święta też spędzimy sami w domu bo nie chce żeby Filip coś załapał.
Czy wiecie że organizm potrzebuje aż 2 lat żeby odbudować florę bakteryjna po zażywania antybiotyku?! Masaaakra
Jak dobrze ze już jesteście w domu [emoji5]
u nas też antybiotyk a na dodatek dziś wyszła mam taka wysypka na całym ciele . Niewiem czy to od antybiotyku czy jak... jutro sobota i niewiem czy odstawić leki czy podawać ; (
ddcbcebc32cdb38b086138caef73762a.jpg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm, Mimi nie wiem co doradzić, niby nie powinno się przerywać antybiotyku, no ale ... właśnie jest to "ale". Też się zastanawiam czy nasza wysypka to też nie jest oczyszczanie się organizmu po antybiotyku. Teraz Filip spi i nie chce go budzić, jutro zrobię zdjęcie jego wysypki. A jaki antybiotyk bierzecie,? I na co? My braliśmy zinnat. A może to trzydniowka?
 
Kasia, super, że już jesteście w domu... Na pewno wszyscy jesteście psychicznie wymęczeni :(

Mimi, a nie masz możliwości podejść jutro z małym do jakiejś opieki świątecznej? Przerywanie antybiotyku to też ryzyko, wiadomo, lepiej mieć tutaj chyba jakąś fachowszą opinię :)

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
A tak jeszcze apropo chorób. Czy wiecie że rotawirusem bardzo łatwo się zarazić, ponieważ zwykłe mycie rąk mydłem nie zabija tego paskudztwa. Takich "chorób brudnych rąk" jest więcej, dlatego ja już jestem przewrazliwiona i zakupiłam sobie środek do dezynfekcji rąk. Jeden stoi w łazience, drugi w kuchni, trzeci w pokoju. Nawet zabawki tym dezynfekowałam. Może jestem przewrazliwiona, ale wolę dmuchać na zimne.
Wrzucam foto jakbyście chciały sobie zakupić
1521870633-6eac37df32e97363-aaaaaa.jpeg

1521870642-626429989aac0b9a-aaaaaa.jpeg


P.S. kot nie był w zestawie [emoji23] chamsko wszedł mi w kadr[emoji6]

bl9ci09k1uie6cq5.png
 
Kasiu, super że jesteście w domu:) Przeczołgała Was ta trzydniówka...
Dziewczyny czy mogę coś podać Dominikowi na kaszel? Dziś zaczął kaszleć ale Kubę leczę od kilku dni także wiem że to się rozwinie. Robię mu inhalacje i smaruję klatkę piersiową maścią rozgrzewającą. Nie chcę jechać do lekarza bo już jest pełna poczekalnia...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza my na suchy kaszel braliśmy syrop petit dril, on jest chyba od 6 miesiąca.

Wysypka powoli znika. Na razie mój model za bardzo się rusza żeby zrobić zdjęcie, może później się uda.

Mimi a jak u Was sytuacja?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry