reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Oby...
Podam antybiotyk na noc bo kazała dokończyć jak był już dany ale mówiła ze raczej nie był potrzebny

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zdrówka dla dzieciaczków [emoji9]

Gdyby nie to forum, to bym nie wiedziała o trzydniówce [emoji33]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Mimi to taka sama historia jak u nas z antybiotykiem. Ordynator przy przyjęciu Filipa stwierdził zapalenie gardła i wydał zlecenie na podanie antybiotyku. Następnego dnia mieliśmy konsultacje laryngologiczna i laryngolog stwierdził że nie ma żadnej infekcji, gardło i uszy czyste. Zwariowalam. Poszłam do lekarza dyzurujacego i pytam o co chodzi. Komu mam wierzyć. Tym bardziej że wyszło crp podwyższone, więc coś musiało się dziać. Lekarz mi powiedział że na razie trzymamy się tego antybiotyku i będziemy robić dodatkowe badania. Okazało się że to trzydniowka a nie gardło, ale antybiotyk wzięliśmy do końca. Crp spadło więc puścili nas do domu.
 
My teraz też mamy antybiotyk i właściwie nie wiadomo na co. Przez cztery dni miała temperaturę po 38,5-39 stopni, najpierw myślałam, ze zęby, potem, ze trzydniówka ale jej nie wysypało, czwartego dnia dostała trochę kataru i zaczęła pokasływać, ale to ewidentnie od kataru spływającego do gardła. I lekarka dała antybiotyk bo powiedziała, ze w czwartej dobie takiej temperatury trzeba dac. Gardło i uszy czyste, osłuchowo ok. Wahałam sie do końca czy dać ale w końcu dałam.
 
Mimi to taka sama historia jak u nas z antybiotykiem. Ordynator przy przyjęciu Filipa stwierdził zapalenie gardła i wydał zlecenie na podanie antybiotyku. Następnego dnia mieliśmy konsultacje laryngologiczna i laryngolog stwierdził że nie ma żadnej infekcji, gardło i uszy czyste. Zwariowalam. Poszłam do lekarza dyzurujacego i pytam o co chodzi. Komu mam wierzyć. Tym bardziej że wyszło crp podwyższone, więc coś musiało się dziać. Lekarz mi powiedział że na razie trzymamy się tego antybiotyku i będziemy robić dodatkowe badania. Okazało się że to trzydniowka a nie gardło, ale antybiotyk wzięliśmy do końca. Crp spadło więc puścili nas do domu.
Masakra z tymi lekarzami :/ mi nieraz się wydaje ze oni tak strzelają.... to... może to.... :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
My teraz też mamy antybiotyk i właściwie nie wiadomo na co. Przez cztery dni miała temperaturę po 38,5-39 stopni, najpierw myślałam, ze zęby, potem, ze trzydniówka ale jej nie wysypało, czwartego dnia dostała trochę kataru i zaczęła pokasływać, ale to ewidentnie od kataru spływającego do gardła. I lekarka dała antybiotyk bo powiedziała, ze w czwartej dobie takiej temperatury trzeba dac. Gardło i uszy czyste, osłuchowo ok. Wahałam sie do końca czy dać ale w końcu dałam.
A ma jeszcze temperaturę ? Bo wysypka podobno pojawia się dopiero jak minie gorączka

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mam dobrego męża [emoji38][emoji38]
Dostał w pracy jajeczko i wydał na mnie [emoji1]
Mam nową sukienkę, pantofelki i spodnie hihi [emoji1][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mam dobrego męża [emoji38][emoji38]
Dostał w pracy jajeczko i wydał na mnie [emoji1]
Mam nową sukienkę, pantofelki i spodnie hihi [emoji1][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wrzucaj foty! Co to za chwalenie się bez dowodów rozpusty! [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Do góry