reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Udało mi się zrobić zdjęcie wysypki. Ogólnie te plamy są bardziej blade, tylko na zdjęciu wyszły takie zaognione.
1521885965-fb3d696374da10f2-aaaaaa.jpeg


Myślicie że to może być rózyczka?

Kattaya podaj adres, wyśle kota w paczce[emoji23] dzisiaj kotka przechodzi samą siebie

bl9ci09k1uie6cq5.png
 
Udało mi się zrobić zdjęcie wysypki. Ogólnie te plamy są bardziej blade, tylko na zdjęciu wyszły takie zaognione.
1521885965-fb3d696374da10f2-aaaaaa.jpeg


Myślicie że to może być rózyczka?

Kattaya podaj adres, wyśle kota w paczce[emoji23] dzisiaj kotka przechodzi samą siebie

bl9ci09k1uie6cq5.png
To u nas chyba takie same. A ma na calym ciele? ?
Mamy dziś wizytę i 14.30
c81fad5c5749c32f0eb36319e4a27f5c.jpg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi wyglądają na takie same. Filip ma je na policzkach, nogach, rękach i szyi. Wcześniej były na czole brzuchu, klatce piersiowej i plecach ale zniknęły. Czyli w sumie wszędzie, tylko jakby na dwie tury wysoczyly. Daj znać co powie lekarz bo nie wiem czy czekać do poniedziałku czy jechać na pogotowie do pediatry.
 
reklama
Edysiek też mi się wydaje że to trzydniowka.

Mimi dobrze że lekarz to zdiagnozowal. Mówił jak dlugo ta wysypka może się utrzymywać?

U nas jest coraz mniej widoczna. Na twarzy już nie ma, była chwilę zaraz po południowej drzemce ale zniknęła. Mam nadzieję że jak rano się obudzimy to nie będzie już wysypki.
 
Do góry