reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Paula śliczne łóżeczko. Fajnie się udało.
Moje dziewczyny spały w łóżeczku w którym jeszcze ja spałam, tylko materace zmieniałam.
Niezłe jaja z tą komisją. Chciałabym zobaczyć ich miny.

Colorado dobrze, że lekarz wykrył szybko infekcje. Kuruj się.

Zuza coś mi tu śmierdzi. Nawet jakby to był podatek od darowizny to na pewno nie taka kwota.

Kasia mi też przychodzi na myśl trzydniówka albo jakiś wirus, który objawia się tylko gorączką.
Możesz robić chlodne okłady na łydki. Zdrówka.

Dziewczyny rzadko robicie tę cytologię. Ja robie zwykle co rok przy okazji przeglądu.

Chyba nadrobiłam [emoji5]
Dnia mi brakło, bo po pracy pojechałam na zakupy. Głównie do galerii, bo córka chciała kurtkę.
A młodszą obkupiłam w Pepco. Dałam za wszystko 60 zł. Taniej niż na ali [emoji23]
869b23cb0e6b9ba023dfb95511519632.jpg


Napisane na SM-J320F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ona jest taką krętaczką, dlatego jej nie wierzę... Teściowej wmówiła że za zachowek będzie musiała zapłacić ogromny podatek, zołza jedna...
Ja robiłam na początku ciązy, teraz też sie będę musiała wybrać :)
Colorado takiego lekarza jak Twój to ze świecą szukać!!!
Edysiek super zakupy!!! Córcia zadowolona?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nagini, Luiza, koniecznie ciśnijcie o cytologię! [emoji9]

Wiem, że czasem czasu mało i chęci mało, ale jest to mega ważne :)

Mimi, może ta kobitka chce uchodzić za taką, co stać na zapłacenie 180 tys ot tak [emoji16][emoji16] ludzie są dziwne :)

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
Ja miałam teraz w ciąży robioną. U mnie to niestety nie jest brak czasu i chęci tylko paniczny lęk... Moja mama zmarła na raka mając 35 lat, a zachorowała mając 33 (czyli dokładnie tyle ile ja zachodząc w 2 ciążę ), a ja paradoksalnie zamiast się częściej badać mam taki paniczny lęk... Już nieraz w życiu jak się nawet dałam namówić na cytologię to nie odbierałam wyników. Wiem, że to chore, ale to silniejsze ode mnie. Obiecałam sobie po porodzie walczyć z tym i badać się regularnie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biorąc przykład z przeszłości mojej mamy i prababci, to powinnam kontrolować zdrowie co chwila, ale ja to taki leń śmierdzący jestem i jak to powiedział mój pierwszy ginek, nie dbam o swoje zdrowie. Po prostu nie lubię chodzić do lekarza, bo zawsze coś wyjdzie nieciekawego. Ale po porodzie trzeba zacząć, bo to już nie będzie tylko dwójka dzieci, która na dzień dzisiejszy bez mamy da sobie radę, przyjdą dwie istotki, o które trzeba mi będzie dbać, a bez zdrowia to nic nie zrobię :)
 
Nagini, Luiza, koniecznie ciśnijcie o cytologię! [emoji9]

Wiem, że czasem czasu mało i chęci mało, ale jest to mega ważne :)

Mimi, może ta kobitka chce uchodzić za taką, co stać na zapłacenie 180 tys ot tak [emoji16][emoji16] ludzie są dziwne :)

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
Oj tak... ludzie....


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ona jest taką krętaczką, dlatego jej nie wierzę... Teściowej wmówiła że za zachowek będzie musiała zapłacić ogromny podatek, zołza jedna...
Ja robiłam na początku ciązy, teraz też sie będę musiała wybrać :)
Colorado takiego lekarza jak Twój to ze świecą szukać!!!
Edysiek super zakupy!!! Córcia zadowolona?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Noecierpie takich osób :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam teraz w ciąży robioną. U mnie to niestety nie jest brak czasu i chęci tylko paniczny lęk... Moja mama zmarła na raka mając 35 lat, a zachorowała mając 33 (czyli dokładnie tyle ile ja zachodząc w 2 ciążę ), a ja paradoksalnie zamiast się częściej badać mam taki paniczny lęk... Już nieraz w życiu jak się nawet dałam namówić na cytologię to nie odbierałam wyników. Wiem, że to chore, ale to silniejsze ode mnie. Obiecałam sobie po porodzie walczyć z tym i badać się regularnie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rany, strasznie mi przykro :(

Tym bardziej powinnaś się badać. Nawet jeśli coś wyjdzie, to wyjdzie na wczesnym etapie. A nie na etapie tragicznym :( u mnie w rodzinie raków nie ma, ale jest teraz taka plaga, że po prostu się obawiam, a ten rak to bezobjawowo przebiega długo :(

Dziewczyny ona jest taką krętaczką, dlatego jej nie wierzę... Teściowej wmówiła że za zachowek będzie musiała zapłacić ogromny podatek, zołza jedna...
Ja robiłam na początku ciązy, teraz też sie będę musiała wybrać :)
Colorado takiego lekarza jak Twój to ze świecą szukać!!!
Edysiek super zakupy!!! Córcia zadowolona?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Aaa to taki typ jak mój kuzyn [emoji16] za dziecka jak jechaliśmy na wakacje to ja ze swoich uzbieranych pieniędzy kupowałam babci prezent, a kuzyn szedł do babci i mówił "babcia daj jakieś pieniądze, to kupię Ci pamiątkę" [emoji16][emoji16][emoji16]

Nie ma się co przejmować takim typem ludzi ;)

[emoji170] 21.08 [emoji170]
8une3e3kck8m6mea.png
 
Zuza, ja się nie znam na tych sprawach, ale tu ewidentnie coś śmierdzi... [emoji90]

Dziewczyny, badajcie się na bieżąco. Nasze pokolenie coraz częściej choruje. Ja też mam guza w piersi, którego muszę kontrolować...

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry