reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza myślę że będąc tu będę spokojniejsza bo w razie co zareaguja a tak siedząc sama w domu pewnie już bym panikowała.
Colorado teoretycznie szansa jest, jeśli w odpowiednim momencie poproszę i będzie akurat wolny lekarz.

Edysiek możesz mieć rację i obyś ją miała. Najgorsze skurcze miałam koło 4 nad ranem po całej nieprzespanej nocy. Plus nerwy bo nie spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń.
Nie będzie aż tak źle zobaczysz :) Trzymamy kciuki, dobrze, że jesteś pod obserwacją. Może się uda jeszcze ten tydzień przeczekać :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
No dobra.... mamy za sobą trzy pierwsze karmienia tym obrzydliwym mlekiem. Póki vo mieszam ze zwykłym żeby przyzwyczaić małego do smaku. 3 łyżeczki pepti i 2 zwykłego.
1 butla. ... nie chciał w ogóle pić ale jakoś zmordowal ;) druga i trzecia bardziej ochoczo jak był głodny a pod koniec butli już marudzenie ;) nie dziwię się sama bym tego nie chciała :/ fuj

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Zuza myślę że będąc tu będę spokojniejsza bo w razie co zareaguja a tak siedząc sama w domu pewnie już bym panikowała.
Colorado teoretycznie szansa jest, jeśli w odpowiednim momencie poproszę i będzie akurat wolny lekarz.

Edysiek możesz mieć rację i obyś ją miała. Najgorsze skurcze miałam koło 4 nad ranem po całej nieprzespanej nocy. Plus nerwy bo nie spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń.
Szafirek, jak będziesz miała potrzebę to domagaj się zzo [emoji9] ból każdy różnie znosi. Życzę Ci, żeby było znośnie [emoji9]
Ja mam lidlomixa i nawet sobie chwalę. Najbardziej chyba doceniam to, że można go zostawić w cholerę i wrócić na gotowa zupę (kocham krem z zielonego ogórka) bez ryzyka przypalenia :D nie piekę za dużo więc taki planetarny chyba nie zdałby u mnie egzaminu :/

p19ugox1xy9dlkqw.png
No właśnie popatrzylam i thermomixy (co za cena!), Lidlomixy i inne roboty i niestety te mixy nie odpowiadają moim potrzebom... Urządzenie do gotowania na parze mam i w sumie niewiele korzystam. A w lidlomixie nie zrobię ciasta na chleb, drożdżowego itp. bawet ten co Wam linkowałam tutaj jednak odpada, bo zbyt słaby jest. Będę szukać takiego min. 1000 W. Ale wiem, że wielu jest zadowolonych z lidlomixów :) kwestia potrzeb właśnie.
No dobra.... mamy za sobą trzy pierwsze karmienia tym obrzydliwym mlekiem. Póki vo mieszam ze zwykłym żeby przyzwyczaić małego do smaku. 3 łyżeczki pepti i 2 zwykłego.
1 butla. ... nie chciał w ogóle pić ale jakoś zmordowal ;) druga i trzecia bardziej ochoczo jak był głodny a pod koniec butli już marudzenie ;) nie dziwię się sama bym tego nie chciała :/ fuj

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
A co takiego w nim ochydnego? Jest jakaś poprawa u malucha?
Ja teraz mam strasznie dużo pracy ...
Szafirek trzymam kciuki za lekkie rozwiązanie [emoji106]
Pracuje dużo czytam Was ale nie mam czasu nic napisać wszyscy na około chorzy moja mała 39 stopni miała 2 dni teraz 4 dzień w domu my do lekarza nie chodziliśmy już widać k


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zdrówka dla Was [emoji9]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Siruna zdrówka :* Od jakiego wieku można podawać lewoskrętną? Ja małemu jak jest przeziębiony daje Cebion, ale wiem że nie ma idealnego składu:(
Mimi jak tam Filipek?
Colorado są różne mleka dla niemowląt i niektóre strasznie śmierdzą lub smakują obrzydliwie!
Jak sie czują nasze ciężaróweczki?
Ja się czuję jak [emoji90] . Dominik ostatnio kiepsko śpi. Jestem wykończona! A oznaką tego są dwie zbite szklanki i talerz w ciągu dwóch dni...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, Dziewczyny. Ostatnio dopadła mnie jakaś infekcja wirusowa, kilka dni próbowałam się leczyć sama domowymi środkami, ale nie przechodziło i w końcu wylądowałam na antybiotyku i L4 od czwartku do poniedzialku. Te kilka dni w domu, w łóżku jednak pomogło.

Szafirek, trzymam kciuki, żeby udało się jeszcze przetrzymać [emoji110]

Colorado1989 ja mam taki
Link do: Robot planetarny BOSCH MUM4875EU - Media Expert

Dostaliśmy w prezencie ślubnym, w takim zestawie jak na zdjęciu i bardzo sobie chwalę. Wszystko w nim zrobię. Ostatnio robiłam ciasto na pączki - drożdżowe i spokojnie dał radę.

Powiem wam dziewczyny, że coraz trudniej mi pracować - dużo mówię do dzieci, siadam, kucam, schylam się i tak szybko łapie zadyszkę, że szok...

Czekam dzisiaj na kuriera, bo ma przywieźć czytnik e-booków - mąż mi na walentynki sprezentował. Cieszę się już teraz, a słyszałam, że podczas nocnych karmień też jest przydatny - zobaczymy [emoji4]

W przyszłym tygodniu w czwartek mam wizytę, już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć małą. Pojawiła się u mnie siara i teraz prawie co noc budzę się z plamami na koszuli. Muszę dopytać lekarza, czy takie ilości są normalne.

oar8csqv0bcbvb2z.png
 
Zuza, takie śmierdzące robią dzieciom? [emoji22]
Jak będziesz potrzebować kubków do tłuczenia daj znać! [emoji6] Nie masz cienia szansy zdrzemnąć się w ciągu dnia choć kwadrans?

Ja jedyne mleko w proszku, z jakim miałam styczność, to mleko dla kociąt, ale ono akurat ładnie pachniało, tak słodko [emoji4] nawet tego krowiego w proszku nie próbowałam [emoji6]

Paula, tego też rozważałam właśnie. A takie tęgie ciasto drożdżowe, albo ciasto na chleb, też w nim dasz radę wyrobić? Bo czytałam opinię właśnie, że już do takich tęgich ciast to mocy brakuje.

Na takie bakcyle to najlepsze jest łóżko :) mi też wypoczybek dużo pomógł :)

W pracy uważaj na siebie i nie forsuj się [emoji9]

Co do ebooka to faktycznie przy karmieniu może mieć dobre zastosowanie, muszę zapamiętać [emoji6] mam czytnik, ale używam go głównie na wyjazdach :) cudna rzecz [emoji173]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ja miałam styczność z mlekiem w proszku dla cieląt, też bardzo ładnie pachnie :D

A czytniczek mam i ja, gdyby nie on to nie mogłabym łyknąć tych wszystkich książek fantasy, jakich w bibliotece wiecznie brak, albo pierwszych tomów nie ma, albo wiecznie w wypożyczeniu są, a kolejka do nich jak po mięso.
 
Luiza, fakt, w przypadku grubych książek dodatkowo docenia się wygodę [emoji6] ja strasznie doceniałam jak co weekend dojeżdżałam na studia mgr 1,5h w jedną stronę [emoji23] w pociągu wyciągałam cieniutkiego czytnika i mogłam czytać do woli [emoji4] a nie musiałam dźwigać tomiszcza ;) na nudniejszych wykładach pod ławką też się czytało [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ja czasem kupuję mleko w proszku Łaciate do ciasta i jest takie dobre, że mogę jeść je na sucho [emoji16]
Młoda piła Nan, w smaku podobne do zwykłego.

Przymierzam się do kupna czytnika, ale ciągle nie mogę się przekonać, uwielbiam książki za ich zapach i szelest kartek [emoji18]


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Mojego mężulka wkurza, kiedy czytam papierową książkę, jak bawię się kartkami w trakcie czytania :D Ale chwilowo czytnik ma pierwsze miejsce.

A co do mleka w proszku, to pamiętam jak moja siostra się urodziła, mama moja miała takie wielkie puszki mleka w proszku (milupa zdaje się), z bratem żeśmy to mleko podjadali, bo takie dobre było :)
 
Do góry