reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Wesoło z 3, tak mi się skojarzyło :) W wakacje zajmowałam się córą przyjaciółki. Po całych ciężkich 5 dniach x 3 tygodnie, jak Ola już poszła z mamą stwierdziłam, że już wiem, że nie chcę więcej dzieci, cóż na kolejne wakacje będę miała znowu, ale swoje :D
 
reklama
Agunia super że się odezwałaś:) Brawo dla Michasia:* Spieszy mu się ;) Kurcze to masz ręce pełne roboty! A Kacper dogaduje sie z kuzynem? I na trochę się sobą zajmą? Ze spaniem u mnie tak samo także rozumiem i współczuję:(
Luiza dobre;) To podrzuć swoje dzieci przyjaciółce ;p
Mimi kurcze, a wypiłaś wapno?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia super że się odezwałaś:) Brawo dla Michasia:* Spieszy mu się ;) Kurcze to masz ręce pełne roboty! A Kacper dogaduje sie z kuzynem? I na trochę się sobą zajmą? Ze spaniem u mnie tak samo także rozumiem i współczuję:(
Luiza dobre;) To podrzuć swoje dzieci przyjaciółce ;p
Mimi kurcze, a wypiłaś wapno?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam w domu. Nic, poczekam aż samo zejdzie.... nie będę już polykac tych tabletek na cholesterol

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Agunia brawa dla Michasia. Tak wszystko łapie w mig.

Mimi to dorosły się już synek zrobił. No brzmi dumnie. Jak nastroje po zmianie, a raczej po awansie?:)

Filip ma 38 st. gorączki. Mam nadzieję że to zęby i żadne chorubsko się nie wykluje8-)

Kattaya jak tam przygotowania do roczku? Potrzebujesz rąk do pracy? Jak coś to jestem gotowa :)
 
Rosną dzieciaczki, rosną... Ani sie obejrzymy a nasze maluchy też do szkoły pójdą...

Kasia przygotowań się nie boje, miejsca mi brakuje, muszę dwie imprezy robić:)
 
Luiza czytnik ebooków super sprawa :)
Mój mąż też wyjada łaciate w proszku;)
Mimi kurcze paskudna wysypka! Zeszło trochę? Biedny maluszek:( Zmiany mleka zawsze jakoś wpływają na dziecko. My przechodzimy z 1 na 2 i Dominik ma zielone kupki.
Mam Kubę w domu więc nie ma szans na drzemkę. On ciągle coś chce;) Mój mąż pracuje w sobotę także i jutro będę sama z chłopakami do ok.16 :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

To masz przekichane :( ale jeszcze tydzień ferii ;)
Cześć dziewczyny :) Ja ostatnio na nic nie mam czasu.Michaś jest na etapie turbo raczkowania ,do tego czego się nie chwyci to wstaje a że to jeszcze trochę wcześnie to leci na plecy ,bo stwierdził że to już ten czas żeby się nie trzymać i dziś jak wstał chwyciłam go pod pachy a on zaczął nogi przekładać i zrobił kilka kroków.Do tego od dwóch tygodni ma stan podgorączkowy górne jedynki spuchnięte jak balony i nie chcą się przebić co za tym idzie marudzi płacze nie śpi i tylko mama i mama ...Ja śpię po 2-3godziny na dobę chodzę jak zombi.A jeszcze męża chrześniak 6letni jest u nas na feriach,wiec możecie się domyśleć ile mam roboty przy 3dzieci....
Nie nadrobię Was szybko Hehe może jak Michaś da mi się wyspać to się uda;) Buziaki dla Was:* :*
Agunia, pewnie tyle co radości to strachu masz teraz przy jego chwiejnych kroczkach [emoji4]
Wesoło z 3, tak mi się skojarzyło :) W wakacje zajmowałam się córą przyjaciółki. Po całych ciężkich 5 dniach x 3 tygodnie, jak Ola już poszła z mamą stwierdziłam, że już wiem, że nie chcę więcej dzieci, cóż na kolejne wakacje będę miała znowu, ale swoje :D
Ja to w ogóle się zastanawiam, jak z 1 sobie poradzę [emoji23] bardziej niedoświadczonej nie znajdziecie ode mnie [emoji23]
Oby! Bo pobyt w szpitalu mnie dobija..
Może wapno sobie zrób na tą wysypke?

Dziękuję za kciuki i wsparcie.. Nadal w dwupaku jestem. Chciałabym mieć to za sobą..
Szafirek, już bliżej niż dalej :* wysyłam Ci wiązkę pozytywnej energii! [emoji9]

Mimi, niezłe uczulenie :( poobserwuj się właśnie po odstawieniu leku. Mnie głupie witaminy dla ciężarnych uczuliły, na dłoni od zewnątrz mnie wysypało, a swędziało tak, że klękajcie narody :/

Nawilżaj sobie to miejsce, bo suchość też wzmaga swędzenie :)

A ja dziś wyjątkowo nieco gorzej się czuję, brzucho mnie dziś pobolewał. Mam nadzieję, że to tylko rozciąganie.

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Kasia on dopiero zaczyna swoją przygodę bo do przedszkola nie chodził [emoji1]

Zuza myślałam ze nie będzie chciał chodzić a tu szok.... on nie chce wychodzić hehe mam nadzieję ze szybko sie zaklimatyzuje

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry