reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Mimi, nie. Dominik nigdy nie ulewał, ale on był na tej wodzie od samego początku. A mleczko jakie dajesz?
Colorado wygląda na super porzadny! :) Ja używam blendera kielichowego i ręcznego na zmianę. Ale ten pierwszy mnie wnerwia i muszę kupić nowy. Poczekam aż w Lidlu będą bo koleżanka sobie chwali.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Na bebilonie pronutra. Ale wcześniej tak nie ulewal... ostatnio kupiłam 5 opakowań na gemini i już sama niewiem... dziś mąż kupił bebilon pepti i będę próbowała mu to dac :/

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Na bebilonie pronutra. Ale wcześniej tak nie ulewal... ostatnio kupiłam 5 opakowań na gemini i już sama niewiem... dziś mąż kupił bebilon pepti i będę próbowała mu to dac :/

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
No mój pije to samo mleko. A może byś spróbowała z tym zagęszczaczem? Nie wiem jak się nazywa:/ Ale podobno pomaga

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edysiek to masz tak jak ja z kuchnią. Tez lubię gotować a zazwyczaj na szybko i byle jak.

Mimi a gdzie wcześniej kupowałaś mleko?
Rzeczywiście Agunia te sie nie odyzwa.
 
No mój pije to samo mleko. A może byś spróbowała z tym zagęszczaczem? Nie wiem jak się nazywa:/ Ale podobno pomaga

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale znów boję się o kupki ze go zatwardzi.... U nas jest jeszcze kwestia wysypki na twarzy. Więc może to rzeczywiście uczulenie.... już miałam robić mu badanie na nietoleracje ale krew nie chciała lecieć :/

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Kurcze:( Biedny maluszek! Faktycznie, pamiętam że martwiłaś się kupkami.
Edysiek, Kattaya ja również uwielbiam pichcić ale czasu brakuje.
Właśnie, Agunia co tam u Was?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na bebilonie pronutra. Ale wcześniej tak nie ulewal... ostatnio kupiłam 5 opakowań na gemini i już sama niewiem... dziś mąż kupił bebilon pepti i będę próbowała mu to dac :/

Jak leżałam z Jasiem na chirurgi to jedna z mam dawała swemu dziecku takie mleko, może to by Ci pomogło... tamten chłopczyk miał refluks i jeszcze kilka innych problemów, ale możęe Twojemu dziecku by pomogło. Albo inne mleko typu AR
500x500.jpg
 

Załączniki

  • 500x500.jpg
    500x500.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Widzę że o mnie mowa jestem.. Już myślałam w poniedziałek że będę mogła pokazać wam mojego synka ale nadal jestem w szpitalu.. W piątek impreza urodzinowa bardzo udana mąż zaskoczony i bardzo szczęśliwy. Było świetnie bo zaprosiłam tylko ludzi z którymi lubimy spędzać czas. Średnia wieku 30 . Ja grzecznie siedziałam ale jednak dało mi to w kość. Całą sobotę i niedzielę źle się czułam i wszystko mnie bolało. W poniedziałek nie czułam małego i kręciło mi się w głowie tak że nawet leżeć czy siedzieć nie mogłam. Pojechałam do szpitala sprawdzić i już tu zostałam. Okazało się że mam rozwarcie na 3cm i skurcze. Dali mnie prosto na porodówke. Tam skurcze się rozkręciły i były co 4 minuty a ja przerażona bo nie spodziewałam się tego ... Całą noc walczyłam z bólem po czym nad ranem skurcze się wyciszyły, niestety brak postępu porodu. rozwarcie nadal 3 cm . Odszedł mi czop. Położyli mnie do sali obserwacji i od tego czasu leżę... Dziś po badaniu miałam iść do domu ale jednak rozwarcie się powiększyło i muszę leżeć.
Przepraszam ale nie nadrobie wszystkich postów na telefonie tu.
 
Do góry