reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Szafirek, jak będziesz miała potrzebę to domagaj się zzo [emoji9] ból każdy różnie znosi. Życzę Ci, żeby było znośnie [emoji9]

No właśnie popatrzylam i thermomixy (co za cena!), Lidlomixy i inne roboty i niestety te mixy nie odpowiadają moim potrzebom... Urządzenie do gotowania na parze mam i w sumie niewiele korzystam. A w lidlomixie nie zrobię ciasta na chleb, drożdżowego itp. bawet ten co Wam linkowałam tutaj jednak odpada, bo zbyt słaby jest. Będę szukać takiego min. 1000 W. Ale wiem, że wielu jest zadowolonych z lidlomixów :) kwestia potrzeb właśnie.

A co takiego w nim ochydnego? Jest jakaś poprawa u malucha?

Zdrówka dla Was [emoji9]

8une3e3kck8m6mea.png
Smak. Jest takie jakby gorzkie ... fuj
Poprawy nie ma póki co.

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Siruna zdrówka :* Od jakiego wieku można podawać lewoskrętną? Ja małemu jak jest przeziębiony daje Cebion, ale wiem że nie ma idealnego składu:(
Mimi jak tam Filipek?
Colorado są różne mleka dla niemowląt i niektóre strasznie śmierdzą lub smakują obrzydliwie!
Jak sie czują nasze ciężaróweczki?
Ja się czuję jak [emoji90] . Dominik ostatnio kiepsko śpi. Jestem wykończona! A oznaką tego są dwie zbite szklanki i talerz w ciągu dwóch dni...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Filipa tak jakby pobolewal brzuszek. Wiedziałam że tak będzie przy zmianie mleka. A Na buzi narazie bez zmian. Mam nadzieje ze mu to poznika

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Hej, Dziewczyny. Ostatnio dopadła mnie jakaś infekcja wirusowa, kilka dni próbowałam się leczyć sama domowymi środkami, ale nie przechodziło i w końcu wylądowałam na antybiotyku i L4 od czwartku do poniedzialku. Te kilka dni w domu, w łóżku jednak pomogło.

Szafirek, trzymam kciuki, żeby udało się jeszcze przetrzymać [emoji110]

Colorado1989 ja mam taki
Link do: Robot planetarny BOSCH MUM4875EU - Media Expert

Dostaliśmy w prezencie ślubnym, w takim zestawie jak na zdjęciu i bardzo sobie chwalę. Wszystko w nim zrobię. Ostatnio robiłam ciasto na pączki - drożdżowe i spokojnie dał radę.

Powiem wam dziewczyny, że coraz trudniej mi pracować - dużo mówię do dzieci, siadam, kucam, schylam się i tak szybko łapie zadyszkę, że szok...

Czekam dzisiaj na kuriera, bo ma przywieźć czytnik e-booków - mąż mi na walentynki sprezentował. Cieszę się już teraz, a słyszałam, że podczas nocnych karmień też jest przydatny - zobaczymy [emoji4]

W przyszłym tygodniu w czwartek mam wizytę, już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć małą. Pojawiła się u mnie siara i teraz prawie co noc budzę się z plamami na koszuli. Muszę dopytać lekarza, czy takie ilości są normalne.

oar8csqv0bcbvb2z.png
Normalne [emoji5] na listopadowkach też tak miały dziewczyny

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
A ja dziś w nocy dostałam takie uczulenie na dwóch rękach i na szyi
1518780773-b5d2c445ee463706-aaaaaa.jpeg

Strasznie swedzi.
Dodatkowo w nocy czułam jak mi puchna palce i nogi :/ i tak myślę czy to nie po tym leku na cholesterol... bo jego lykam Na noc. ...

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ja czasem kupuję mleko w proszku Łaciate do ciasta i jest takie dobre, że mogę jeść je na sucho [emoji16]
Młoda piła Nan, w smaku podobne do zwykłego.

Przymierzam się do kupna czytnika, ale ciągle nie mogę się przekonać, uwielbiam książki za ich zapach i szelest kartek [emoji18]


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Ja też wyjadam łaciate w proszku na sucho hehe :)
Modyfikowane rzeczywiście śmierdzi paskudnie i równie paskudnie smakuje. Mój młody za Chiny ludowe nie chciał żadnego pić. Jak odstawiłam go od piersi w wieku 9 miesięcy to pił wyłącznie rzadką kaszkę bobo Vita. A po roku wprowadziliśmy krowie. Teraz uwielbia pic mleko i jesc wszystko co z mleka się robi - kaszka manna, budyn, owsianka.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Luiza czytnik ebooków super sprawa :)
Mój mąż też wyjada łaciate w proszku;)
Mimi kurcze paskudna wysypka! Zeszło trochę? Biedny maluszek:( Zmiany mleka zawsze jakoś wpływają na dziecko. My przechodzimy z 1 na 2 i Dominik ma zielone kupki.
Mam Kubę w domu więc nie ma szans na drzemkę. On ciągle coś chce;) Mój mąż pracuje w sobotę także i jutro będę sama z chłopakami do ok.16 :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) Ja ostatnio na nic nie mam czasu.Michaś jest na etapie turbo raczkowania ,do tego czego się nie chwyci to wstaje a że to jeszcze trochę wcześnie to leci na plecy ,bo stwierdził że to już ten czas żeby się nie trzymać i dziś jak wstał chwyciłam go pod pachy a on zaczął nogi przekładać i zrobił kilka kroków.Do tego od dwóch tygodni ma stan podgorączkowy górne jedynki spuchnięte jak balony i nie chcą się przebić co za tym idzie marudzi płacze nie śpi i tylko mama i mama ...Ja śpię po 2-3godziny na dobę chodzę jak zombi.A jeszcze męża chrześniak 6letni jest u nas na feriach,wiec możecie się domyśleć ile mam roboty przy 3dzieci....
Nie nadrobię Was szybko Hehe może jak Michaś da mi się wyspać to się uda;) Buziaki dla Was:* :*
 
Luiza czytnik ebooków super sprawa :)
Mój mąż też wyjada łaciate w proszku;)
Mimi kurcze paskudna wysypka! Zeszło trochę? Biedny maluszek:( Zmiany mleka zawsze jakoś wpływają na dziecko. My przechodzimy z 1 na 2 i Dominik ma zielone kupki.
Mam Kubę w domu więc nie ma szans na drzemkę. On ciągle coś chce;) Mój mąż pracuje w sobotę także i jutro będę sama z chłopakami do ok.16 :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Trochę zbladlo ale i tak swedzi.
U Filipa też automatycznie zielone kupy :/

Zuza szkoda że mąż również w soboty w pracy :( takto chociaż chwilę byś odsapnela


f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Ja ostatnio na nic nie mam czasu.Michaś jest na etapie turbo raczkowania ,do tego czego się nie chwyci to wstaje a że to jeszcze trochę wcześnie to leci na plecy ,bo stwierdził że to już ten czas żeby się nie trzymać i dziś jak wstał chwyciłam go pod pachy a on zaczął nogi przekładać i zrobił kilka kroków.Do tego od dwóch tygodni ma stan podgorączkowy górne jedynki spuchnięte jak balony i nie chcą się przebić co za tym idzie marudzi płacze nie śpi i tylko mama i mama ...Ja śpię po 2-3godziny na dobę chodzę jak zombi.A jeszcze męża chrześniak 6letni jest u nas na feriach,wiec możecie się domyśleć ile mam roboty przy 3dzieci....
Nie nadrobię Was szybko Hehe może jak Michaś da mi się wyspać to się uda;) Buziaki dla Was:* :*
To masz wesoło z 3 :)
brawo dla Michałka [emoji122] zdolny chłopak.

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry