reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A to pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Moje koleżanki płaciły osobno za USG i osobno robiły test Pappa, za który również płaciły. Nawet te które prowadziły ciążę na NFZ. Więc sama nie wiem..


Dziewczyny używa/ używała któraś z Was poduszki do spania dla ciężarnych w kształcie litery C lub U?
Chciałam zakupić, ale wymiarów i rodzai jest tyle, że szok.. Nie wiem na co zwrócić uwagę.
Ja mam C.
Śpię z nią od pierwszych chwil. Polecam [emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Szafirek ja mam taka poduszke :) Jestem z niej bardzo zadowolona, to na co warto zwrocic uwage to czy ma sciagana poszewke bo sie brudzi niestety dosc szybko + na grubosc. Ja mam cienka i musze ja na komcach skladac na pół. Ale wygodne to jest, warto :)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Co tam u Ciebie?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ale się nas mnoży, super :) zanim ja zajdę, to już będzie całkiem nowa ekipa [emoji23]

Paula, powtórz betę pojutrze i zobacz jak rośnie.

Szafirek, śliczna dzidzia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szafirek zazdroszcze już tak ładnego zdjęcia z usg :D cudowne 6 cm :D

agunia u mnie jest 8 tydzień.... to takie początki ale z dnia na dzień cieszymy się coraz bardziej :) męża mam do końca tego tygodnia. Miałam go 2 tygodnie :O a to już szaleństwo bo zawsze jest tylko tydzień. I tak się cieszę, że akurat teraz ze mną jest bo gdyby nie on to nie wiem jakbym z łóżka wstała! Mdłości mi strasznie dokuczają, cały czas coś muszę jeść, a jak to rano zrobić żeby mieć siły wstać i szybko sobie coś uszykować.... Wszelkie przekąski w łóżku mi nie pomagają. Musi być konkret jakaś bułka albo ciepłe mleko.

Paula myślę, że najważniejsza wizyta u ginekologa. A do tego czasu łykaj sobie już tylko kwas foliowy. A resztę się dowiesz po wizycie :) będzie dobrze. Fajna taka niespodzianka :D A na becie się niestety nie znam...

Dziewczyny a co to jest ta Pappa ?
 
reklama
Do góry