reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Tak.... słodycze to zmora.
Ja też jak jem bez słodyczy to ładnie waga się trzyma A jak podjem słodkości to momentalnie w górę

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi, dla mnie zmorą są słodycze i mączne rzeczy, a to ostatnie jest dla mnie najtrudniejsze [emoji23]

Magdagos, super wynik wagowy [emoji106] a jak się czujesz na końcówce?? [emoji4]

Zuza, współczuję [emoji9] ale jak to przetrwacie to mam nadzieję będzie lżej [emoji110]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się czuję no.. jakbym właśnie wróciła z górskiej wycieczki.. W nocy już nie sypiam jak wcześniej tylko budzę się po kilka/kilkanascie razy, więcej muszę odpoczywać, męczy zgaga, wstanie z łóżka to wyzwanie ale pomimo tego ogólnie nie narzekam. Jedynie ta zgaga na serio mi daje popalić. Jeszcze 3 tygodnie temu chodziłam po gorach i bylam wulkanem energii a teraz tak cooooraz ciężeeeeeeej :D
Jedyne co mnie baaaardzo cieszy, ze nie wstaje w nocy na siku i ogolnie nie musze co chwile latac.

Szału nie ma ale tragedii też nie :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się czuję no.. jakbym właśnie wróciła z górskiej wycieczki.. W nocy już nie sypiam jak wcześniej tylko budzę się po kilka/kilkanascie razy, więcej muszę odpoczywać, męczy zgaga, wstanie z łóżka to wyzwanie ale pomimo tego ogólnie nie narzekam. Jedynie ta zgaga na serio mi daje popalić. Jeszcze 3 tygodnie temu chodziłam po gorach i bylam wulkanem energii a teraz tak cooooraz ciężeeeeeeej :D
Jedyne co mnie baaaardzo cieszy, ze nie wstaje w nocy na siku i ogolnie nie musze co chwile latac.

Szału nie ma ale tragedii też nie :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja polecam na zgage Link do: Gelatum Aluminii phosphorici, zawiesina, 250 g - Portal Dbam o Zdrowie
Kosztuje ok 5zl. W smaku fajna nie jak gaviscon.... ble.... A mi od razu pomaga :) spróbuj nie ma się co męczyć .


Ja na siku wstaje ze 3 razy w nocy.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Lenka jeszcze troszkę i też Twój maluszek będzie taki "duży" :D

Jeśli chodzi o słodycze- tylko po nich nie wymiotuję :D i jedząc głównie cukierki owocowe, mentosy, skitlesy, lody wodne, jogurty owocowe i kisiele do kubka mam 6,7 kg mniej :p (waga startowa 103,5 a dziś 96,8 :D) no ale poza tym mało co jadłam, a jak już to żegnałam się z tym po kilku minutach. Ale pochwalę się, że już 3 dzień nie wymiotuję <jupi> :D pewnie jak teraz zacznę normalnie jeść to waga poleci w górę.
 
Madagos już tak mało Ci zostało szybko zleci :)
Szafirek gratulacje utraty wagi. A czy waga pójdzie w górę niekoniecznie u mnie nie poszła .A w którym Ty jesteś tygodniu ? I najważniejsze że wymioty ustały teraz możesz cieszyć się ciążą w pełnym wymiarze ;)
 
Lenka jeszcze troszkę i też Twój maluszek będzie taki "duży" :D

Jeśli chodzi o słodycze- tylko po nich nie wymiotuję :D i jedząc głównie cukierki owocowe, mentosy, skitlesy, lody wodne, jogurty owocowe i kisiele do kubka mam 6,7 kg mniej [emoji14] (waga startowa 103,5 a dziś 96,8 :D) no ale poza tym mało co jadłam, a jak już to żegnałam się z tym po kilku minutach. Ale pochwalę się, że już 3 dzień nie wymiotuję <jupi> :D pewnie jak teraz zacznę normalnie jeść to waga poleci w górę.
To pozazdrościć ;) też tak chce [emoji23]
ja zjem coś np. Wczoraj winogrona i właśnie skitelsy i dziś pół kilo na plus.... jak nie będę jadła to te pół kilo spadnie no ale sam fakt jak mi skacze...

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Pół kilo to może być niewydalona wodą z organizmu. Tak naprawdę dopiero plus 2kg to jest wzrost. Tak mi dietetyk kiedyś tłumaczył.... Ja sie wazs teraz tylko na wizytach lekarskich i tyle. Bo wpadłabym w paranoję. Jestem ciekawa ile dzisiaj mi waga pokaże bo jestem u diabetologa.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szafirek gratulacje utraty wagi. A czy waga pójdzie w górę niekoniecznie u mnie nie poszła .A w którym Ty jesteś tygodniu ? I najważniejsze że wymioty ustały teraz możesz cieszyć się ciążą w pełnym wymiarze ;)
Jeśli wolno spytać, z jaką wagą zaczynałaś i z jaką skończyłaś:)?
Dziś mam 12+6 :)

jk ja z ważeniem niestety mam szplina ;/ ważę się codziennie, a nawet zdarza się, że wieczorem i szacuję ile będzie rano..
Ale mam też tak, że zjem coś więcej w jeden dzień i przez kolejne 5 borykam się z 2 kg więcej ;/
 
Do góry