reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny jak to jest z tymi bólami przepowiadajacymi? Bo mnie ostatnio brzuch tak strasznie zacZął boleć w górnej części plus plecy ale jak sie położyłam. To przeszło.. . Nie wiem jakiego bolu się spodziewać...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi, bez zastrzyku już próbowaliśmy z ginem, ale pęcherzyk nie pękł i cysta się zrobiła. Więc żeby uniknąć cysty muszę brać zastrzyk [emoji17] no nic, zobaczymy co lekarz powie.

Ka, ja tu zostanę, nie zapowiada mi się na szybkie zaciążenie, straciłam hurra-optymizm, że cudowna pigułka od razu zdziała cuda [emoji23] popróbujemy, ufam lekarzowi, ale jak dłuższy czas nic nie uda się, no to trudno. Wezmę to, co los da [emoji4]

Paula, witaj [emoji9] gratuluję i życzę nuuuuuudnej ciąży [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula dokładnie, łykaj kwas foliowy. A test pappa to test na ryzyko chorób genetycznych, niektórzy go krytykuja, bo to tylko statystyka.

Zuza biedna, trzymaj się jakoś. Trzeba mieć nadzieje, ze do trzeciego miesiaca przejdzie.

Jk jak przechodzi to może być to.
 
Hej Dziewczyny!
Nie dam rady Was nadrobić
U nas ciężko,męczymy się z kolką:( Dramat:(
Buziaki :*
Czesc kochana. Właśnie wczoraj o Was myślałam.
A co pediatra na te kolki? Nie ma żadnej rady?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dziewczyny jak to jest z tymi bólami przepowiadajacymi? Bo mnie ostatnio brzuch tak strasznie zacZął boleć w górnej części plus plecy ale jak sie położyłam. To przeszło.. . Nie wiem jakiego bolu się spodziewać...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie pomogę bo sama nie wiem.
A dziś jak ? Też się coś takiego pojawia?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Lenka wcześniej mąż był tylko 3razy w roku dwa na święta i trzeci na urlop ale jak dowiedzieliśmy się że byłam w ciąży to starał się raz w miesiącu na weekend. A u Ciebie jak to wygląda?
Zuza łączę się z Tobą w bólu Michaś jutro kończy 11tygodni i dalej nas kolki męczą ...U nas chwilową ulgę przynosi Delicol i termoforek z pestek dyni i oczywiście noszenie i masowanie brzuszka.
Dziś już od 3.15nie śpię ,bo mały wstał na jedzenie a później bawił się tak do 5.30 i zaczął plakać do 6.10 a ,że musiałam wstać o 6.30to już się nie kładłam bo znowu chciał jeść i Kacpra do szkoły musiałam ogarnąć.
Już mam dość tego dnia a to dopiero początek .
 
U nas mamy jeszcze czas. Ale właśnie nie wiem czy mam panikowac czy na spokojnie... to co wiem na 1oo% to ze spojenie daje mi popalić

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z ta poduszka wydaje mi sie, ze obojetnie jaka nie wezmiesz to bedzie dobra :) ja kupilam taki komplet na allegro- poduszka C, rozek, rogal do karmienia i walek pod plecki. Jak dla mnie na prawde warto było :)

U nas na pazdziernikowkach wczoraj pierwsza dziewczynka sie pojawila, dalo nam to wszystkim niezlego kopa do dopakowywania toreb do szpitala i dokanczania przygotowan ;)

Wszyscy mnie straszyli, ze tyć zaczyna się dopiero w 3 trymestrze i ze jak do konca 2 mialam +10kg no to w ciazy przytyje na bank ze 20kg... A powiem Wam, ze g... prawda. Przez ostatnie 8 tygodni przytylam 2,5kg jedzac calkowicie normalnie. Termin mam na 4.10, woec miesiac mi zostal. Grunt to unikac slodyczy bo to niestety nas rozpycha najbardziej...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry