reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Cześć dziewczynki :D dawno mnie tu nie było... wybaczcie, ale mąż mi wrócił zza granicy i korzystam póki mogę z jego towarzystwa. Będzie ciężko mi Was nadrobić ale najpierw najważniejsze.... Byłam na wizycie u lekarza i widziałam naszego małego wielkoluda :D dostałam skrzydeł ze szczęścia! :) i serduszko też słyszałam ah... :D chociaż powiedział mi, że mogło by bić szybciej :/ ale na razie się nie martwię. Ze względu na wcześniejsze poronienie dostałam Luteine i Duphaston. Za tydzień znów jade na wizyte i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :)

agunia teściową to masz jak z tych kawałów chyba... Nie wyobrażam sobie żeby moja mama tak synowym powiedziała albo żeby mi tak teściowa powiedziała..

Paula gratuluję i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze! :)
 
reklama
Cześć Paula, to ja nieśmiało gratuluję :) długo się staraliście? Ile masz lat? Z jaką wagą startujesz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogóle nie pokazałam Wam mojego maluszka :D

12+4 04.09 (1).jpg
 

Załączniki

  • 12+4 04.09 (1).jpg
    12+4 04.09 (1).jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 264
Szafirek no cudo:) A Pappa na stówę miałam za darmo, chyba, ze z racji wieku:D

Lenka tym razem musi być dobrze:) Mąż na długo zostaje?

Paula witaj i gratulacje. Pierwszy dzidziuś? Jak się czujesz?
 
Lenka super że maluszek rośnie a w którym tygodniu jesteś ? Oj znam to uczucie i rozumiem doskonale jak mąż zza granicy wraca :)
Co do mojej teściowej to zabić nie można zostaje tylko tolerować :p Są tacy ludzie i ich się już nie zmieni ona powiedziała że dzieci nie lubi i dzieci mają się jej bać bo wtedy jej słuchają ,jak dla mnie chore.
Szafirek cudeńko
 
Właściwie to się nie staraliśmy, trochę z zaskoczenia i jeszcze jestem w lekkim szoku ;) mam 23 lata, to moja pierwsza ciąża :) wagą nie ma się co chwalić startuje z 104 kg i mam nadzieję, że za dużo nie dojdzie... Na razie czuję ok, właściwie tylko bolą mnie piersi i trochę brzuch, tak jak na okres. Gdyby nie ból piersi to bym w ogóle nie wpadła na pomysł, że jestem w ciąży, jeszcze nawet okres nie zdążył mi się spóźnić... Tak o po prostu zrobiłam dzisiaj test, bo nie byłam pewna, a miałam wizytę u dentysty, więc chciałam sprawdzić jakby co i potem zonk :D więc pierwsza dowiedziała sie dentystka ;)
 
reklama
Tak, to już załatwione. Z wizytą chcę poczekać aż będę mogła zobaczyć serduszko :) zastanawia mnie jedna rzecz tylko - dzisiaj zrobiłam też betę, i wyszła taka jak 2-3 tydzień i zastanawiam się czy to jest ok...
 
Do góry