reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja dziś obudziłam się o 4 i nie moglam zasnąć. Chyba koło 7 zdrzemnelam się na godzinkę. Masakra. Jeszcze pogoda okropna.... zimno i siapi deszcz :/

Rano zaliczone zakupy z mężem i synkiem.
Kupiłam młodemu spodnie na wesele. Jeszcze jakieś trampki i ma wszystko. Oczywiście naciagnal mnie na koparke A jak wróciliśmy do domu to babcie naciagnal na mega smieciarke której ja nie chciałam kupić bo była za droga. ... Tak więc zgarnął kasę i szybko po smieciarke hehe noni tak minęło pół dnia...

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi zdolna bestia z tego malca :p umie sobie załatwić to co chce.

Ja zaszalałam dziś
tongue.png
najpierw w Rossmannie wykupiłam połowę produktów ujędrniających i na rozstępy dla kobiet w ciąży, a później dorwałam bodziaki- pierwszy zakup dla kropeczki
biggrin.png
Tak to jest jak się wpuści kobietę do sklepu po 2 tygodniach nie wychodzenia z domu
biggrin.png
. Nie są jakieś nie wiadomo jakie, ale jak je zobaczyłam zakochałam się i musiałam je wziąć
biggrin.png
Tak więc pierwszy zakup odhaczony, teraz pójdzie z górki, hurtowo
tongue.png
 
Takie malutkie, piękniutkie aż szok że dzieciątka takie malusieńkie są. Już się nie mogę doczekać aż będę mogła ubrać to maluszkowi :)
Parampampam dzieci niestety szybko rosną.. Ciesz się maludą póki możesz :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zobaczysz jak szybko zleci [emoji4]
Ja dziś zaczynam 30tc ostatnia prosta.... A jeszcze tyle rzeczy do ogarnięcia....
Muszę pomyśleć o spakowaniu torby do szpitala

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry