reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mimi mam takie same pantofle;)
Śliczne te Wasze brzuszki.

My wczoraj udzielalismy się towarzysko. Byliśmy na urodzinach chrzesniaka męża. I było cudownie. Filip to dusza towarzystwa, uwielbia ludzi, a raczej tłum ludzi, dzieci i koty. Nie grymasił, nie płakał, był przeszczesliwy. Ja też. Mimo tak dużej ilości wrażeń noc była spokojna. Chyba rośnie nam imprezowicz:). To dobrze, nie chce żeby mały był dzikusem. Idąc za ciosem i będąc pod wpływem chwili zaprosiliśmy dzieci w niedzielę na rewizyte. Obym podołała organizacyjnie.

Deszcz pada nieprzerwanie, mam zamiar spędzić dzień w łóżku, ciekawe tylko co Filip na to.
 
reklama
Hihi moje kosztowały całe 10zl :D

Fajnie jak dziecko się tak nie boi. Ale też nie dobrze jak za bardzo wszystkim ufa. Twój jest jeszcze malutki.
Ja pamiętam że mój miał fazy. Najpierw nie wstydził się nikogo później wiek 2-3lata to zza nogi nie wychodził. Teraz trochę się wstydzi ale umiarkowanie i póki się nie rozkreci ;)
No ale fakt jest taki ze wszędzie z mamą i tatą. Sam by nie poszedł :D

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej Dziewczyny! [emoji9]

Mimi, Szafirku, piękne brzusie [emoji76][emoji76] też bym taki chciała i mam nadzieję, że za jakiś czas będę Was uraczać zdjęciami brzuchola [emoji38]

Kasia, nie wiem co nie tak "dzikiem", który prawdopodobnie oznacza oo prostu introwertyka?? [emoji4] Ja się do nich zaliczam, nie przepadam aż tak za większością imprez (są wyjątki[emoji4]), ale w szalonym okresie młodości to nie mnie krawężniki do domu pijaną przywoziły [emoji23] ale dobrze, że Filipek nie sprawia problemów [emoji11]

Dostałam w końcu okres, kurde, po 42 dniach!!!! Szaleństwo. Dziś już miałam umawiać się do lekarza, żeby sprawdził co nie tak, ale będę dzwonić, żeby się na monitoring umówić [emoji1]
Cieszę się jak nie wiem, bo kolejne staranka przede mną [emoji4]

Wracając do tematu mojego fitnessu, to znalazłam u siebie coś, co mnie zainteresowało: indoor walking [emoji1] kwadrandowych grubasów u mnie niestety nie ma ani nic podobnego... Może ja go powinnam założyć?! [emoji23]

Mimi, tak apropos ciuchów na wesele, to pamiętaj, że to Ty nosisz i dodajesz uroku sukience, nie odwrotnie. Ja na ostatnim weselu ze swoją słuszną wagą założyłam sukienkę trochę przed kolano, mocno rozkloszowaną taką bombkową, a mam duuuuże biodra, i to w czerwonym kolorze w białe tulipany... Na początku miałam odsyłać tę sukienkę, bo się wystraszyłam, że dupsko takie wielkie i nóg tak dużo pokazanych... Ale tak szalenie mi się podobała, że nie umiałam jej odesłać... A na weselu same komplementy dostawałam, wodzirej mnie zaczepiał, a mąż widokiem był zachwycony [emoji41] no i dodam, że byłam jedyna wzorzysta na tej imprezie, wszyscy inni w tiulowatych albo satynowych jednokolorowych strojach [emoji4] ale mi tam to nie straszne, ja mam swój świat [emoji16] tak więc trzeba ubierać to, co nam odpowiada, w czym my się dobrze i komfortowo czujemy [emoji4] ja wiem, że są ludzie, którzy twierdzą, że jak się nie ma rozmiaru 38 to powinno się w czarnym namiocie chodzić, żeby im panoramy nie psuć, ale to już ich problem. My też możemy błyszczeć! [emoji76][emoji76][emoji76]

Jeej, rozpisałam się, idę coś zjeść [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Filip uwielbia ludzi ale tylko z rąk mamy czy taty. Na obce ręce nie pójdzie bo płacze. Zresztą niechętnie go daje do potrzymania. Ostatnio teściowej odmówiłam to się obrazila. Tyle że ona na siłę mi malego wydzierała z rąk. Aż mąż interweniował.

Co do dzikusa to chodzi mi o dzieci. Chce żeby Filip umiał się z nimi bawić, tym bardziej że na razie jest jedynakiem i gdzieś będzie musiał nauczyc się że nie wolno być samolubem. Dzieci przy sobie też się lepiej rozwijają. Nie chce żeby Filip cały czas przebywał z dorosłymi bo zrobi się taki stary maleńki;)
 
Hej Dziewczyny! [emoji9]

Mimi, Szafirku, piękne brzusie [emoji76][emoji76] też bym taki chciała i mam nadzieję, że za jakiś czas będę Was uraczać zdjęciami brzuchola [emoji38]

Kasia, nie wiem co nie tak "dzikiem", który prawdopodobnie oznacza oo prostu introwertyka?? [emoji4] Ja się do nich zaliczam, nie przepadam aż tak za większością imprez (są wyjątki[emoji4]), ale w szalonym okresie młodości to nie mnie krawężniki do domu pijaną przywoziły [emoji23] ale dobrze, że Filipek nie sprawia problemów [emoji11]

Dostałam w końcu okres, kurde, po 42 dniach!!!! Szaleństwo. Dziś już miałam umawiać się do lekarza, żeby sprawdził co nie tak, ale będę dzwonić, żeby się na monitoring umówić [emoji1]
Cieszę się jak nie wiem, bo kolejne staranka przede mną [emoji4]

Wracając do tematu mojego fitnessu, to znalazłam u siebie coś, co mnie zainteresowało: indoor walking [emoji1] kwadrandowych grubasów u mnie niestety nie ma ani nic podobnego... Może ja go powinnam założyć?! [emoji23]

Mimi, tak apropos ciuchów na wesele, to pamiętaj, że to Ty nosisz i dodajesz uroku sukience, nie odwrotnie. Ja na ostatnim weselu ze swoją słuszną wagą założyłam sukienkę trochę przed kolano, mocno rozkloszowaną taką bombkową, a mam duuuuże biodra, i to w czerwonym kolorze w białe tulipany... Na początku miałam odsyłać tę sukienkę, bo się wystraszyłam, że dupsko takie wielkie i nóg tak dużo pokazanych... Ale tak szalenie mi się podobała, że nie umiałam jej odesłać... A na weselu same komplementy dostawałam, wodzirej mnie zaczepiał, a mąż widokiem był zachwycony [emoji41] no i dodam, że byłam jedyna wzorzysta na tej imprezie, wszyscy inni w tiulowatych albo satynowych jednokolorowych strojach [emoji4] ale mi tam to nie straszne, ja mam swój świat [emoji16] tak więc trzeba ubierać to, co nam odpowiada, w czym my się dobrze i komfortowo czujemy [emoji4] ja wiem, że są ludzie, którzy twierdzą, że jak się nie ma rozmiaru 38 to powinno się w czarnym namiocie chodzić, żeby im panoramy nie psuć, ale to już ich problem. My też możemy błyszczeć! [emoji76][emoji76][emoji76]

Jeej, rozpisałam się, idę coś zjeść [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana trzymam kciuki za kolejny cykl :*
jeszcze chwila i Ty będziesz się chwalila coraz większym brzuszkiem [emoji4]

Co do kiecek to ja właśnie lepiej się czuję w czarnych, skromnych. Nie lubię rzucać się w oczy. Wstydzę się swojego wyglądu.
Przed weselem wrzucę fotki w dwóch kieckach to pomożecie wybrać ;) jeśli jeszcze w nie wejdę [emoji23]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Filip uwielbia ludzi ale tylko z rąk mamy czy taty. Na obce ręce nie pójdzie bo płacze. Zresztą niechętnie go daje do potrzymania. Ostatnio teściowej odmówiłam to się obrazila. Tyle że ona na siłę mi malego wydzierała z rąk. Aż mąż interweniował.

Co do dzikusa to chodzi mi o dzieci. Chce żeby Filip umiał się z nimi bawić, tym bardziej że na razie jest jedynakiem i gdzieś będzie musiał nauczyc się że nie wolno być samolubem. Dzieci przy sobie też się lepiej rozwijają. Nie chce żeby Filip cały czas przebywał z dorosłymi bo zrobi się taki stary maleńki;)
No właśnie mój jest taki bo ciągle z dorosłymi.... Ale teraz powoli ciągnie do dzieci :)

U nas po prostu nie było takich małych dzieci w rodzinie A do żłobka nie chodził więc praktycznie cały czas z dziadkami i rodzicami

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi, ale w czarnej też można olśniewająco wyglądać :) wszystko zależy od naszej aury [emoji38] Mimi, wyglądasz naprawdę dobrze, nie wkręcaj sobie[emoji9]

Kasiu, no pewnie, że lepiej, żeby umiał bawić się z dziećmi [emoji4] ale jedynactwo nic nie przekreśla. Ja jestem jedynaczką i nie nam problemu z dzieleniem się z innymi, wręcz nawet uwielbiam to i lubię pomagać... Mój mąż to samo. Fakt, że jesteśmy świadomi swoich potrzeb i umiemy je artykułować, ale uznaję to za plus. Wszystko zależy od wychowania [emoji4] a na pewno dobrze synka wychowasz [emoji9]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj Mimi, musiałabym Cię wziąć w obroty! Z takim ładnym brzuszkiem to powinnaś promienieć i sprawiać zazdrość wszystkim! Zresztą, mi sprawiasz, taki brzuszek i taka waga - jak marzenie! [emoji76]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry