reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Czesc Lenka :) to mamy zblizona wage, ja w tej chwili 85kg po ciazy spadlo 10kg, choc przytylam tylko 5.

Mimi, nie zartuj dobrze sie trzymasz. Idziesz podobnie jak ja, wiec 5kg na finiszu nie powinnas przekroczyc. :)
 
reklama
Marzy mi się zaczynać ciążę z 90kg, ale cały czas oscyluję w okolicach 100 :/ Może jak już się wzięliśmy za starania to i motywacja będzie większa :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, waga to cyfra, każda z nas też inaczej znosi swoje kg... Ja teraz bez ciąży mam 98-99kg, ale w najgorszym okresie miałam na wadze 112kg [emoji17] miałam wtedy doła, czułam, że lekarze mnie nie ogarniają, czułam się po prostu paskudnie [emoji25] pocieszam się, że jakbym zaciążyła, to przy pomyślnych wiatrach tej kiepskiej poprzedniej wagi nie przekroczę... Niestety mam tendencje to hiper ultra szybkiego nabierania masy [emoji16] a co gorsza po prostu lubię jedzenie i to nie fastfoodowe [emoji41]

Lenka, witaj, będzie dobrze, tak jak dziewczynki piszą - waga jak marzenie [emoji11] ja 80kg to w liceum ważyłam [emoji16] i teraz to w moich oczach jest waga iście piórkowa! [emoji11]

Szafirek - jakby nie patrzeć motywację masz teraz pierwszorzędną jeśli chodzi o jakieś panowanie nad jedzonkiem [emoji11] poza tym, jakieś odstępstwa zawsze się trafią, nie ma na świecie takiej tytanicznej kobiety, która 9 mcy by jadła sałatę z jogurtem light i gotowane mięso będąc w ciąży [emoji16] grunt, żebyś miała dobrych lekarzy [emoji11]

Mimi, jestem pełna podziwu, że tak super wagę trzymasz, przecież to jest Twoja zasługa, Twój wysiłek i Twój sukces! Nikt inny tego za Ciebie nie zrobił, powinnaś być dumna kochana! Poza tym, wstawiałaś zdjęcie i było cacy [emoji11] więc bez takiego kokietowania [emoji16]

Ka, moja siostrzyczka wagowa [emoji11] ja psychicznie rozkwitłam odkąd waga z 3-cyfrowej stała się 2-cyfrowa [emoji16] a to tylko kwestia psychiki, bo przecież nie czuję różnicy między no 101 a 99 kg [emoji16]

W czwartek albo piątek będę betę robić, już siedzę jak na szpilkach [emoji44]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Colorado [emoji8] Masz rację, że skok z 3 cyfr na 2 czyni cuda, też ważyłam swego czasu więcej i w bólach udało się kilka kg zrzucić. Trzymam kciuki za betę [emoji110][emoji110][emoji110] a jak się czujesz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
asia333podlasie Historia jakich pewnie tu wiele.... W tamtym roku w październiku pokazały mi się dwie kreseczki na teście. Po kilku tygodniach poroniłam, okazało się, że nie doszło do pełnego zapłodnienia i serduszko się nie wykształciło :( Mimi2330 - dlatego na razie nPoczątkowo to znosiłam, ale z miesiąca na miesiąc czułam się coraz gorzej. Próbowaliśmy, próbowaliśmy i nic... Jestem straszny nerwus i wrażliwiec więc ciężko mi było. Pewnie częściowo sama jestem sobie winna. Za dużo stresu sama sobie dostarczałam.
Ale udało się! Jest mała fasolka! Tylko oby z bijącym serduszkiem :(

kasia0121 Dziękuje! :) A jak po ciąży ? Spada Ci waga?

o.paulina Zazdroszcze! Mam nadzieję, że też mi się tak uda zostać przy swojej wadze. Ale przynajmniej wiem, że to jest możliwe :)

Colorado1989 Piórkowa waga! Jeju jak mi miło :) Nikt z mojego otoczenia by mi tak nie powiedział... Ja niestety w liceum miałam 65 kg.... Ale czasy się zmieniły, problemów i stresu przybyło więc i wagi też....

A swoją drogą zazdroszcze Wam zakupów :tak: Jeszcze dzieciątka nie mam a już bym te bodziaki i bluzty w tym Lidlu kupiła :rofl:
 
Mimi2330 we wcześniejszym poście ucieło mi odpowiedź dla Ciebie. Nie brałam nic na podtrzymanie bo nie miało to sensu. Więc jeśli historia miała by się powtórzyć to też nic nie będę brała....
 
Jk takie misiowate są te bluzy, na pewno na chłodniejsze dni. I jakość też dobra. Zresztą ubrania z Lidla jak dla mnie są dobrej jakości. Sama mam z tamtąd kilka rzeczy. U nas strasznie dużo osób się na to rzuciło. No ale co się dziwić, takie czasy, każdy poluje na okazję.

Mimi mnie to czeka i kurtka i buty i z dwa kombinezony, rękawiczki, czapki, szaliki. Filip w grudniu będzie miał 8 miesięcy to może już chcieć szaleć w śniegu. Te wydatki mnie przerażają. Dlatego chce kupić wszystko wcześniej, bo grudzień to ciężki miesiąc, tu Mikołaj a za chwilę święta. I chyba zapowiada się, że pierwszy raz nie zakupie nowych bibelotów świątecznych.

Colorado zaciskamy kciuki za bete. A test ciazowy też będziesz robić czy najpierw bete?
 
Ostatnia edycja:
Czesc Lenka :) to mamy zblizona wage, ja w tej chwili 85kg po ciazy spadlo 10kg, choc przytylam tylko 5.

Mimi, nie zartuj dobrze sie trzymasz. Idziesz podobnie jak ja, wiec 5kg na finiszu nie powinnas przekroczyc. :)
Oby kochana.... [emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Dziewczyny, waga to cyfra, każda z nas też inaczej znosi swoje kg... Ja teraz bez ciąży mam 98-99kg, ale w najgorszym okresie miałam na wadze 112kg [emoji17] miałam wtedy doła, czułam, że lekarze mnie nie ogarniają, czułam się po prostu paskudnie [emoji25] pocieszam się, że jakbym zaciążyła, to przy pomyślnych wiatrach tej kiepskiej poprzedniej wagi nie przekroczę... Niestety mam tendencje to hiper ultra szybkiego nabierania masy [emoji16] a co gorsza po prostu lubię jedzenie i to nie fastfoodowe [emoji41]

Lenka, witaj, będzie dobrze, tak jak dziewczynki piszą - waga jak marzenie [emoji11] ja 80kg to w liceum ważyłam [emoji16] i teraz to w moich oczach jest waga iście piórkowa! [emoji11]

Szafirek - jakby nie patrzeć motywację masz teraz pierwszorzędną jeśli chodzi o jakieś panowanie nad jedzonkiem [emoji11] poza tym, jakieś odstępstwa zawsze się trafią, nie ma na świecie takiej tytanicznej kobiety, która 9 mcy by jadła sałatę z jogurtem light i gotowane mięso będąc w ciąży [emoji16] grunt, żebyś miała dobrych lekarzy [emoji11]

Mimi, jestem pełna podziwu, że tak super wagę trzymasz, przecież to jest Twoja zasługa, Twój wysiłek i Twój sukces! Nikt inny tego za Ciebie nie zrobił, powinnaś być dumna kochana! Poza tym, wstawiałaś zdjęcie i było cacy [emoji11] więc bez takiego kokietowania [emoji16]

Ka, moja siostrzyczka wagowa [emoji11] ja psychicznie rozkwitłam odkąd waga z 3-cyfrowej stała się 2-cyfrowa [emoji16] a to tylko kwestia psychiki, bo przecież nie czuję różnicy między no 101 a 99 kg [emoji16]

W czwartek albo piątek będę betę robić, już siedzę jak na szpilkach [emoji44]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam trzymam ale wolałabym jak Agunia schudnąć prawie 10kg w ciąży [emoji16]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry