reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ka kosmówka to taka błona która osłania zarodek, z niej też twory się łożysko. Jeśli jest niejednorodna może się odkleić lub mogą tworzyć się krwiaki podkosmówkowe. A wtedy ciąża może nawet obumrzeć..
Dziś mam 9+4. Kiedy dowiedziałam się o ciąży ważyłam 101, w pierwszych 2-3 tygodniach przytyłam do 103. A teraz spadło do 99,5. :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Widzę, że jak zawsze sporo się tu dzieje :) Ja już po prawie 3 tygodniowej wizycie rodziny, więc i czasu będę mieć więcej..
Niestety po wizycie u gin dowiedziałam się, że mam niejednorodną kosówkę i mam nakaz leżenia i nie mogę wrócić do pracy.. Zmartwiłam się bardzo. Leżę plackiem i liczę dni do kolejnej wizyty.
Na wadzę dziś piękna niespodzianka- zeszłam poniżej trzy cyfrowej wagi :D mam 99,5kg. Wiem, że to nadal średniej wielkości słonik, no ale lepiej mi jakoś z tym, że waga spada.
A z jaką wagą startowalas?

Odpoczywaj dużo. Praca nie jest najważniejsza

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi tez wolalbym go klasc bez posuszki ale on atrasznie nam ulewal i lekarka kazala tak klasc do wyboru bylo albo poduszka albo zalewanie oskrzeli pluc uszu wybralam poduszke ktora wiem ze nie jest zdrowa. Nie zawszw mamy wybor klasc na twardym i plaskim.

Milego dnia dziewczynki ☺

Szafirek a Ty lez i nie mysl o pracy.
 
Lenka witamy na pokładzie :) i gratuluję dwóch kresek. A Ty chyba żartujesz z tymi 80 kg. Dla mnie to waga marzenie :). Mam tyle samo wzrostu co Ty, ciążę zaczynałam z 90 kg. a skończyłam na 106.

Mimi niestety? Toż to piękny wynik te 2 kg:)

Obłowiłam się dzisiaj w Lidlu. Zakupiłam Filipowi 3 body, 2 komplety dresowe, spodnie sztruksowe i bluzę - powoli kompletuje garderobę na jesień i zimę. Aa no i kupiliśmy fotelik samochodowy.Wpadłam w wir zakupów, teraz przeglądam na Internecie kombinezony na zimę. Oj rozbrykałam się ;)
 
No porównując z 1 ciążą to jest bajka hehe ;)

Kasia super ze zakupki udane [emoji4][emoji4][emoji4]
Ja synowi też już zakupiłam bluzę, sweterek bluzki z długim rękawem, podkoszulki i dresy :) muszę tylko przymierzyć kurtkę czy będzie dobra z tamtej zimy. Oby hehe ;) takto musiałabym kupić tylko buty....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Lenka witamy na pokładzie :) i gratuluję dwóch kresek. A Ty chyba żartujesz z tymi 80 kg. Dla mnie to waga marzenie :). Mam tyle samo wzrostu co Ty, ciążę zaczynałam z 90 kg. a skończyłam na 106.

Mimi niestety? Toż to piękny wynik te 2 kg:)

Obłowiłam się dzisiaj w Lidlu. Zakupiłam Filipowi 3 body, 2 komplety dresowe, spodnie sztruksowe i bluzę - powoli kompletuje garderobę na jesień i zimę. Aa no i kupiliśmy fotelik samochodowy.Wpadłam w wir zakupów, teraz przeglądam na Internecie kombinezony na zimę. Oj rozbrykałam się ;)
Ja właśnie też chce skoczyć do Lidla. Te bluzy są cieplejsze?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Te bluzy to takie "miśki", raczej ciepłe. Też dzisiaj poszalałam:D Ale czuje niedosyt i jeszcze w środe polece:D Te ciuszki z kotkami sa takie słodkie:)
 
Do góry