reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Cześć dziewczyny, dziękuję za troskę. Niestety przeżyłam gehenne, do wczoraj nie byłam w stanie odezwać się do nikogo, telefonu praktycznie nie miałam w ręce. Nie wiem czy opisywać swoje przeżycia, nie chcę straszyć dziewczyn, które nie rodziły.

W każdym razie Aurelka przyszła na świat 7.08 o 18.55 z waga 3450 i 56 cm poprzez awaryjne cc. Od wczorajszego wieczoru dopiero biorę ja na ręce więc powoli się siebie uczymy.

Dziękuję za wsparcie przez cały okres ciąży, wiele to dla mnie znaczyło. Poród naturalny okazał się traumą i odebrało mi to wszystko wielką część radości z urodzenia dziecka. Ale będzie lepiej.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kurde, dziewczyny, ja już na staraniu się o dzidzię opadam z sił. W tym cyklu to ja mam taką ochotę, że się skupić na niczym nie mogę [emoji44] chyba u psychologa skończę [emoji44] dobrze, że mąż na miejscu jest [emoji41] martwię się tylko pregnylem, w niedzielę dostałam zastrzyk, do dziś nic nie czuję, żadnych efektów ubocznych, no może poza tym okrutnym libido. A tyle naczytałam się o złym samopoczuciu po pregnylu [emoji16] albo nie działa u mnie? Brała któraś z was, miłe moje, pregnyl??

Mam jeszcze inną teorię, że pielęgniarka nie wbiła mi zastrzyku. Bo takie duże dupsko mam, że nic nie widzę i nic nie czuję jak mi tam majstrują [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Jutro mam wizytę u gina znowu, to zerknie co tam się wyprawia w bebechach [emoji29]

Mimi, jak taka tajemnicza to może jednak dziewczynka?? [emoji16][emoji16] Albo chłopczyk żartowniś [emoji41] byle było zdrowe! [emoji11]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tego nie brałam więc nie doradzą.

No ja to chyba jednak się dowiem jak już urodze [emoji23] A miałam już zamawiać kombinezon zimowy ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Cześć dziewczyny, dziękuję za troskę. Niestety przeżyłam gehenne, do wczoraj nie byłam w stanie odezwać się do nikogo, telefonu praktycznie nie miałam w ręce. Nie wiem czy opisywać swoje przeżycia, nie chcę straszyć dziewczyn, które nie rodziły.

W każdym razie Aurelka przyszła na świat 7.08 o 18.55 z waga 3450 i 56 cm poprzez awaryjne cc. Od wczorajszego wieczoru dopiero biorę ja na ręce więc powoli się siebie uczymy.

Dziękuję za wsparcie przez cały okres ciąży, wiele to dla mnie znaczyło. Poród naturalny okazał się traumą i odebrało mi to wszystko wielką część radości z urodzenia dziecka. Ale będzie lepiej.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Oj bidulko.... widzę że jednak większość dziewczyn z otyłością ma problem z porodem sn... co znów mnie u twierdzilo o wykupieniu cc....

Mam nadzieję ze malutka teraz wszystko Ci wynagrodzi. Z czasem zapomnisz o tym porodzie....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
No pewnie :)
Ja właśnie myślę jaki rozmiar wybrać.... na wypis mam 62. Pewnie będzie za duży, ale co tam.... taki bobas szybko rośnie.
No a ten typowo zimowy to niewiem czy 62 czy 68 brać. Nie chciałabym kupować dwóch....
A maleństwo będzie musiało nosić jak będzie miało ok. 1-4mies. ... jaki byście wzięły rozmiar?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry