reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ale masz żartownisia w brzuszku Mimi;) Pisałam kiedyś,że Kuba nie zdradził swojej płci aż do urodzenia;)
Jo to trzymam kciuki,powodzenia:*
 
reklama
Daj spokój [emoji3][emoji3][emoji3]
Moja mówi ze na pewno nie będzie tak, ze pójdę na porodowke nie znając płci.... ciekawe hehe

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kurde, dziewczyny, ja już na staraniu się o dzidzię opadam z sił. W tym cyklu to ja mam taką ochotę, że się skupić na niczym nie mogę [emoji44] chyba u psychologa skończę [emoji44] dobrze, że mąż na miejscu jest [emoji41] martwię się tylko pregnylem, w niedzielę dostałam zastrzyk, do dziś nic nie czuję, żadnych efektów ubocznych, no może poza tym okrutnym libido. A tyle naczytałam się o złym samopoczuciu po pregnylu [emoji16] albo nie działa u mnie? Brała któraś z was, miłe moje, pregnyl??

Mam jeszcze inną teorię, że pielęgniarka nie wbiła mi zastrzyku. Bo takie duże dupsko mam, że nic nie widzę i nic nie czuję jak mi tam majstrują [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Jutro mam wizytę u gina znowu, to zerknie co tam się wyprawia w bebechach [emoji29]

Mimi, jak taka tajemnicza to może jednak dziewczynka?? [emoji16][emoji16] Albo chłopczyk żartowniś [emoji41] byle było zdrowe! [emoji11]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi, nie mogę z tym Twoim Maleństwem, nieźle Cię trzyma w niepewności :D

Zuza, śliczny Twój synuś.

Blair, bardzo ładnie wyglądasz. W ogóle laski jesteście :)

Dzięki za słowa wsparcia, na razie mam zamiar się cieszyć staraniami.:)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak poza tematem na stronie 5 10 15 jest noc zakupów kolekcja letnia -50% może kogoś zainteresuje;)

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jk ja już po zakupach,ale może komuś innemu się przyda to info:) Wszędzie są teraz super promocje.
W Lidlu będą fajne pościele do łóżeczka m.in.fisher price.
 
Przeczytałam Was tak chaotycznie...

My powoli poznajemy się z dzidziusiem. Depresja po porodzie mija ... synek jest kochany. Krzyczy przy wszystkim. A jak głodny to masakra☺☺☺ wszystko chce mieć od razu. Chyba ma to po mnie.

Myślę tylko o synku no i zapominam o jedzeniu. Na siłę coś zjem jak mam czas. Zostało mi 2 kg do wagi przed ciążą.

Dzwonię do położnej często jak mam jakieś pytania i wątpliwości. Bardzo mi pomaga.
Karmię mm i jakoś się z tym pogodzilam. W 5 dniu pojawił się pokarm. Wypożyczyłam laktator elektryczny i po pół godzinie osiągnął 1 łyżkę z 2 piersi. Powtórzyłam odciąganie kilka razy no i podobnie. Stwierdziłam że trudno no i mm. Mały wypił te łyżki...

Całuję Was wszystkie.
 
reklama
Hej Inka ☺ co do odciagania to pokarm przyjdzie i pamietaj zeby sciagac po 7 min kazda piers pozniej po 5 kazda ja robie przerwy 15 min miedzy sciaganiami i pozniej po przerwie 10 min po 3 min z kazdej piersi taki system najbardziej rozkreca laktacje czyli 7-7-5-5-3-3. Chyba ze juz sie poddalas.

Wszystkim dziewczynkom duzo cierpliwosci i sil do swoich skarbow ☺
 
Do góry