reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Ale zostawiam rozgrzebane tematy... gdybym miała Holtera w pracy to ciśnienie pewnie by skakalo

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale tu się dzieje, a nie miałam jal zajrzeć w weekend...

Zuza, wszystkiego wymarzonego, przede wszystkim, żeby dzidzia przyszła bez problemów i jak najszybciej :)

JK i Paulina, mam nadzieję, że przy pomocy lekarzy wszystko się unormuje.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jk89 daj spokój. Praca nie jest najważniejsza. Nie ta to inna :) nawet jak byś pracowała do końca ciąży to i tak nie masz gwarancji ze Ci przedłuża umowę.... pracodawcy są bezwzględni.... U mojej mamy w pracy dziewczyna wróciła z macierzyńskiego i ja zwolnili bo przecież małe dziecko = ciągle zwolnienia i urlopy... masakra ale tak się dzieje....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
U nas też tak jest. Dlatego niedawno dopiero powiedziałam w pracy bo sie bałam ze coś znajda

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buuu myślałam ze te body będą w miarę uniwersalne wzorami A tam niebieskie i białe z dinozaurem A szare i różowe z kroliczkami hehe wzięłam tylko 1 sztukę.... dodatkowo syn wybral przytulanke z pozytywka ale dla siebie :D
On do tej pory lubi zasypiac przy takiej melodyjce :)
1500289923-aaaaaa.jpeg
1500289930-aaaaaa.jpeg


hchy43r8h8l5x99d.png
 
U nas też tak jest. Dlatego niedawno dopiero powiedziałam w pracy bo sie bałam ze coś znajda

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana tak jest wszędzie.... U mnie też. Ale trudno....
Na pewno muszą Ci przedłużyć umowę do końca macierzyńskiego

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Kochana tak jest wszędzie.... U mnie też. Ale trudno....
Na pewno muszą Ci przedłużyć umowę do końca macierzyńskiego

hchy43r8h8l5x99d.png
A to nie działa tak ze do porodu. Ogólnie jak urodzie w terminie to te 20 tyg kończy sie w lutym a umowę mam do 5.03

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry