reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Ja to narazie mebli nie bede dla dziecka kupowac bo maluch bedzie w naszej sypialni dopiero jak podrosnie przeniesiemy sie na gore domu i wtedy bede robic dopiero pokoik. Teraz tylko lozeczko ewentualnie komode. Ile kosztuje taki komplet mebelkow?
 
Ja też na razie będę kupowała łóżeczko i komodę,chyba że brat zwolni rodzeństwu komodę;)
Mi się podobają meble Klupś z serii zajączek.
zajaczek.jpg
 
Też ładne meble! Ja w bieli, bo dużo u mnie w całym mieszkaniu tej bieli i drewna i tak chce to połaczyć.. podobają mi się też całe drewniane, ale za drogie widziałam. Ten zestaw mój na allegro 2300zł, ale zrezygnuje z tej małej komody, bo mam swoja białą ikeowską dużą i pojemną i chcę ją tylko przemalować na jakiś pastelowy niebieski kolor tak dla kontrastu. :) Marzy mi sie jeszcze zółty, głęboki i wygodny fotel do pokoju.
U nas dzieciak też na początku bedzie spał z nami na dostawce, ale jak juz troche podrosnie bede chciala go przyzwyczajac do spania we wlasnym pokoju. Ale zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie.. :)
Tak, wozek ma opcje montowania przodem i tylem.
 
I chyba zdecyduję się wydzielić na ścianie obszar do rysowania kredą dla dziecka, może kojarzycie takie czarne farby co jak sie pomaluje wyglądaja jak tablica do pisania? Dzieci lubia mazać po ścianach a ja mu tak umyslnie zagracę cala przestrzen ze zostanie docelowo ta czarna do mazania. :D
 
Witam Was dziewczynki.
To ja pisałam o nosku że nie było widać ale nie z tego względu że prenatalne było zbyt wcześnie tylko dlatego że dzidzia nie chciała pokazać kości nosowej z profilu. Ale po tygodniu mój lekarz sprawdził i jest ok. Prenatalne miałam w 13 tygodniu.
Co do starań to jestem z mężem 8 lat i nigdy nie uzywalismy antykoncepcji. Myślałam że dzidzia poprostu nas zaskoczy no ale nie... W lipcu 2015 okazało się że mam niedoczynność po uregulowaniu hormonów w grudniu zaszlam w ciążę w lutym poronilam. Po poronieniu w marcu zmieniłam ginekologa. Był problem bo nie było owulacji. Pomógł mi farmakologiczne i w listopadzie pokazały się 2 kreski.
Co do zakupów to powoli na allegro oglądam łóżeczka,ciuszki itd. Powiem Wam że na allegro są zestawy używanych ciuszkow np po 200 zł i jest ogromna ilość. Nie wiem co Wy uważacie na temat używanych ciuchów. . .
buziaki ☺
 
Inka hej;)
Ja jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o używane;) Wiadomo że takie maleństwo nie niszczy.Jeśli akurat spodoba mi się używany wózek czy łóżeczko to też bym wzięła.

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja te kilka ubranek co kupilam to chyba tylko 3 nowe a reszte co kupilam to z uzywanych duzo ladniejsze niz nowe. Nowych troche kupie do szpitala i tyle. Po zatem nie wiem co kupowac jaka pogoda bedzie w maju.
 
Do góry