reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A tez sennie pochmurno u mnie. Ja to caly czas senna gorzej zeby zasnac a juz nawet jak zasne to strasznie plytki mam sen.

A powiedz Zuza jak Twoi bliscy zaragowali na drugie dziecko.
 
Jeszcze nie wszystko tzn muszę ubrać łóżeczko które już stoi ale jeszcze nie ubrane . Torbę do końca zapakować. Ja też się cieszę że jeszcze tylko troche ale niech te 2 tyg conajmnuej jeszcze posiedzieć w brzuchu.
Ja mam zamiar rodzic naturalnie boję się strasznie cesarka. Syna rodzicami naturalnie więc mam nadzieję że teraz też tak będzie. W poniedziałek mam wizytę to się dowiem ile ta moja Zośka waży.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedz mi czy ta Twoja Zosia tez kopie Cie tak jakby w dol jakby w spojenie lonowe jakby miala wypasc? I jeszcze pytanie jak czesto i czy wogole gin bada Ci szyjke macicy?
 
Ja mam założony szew na szyjce że względu na to że w pierwszej ciąży z synem miałam problemy i zakładany szew ratunkowy w 25 tyg ciąży. Teraz na każdej wizycie mam usg dopochwowo i lekarz sprawdza szyjka i szew.
Moja Zośka głową w dół już długo jest to ruchy czuje u góry ale też i na dole ale to raczej przepychanki. Nieraz czuje jak na pęcherzu siedzi ale żeby takie uczucie mieć to nie. U mnie teraz szyjka długa nic się nie dzieje szew dobrze trzyma.ktory u cb tydzień ciąży?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia, jak pisałam już wcześniej że mówiłam tylko teściowej i koleżance.Mój mąż się bardzo cieszy.Synkowi powiemy pod koniec kwietnia w jego urodziny.
Oleńka zazdroszcze że już niedługo przytulisz swoje maleństwo:* Wszystko będzie dobrze:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry