reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

To i ja tego Tobie życzę!Ja zaszłam w pierwszą ciążę jak miałam 20lat i jak teraz o tym myślę to uważam że byłam młoda i głupiutka jeszcze...Startowałam z wagą 54kg a przed porodem miałam ponad 90...Nigdy nie doszłam po tym do siebie...Jak już wspominałam wcześniej nie mam zbyt wielu życzliwych osób wokół siebie więc od rodziny słyszałam wiele wiele przykrych słów:(

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My Ci tez tego zyczymy. Byla tu jeszcze olenka ale ona chyba juz 35tyd ale jakos sie nie odzywa. No to chyba ja bede pierwsza w maju. Powiem Wam dziewczyny ze nie docieta do mnie jeszcze ze donosze ciaze teraz czekam 30 tyg jakos boje sie ze zaczne rodzic duzo za wczexnie a tak mysle ze juz po 30 tyg czulabym sie pewniej.
 
Asia mi lekarz mówiła, że takie badania robi się miedzy 11 a 14 tygodniem sama mnie tak zapisała, więc może już w 12t coś widzi. Zależy też jak dziecko się ułoży, czy da się podejrzeć i wszystko ustalić. Dowiem się w poniedziałek.

Ja pracuję w rodzinnej firmie wielobranżowej, praca biurowa przy komputerze.
 
Dzięki dziewczyny!! :)
Zuza to ty też obciążona otyłością nie jesteś od dzieciństwa, u ciebie przykry efekt ciąży. No niestety tak jest, że szczupłe kobiety potrafią 30-40kg przytyć w ciąży, a te otyłe około 10-12kg. Może jak już urodzimy to stworzymy grupę "mamy na diecie" :D
Bardzo mi przykro, że stykasz sie na codzien z takimi komentarzami i nie masz wsparcia.. Czasami najbliżsi ranią najmocniej.. ale teraz Ty tworzysz rodzinę, masz syna, zaraz przyjdzie na świat drugi brzdąc, masz kochającego przyszłego męża i neich to będzie dla Ciebie najważniejsze, a pamietaj, że oni zawsze będą cię kochać i dla nich zawsze będziesz najlepsza i najpiękniejsza! :)
 
Asia nie panikuj!!! I nie wywołuj wilka z lasu! Nie masz podstaw by tak się tym zadręczac i myśleć o wczesnym porodzie. Głowa do góry, myśl pozytywnie!
 
Paulina bardzo Ci dziękuję za miłe słowa:*
Kupowałaś już coś dla maleństwa?Ja jak widzę ubranka to ledwo się powstrzymuję.
Ale tak jak Asia martwię się wcześniejszego porodu więc jak przekroczę 30tc chciałabym mieć cała wyprawkę.

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez tak czekam 30 tyg. Dobrze ze tylko jeszcze 5 tyg niby malo a jednak szmat czasu.

Z tymi prenatalnymi to chodzi o to ze przez nasze brzuchy slabiej widac a Ty je robisz u swego gin czy gdzies indziej?
 
reklama
Do góry