reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja nie mam nic przeciwko używanym, ale pierwsze ciuszki kupię nowe, a im starszy będzie maluch to się może skuszę na coś używanego. Nie wiem czemu, ale tak mam, dziecko nowe, to ciuszki nowe i akcesoria nowe. :D Nie licząc paru rzeczy typu niania elektroniczna, monitor oddechu, podgrzewacz butelek i fotelik do samochodu, to już ustaliłam, że pożyczę od brata.
Wózka używanego bym nie kupiła, ze względu na częsty brak gwarancji no i coś co już się sporo użytkowało może się w końcu popsuć, na pewno częściej niż nowe. Poza tym chcę skorzystać z niego później przy kolejnej ciąży, jak będę miała siły hehe. Mąż chce trójkę, olaboga.
 
reklama
Hihi;) Z małą różnicą wieku chcecie dzieci mieć?
Ja miałam przy pierwszym dziecku używany wózek.Rodzice odkupili od znajomych i ja po półtora roku też go sprzedałam koleżance i wiem że jej dobrze służył;) Miałam wtedy taki czołg że nie straszna mu była żadna nawierzchnia i małemu było wygodnie;) tylko nie mieścił się do tramwajów z wąskimi drzwiami [emoji14]
Jasne,to zależy od Ciebie czy będziesz kupowała nowe czy używane a nie od innych!:)
Ja po prostu już to przechodziłam ;)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O! taki miałam :szok::-D
i-babyactive-breaker-rally-12-gleboko-spacerowy.jpg
 
Widzisz:( i szczep teraz dzieci... :( Ja raczej nie zdecyduję się na szczepienia :(
Lekarze dostają łapówki żeby polecali leki danego koncernu farmaceutycznego.Pediatra mojego syna na każdy kaszel zapisywała nu Herbapect...Dopóki się nie odezwaliśmy że ten syrop na niego nie działa:/

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słyszałam (choć nie sprawdzałam) że dzieci urodzone od 2017r.będą obowiązkowo szczepione na pneumokoki szczepinką z Singapuru która podobno nie została dopuszczona przez UE...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaszczepie chyba ta pierwsza 5w1 przeciw krztuscowi itd, a ta 3w1 po 14mc zycia na odre, swinke, rozyczke sobie daruje. Na pneumokoki i meningokoki tez nie bede szczepic. Ciekawe jaka jest kara finansowa i czy jest ona jednorazowa czy wymusza szczepienie..

Mafia ma nas w dupie, ma w dupie dzieci, ktore uszkadza.. mafia farmaceutyczna jest jak cichy Hitler..
 
Słyszałam (choć nie sprawdzałam) że dzieci urodzone od 2017r.będą obowiązkowo szczepione na pneumokoki szczepinką z Singapuru która podobno nie została dopuszczona przez UE...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ma być.... ja syna nie szczepilam na żadne dodatkowe i drugim razem też bym nie chciała. W końcu to nasze dzieci i powinniśmy my decydować czy chcemy taka szczepionke czy nie....
 
reklama
Do góry