reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Muszę wypróbować w lutym jeśli teraz test będzie negatywny.
A wiesiolka jak zazywac? Cały cykl czy do owulacji?

Wiesiolek od 1 dnia cyklu czyli od okresu do owulacji. Ja brałam 12 dni po 2 tabletki 3×dziennie. Sluzu było więcej niż zazwyczaj a on jest ważny aby plemniczki miały dobre warunki w podróży do jajeczka ☺

Nimitii czuję się dobrze tylko oczywiście stresuje się przed każdą wizytą u lekarza i ciśnienie w gabinecie idzie w górę. W domku cisnienie jest ok.Nie mam juz mdłości i zagrożenie poronienia odwolane przez ginekologa.
 
reklama
Wiesiolek od 1 dnia cyklu czyli od okresu do owulacji. Ja brałam 12 dni po 2 tabletki 3×dziennie. Sluzu było więcej niż zazwyczaj a on jest ważny aby plemniczki miały dobre warunki w podróży do jajeczka [emoji5]

Nimitii czuję się dobrze tylko oczywiście stresuje się przed każdą wizytą u lekarza i ciśnienie w gabinecie idzie w górę. W domku cisnienie jest ok.Nie mam juz mdłości i zagrożenie poronienia odwolane przez ginekologa.
Cudownie to bardzo dobre wieści. Na kiedy masz termin lipiec ? Piękny miesiąc na rodzenie :)
Mnie np te wszystkie leki nic nie pomogły ale nie ma tego złego.
Ja się najbardziej bałam ze będą blizniaki bo przy mojej wadze byłoby to straszne ale póki co jest tylko jedno jajeczko. Jutro mam wizytę na nfz bardzi się stresuje nie.chxe być obrażania przez jakąś babe.
 
Nimitii termin mam na 27 lipca. No piękny miesiąc i będzie gorący ☺
ja chodzę do lekarza prywatnie. Znalazłam wspaniałego ginekologa który pomógł mi w zajsciu w ciążę i nigdy mnie nie obraził. Chodzę z mężem na wizyty i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo prywatnie wszystko kosztuje ale zrobię wszystko dla dobra dzidzi. Kiedyś chodziłam na NFZ ale traktowana byłam jak śmieć. . .
 
Nimitii termin mam na 27 lipca. No piękny miesiąc i będzie gorący [emoji5]
ja chodzę do lekarza prywatnie. Znalazłam wspaniałego ginekologa który pomógł mi w zajsciu w ciążę i nigdy mnie nie obraził. Chodzę z mężem na wizyty i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo prywatnie wszystko kosztuje ale zrobię wszystko dla dobra dzidzi. Kiedyś chodziłam na NFZ ale traktowana byłam jak śmieć. . .
Ja mam termin na 29.lipca;) Dopatrzyłam na zdjęciu usg i Asia miała rację 15cm to worek owodniowy,dzidzia ma 7,5cm;) Jak ktoś panikuje to wszystko mu się myli:/


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli dzidzia wymiarowa. A mnie cos tak dziasla zaczely bolec chyba dziure mam w zebie i nic nie mile bo zadnych tabletek nie mozna pic.

Mimi Ty sie tam nie stresuj pewnie beda juz teraz 2 kreseczki. Ja tez nie bylam na Nfz bo duze kolejki umnie zeby sie dostac. Moim zdaniem tez podejscie lekarza do naszej wagi jest najwaniejsze bo jak tylko bedzie gadal o patologi o otylosci to takie wizyty na pewno nie beda cieszyc.

U mnie termin na 19 maj i tez sie ciesze ze jeszcze nie bedzie upalow juz nie moge sie doczekac
 
Inka1985 ja tak samo jak ty w 1 ciąży chodziłam do mojego wspaniałego dr dzięki niemu mam syna teraz też będę chodziła ale chcę dodatkowo na nfz pójść i zobaczyć może badania mi będzie robiła. Zobaczymy.

Zuza87 super tez lipiec ! Zawsze chciałam mieć malucha urodzonego od kwietnia do lipca a mam marcowego i może będzie wrześniowy :) te nasze plany ... ;)
 
Asia,mnie też dziąsła bolą.Są takie jakby obrzmiałe...I miewam migreny :/
Nimitii mój syn jest kwietniowy;) Mam byczka w domu.Lipiec w tym roku da fajną date;) Chciałabym aby urodziło się w moje urodziny;) Będę świętować 30stkę 17.07.2017;)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry