reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej dziewczyny ☺ co do wyprawki to tylko kilka ciuszkow kupilam i to nie dawno bo dopiero w 22tyg dowiedzialam sie ze bedzie chlopak na drugich prenatalnych polowkowym.

Cos z tym Twoim pomiarem jest nie tak. A pozniej to juz nie wiadomo ile dzidzia ma cm bo nie mierza juz dlugosci tylko wage moj synek warzy 665 z usg z czwartku.

Paulina te klucia to wiezadla od macicy sie rozciagaja. Dzidzia jest na srodku pod pepkiem ale juz nie dlugo zacznie przeskakiwac w rozne miejsca.

A co do wymiarow to mysle ze to wymiar worka owodniowego co w nim dzidzia jest a nie dzidz ☺
 
reklama
Inka, to super, ze wszystko dobrze!! :) Wielka ulga, co?

Dzieki Asia, to sie nie martwie tym kluciem tak wlasnie myslalam, ze to macica.
Ja juz sobie rozrysowalam rozmieszczenie mebli w pokoju dzieciecym, wizja jest, zestaw mebli na allegro znaleziony teraz tylko czekamy na przyplyw gotowki :) nie moge sie doczekac!
 
Juz ogladalam lozeczke wozki i cala reszte ale czekam 30tyg jak minie bede kupowac czyli od marca zaczynam.

A jak dziewczyny wasi faceci na ciaze reaguja? Chodzi mi przede wszystkim ktore jeszcze dzieci nie maja. Moj to przerazony ze to takie male jak ubranka zobaczyl to strach w oczach nigdy nie mial doczynienia z malymi dziecmi byl najmlodszy. Ja mam 2 mlodsze siostry to jakies doczynienie mialam.
 
Paulina wiem o czym mówisz. Ja marzę o córce, ale chyba nie jest mi to dane. Choć mój pierwszy syn jest na prawdę wspaniałym dzieckiem i nie zamienilabym go na żadną dziewczynkę ;) ale przy drugim mogla by byc corcia dla mamusi zeby byla rownowaga w rodzinie ;)
 
Asia moj maz przy synku robil wszystko od pierwszych dni w szpitalu, bardzo mi pomagał i nie bał się. A synek do dużych nie należał bo miał 55cm i 3280g
 
o.paulina ulga niesamowita. Mam wspaniałego lekarza prowadzącego i dzięki jego uporowi udało się zobaczyć nosek. Nawet batona zjadłam w gabinecie aby dzidziuś się przewrócił na druga stronę.

Asia mój mąż szaleje z radości. Codziennie całuje w brzuch . A teraz sprząta łazienkę bo mi nie pozwala cokolwiek robić :) piekę mu za to strucle drożdżowe z jabłkami :biggrin2:
 
Hej dziewczyny. Mi moj tez nic nie pozwala robic w domu. Rozmawia z brzuchem a synek go lubi bo wtedy tak kopie ze szok. Tylko chodzi mi oto ze widze ze strasznie przezywa ze musi juz wiedziec co trzeba kupic dla malego lozeczka oglada itd . I caly czas mowi ze to takie malutkie zeby krzywdy nie zrobic.

Jak dziewczyny samopoczucie?

Oleńka a jak tam u Ciebie? Jak ostatki?
 
Cześć juz kiedyś u was byłam ale to daaaawno temu ponieważ asia333podlasie mi o tym forum przypomniała chciałabym ponownie dołączyć. Mam na imię Magda mam 31 lat ważę obecnie 113kg i to moja 3 ciąża. Pierwsza donoszona z synem byłam grubsza drugą straciłam teraz ponownie liczę na cud :) jestem obecnie w 6t3d ciąży.
 
reklama
No witamy Cie ☺ bylas juz u lekarza? Ja zaczelam ciaze z 104,5 i teraz 4,5-5kg fo przodu jestem w 24 tyg ciazy. Dlugo starałas sie o obecna ciaze? I w ktorym tyg stracilas poprzednia jesli mozna spytac. Ja tez jestem po poronieniu w 8 tyg dzieci jeszcze nie mam.
 
Do góry