reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

No witamy Cie [emoji5] bylas juz u lekarza? Ja zaczelam ciaze z 104,5 i teraz 4,5-5kg fo przodu jestem w 24 tyg ciazy. Dlugo starałas sie o obecna ciaze? I w ktorym tyg stracilas poprzednia jesli mozna spytac. Ja tez jestem po poronieniu w 8 tyg dzieci jeszcze nie mam.
Byłam już ale był tylko pęcherzyk jutro idę na nfz nigdy nie chodziłam do lekarza na nfz wiec nie wiem jak będzie a do mojego ginekologa idę w piątek.
Starałam się od września do listopada brałam leki ale nic się nie działo wiec olałam sprawę i w grudniu się udało.
Co do poronienia ciężko powiedzieć od samego początku coś było nie tak beta nie rosła ciąża była młodsza nawet o 4 tg pewnie się zatrzymała na 5tc.
 
reklama
Aha a synek w jakim wieku? No w naszych przypadkach to trzeba szukac lekarza ktory nie bedzie gadal tylko o wadze i problemach bo to tylko stresuje. W pierwszej ciazy z jaka waga zaczynalas i konczylas?
 
Aha a synek w jakim wieku? No w naszych przypadkach to trzeba szukac lekarza ktory nie bedzie gadal tylko o wadze i problemach bo to tylko stresuje. W pierwszej ciazy z jaka waga zaczynalas i konczylas?
Syn będzie w marcu miał 4 latka.
A z synem zaczynałam 117 i skończyłam na 127. Niestety tak mam ze tyje okropnie pomimo że 1.5 roku temu schudłam 20 kg to znów wzrosło.
Na szczęście mam dobrego ginekologa który jest kochany z nim prowadziłam ciążę z synem zresztą pomógł mi zajść w ciążę i teraz tez :)
 
Hej nimitii ☺
Mój syn też w marcu skończy 4 lata, ale ja póki co jeszcze się staram....
A jakie leki bralas by zajść?
Ja biorę clostilbegyt I duphaston, ale kiepsko się czuję. Napuchlam, woda mi się zatrzymała, przytylam, cera jakaś taka dziwna jak nie moja i zastanawiam się czy nie skończyć kuracji w tym cyklu....
 
Hej nimitii [emoji5]
Mój syn też w marcu skończy 4 lata, ale ja póki co jeszcze się staram....
A jakie leki bralas by zajść?
Ja biorę clostilbegyt I duphaston, ale kiepsko się czuję. Napuchlam, woda mi się zatrzymała, przytylam, cera jakaś taka dziwna jak nie moja i zastanawiam się czy nie skończyć kuracji w tym cyklu....
Cześć Mimi ja brałam mioviarian clo metformax olej z wiesiołka i kwas foliowy. Ale jak zaszłam teraz e ciążę odstawiłam leki clo w październiku brałam ostatni raz.
 
Cześć juz kiedyś u was byłam ale to daaaawno temu ponieważ asia333podlasie mi o tym forum przypomniała chciałabym ponownie dołączyć. Mam na imię Magda mam 31 lat ważę obecnie 113kg i to moja 3 ciąża. Pierwsza donoszona z synem byłam
grubsza drugą straciłam teraz ponownie liczę na cud :) jestem obecnie w 6t3d ciąży.

Witamy. Jesteśmy w podobnej sytuacji wiekowej i wagowej
Miło że do nas dolaczylas teraz. Ja też mam za sobą poronienie a teraz jestem w 14 tygodniu. Nie mam dzieci a tylko małego Stworka brakuje mi do szczęścia . Skąd jesteś?
 
reklama
Mimi ja miałam brać od 1 do 15 dc.

Inka jestem ze śląska :) a jak się czujesz ? Ja w tej ciąży od samego początku źle z dnia na dzień :/ dodatkowo mam przepuklinę pępkową po pierwszej ciąży :(
 
Do góry