reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Teściowej to ja nie znoszę. Była u nas pierwszy raz w sierpniu. 3 dni. Myślałam że zwariuje . Jak mi powiedziała że kiedyś to mój mąż miał piękną i zgrabną dziewczynę to wywalilam wiedzme z domu i powiedziała że więcej nie przyjdzie. Mam nadzieję że dotrzyma słowa ☺
 
reklama
Zuza87 co za brak taktu i oglady naprawdę. Gdyby trochę wykazali zainteresowania to by wiedzieli że autystyczne dzieci to nie jest wymysł czy rozpieszczenie. Współczuję ci kochana że nie masz wsparcia w najbliższych naprawdę :( Zuza dokadnie liczy sie to kim jesteśmy ale niestety żyjemy w paskudnym środowisku gdzie liczy się wygląd. Ile lat na twój synek tez 4 ? Mówiłaś ze jest z marca dobrze kojarzę ?

Inka1985 jesteś my hero [emoji23] wielkie brawa co na to mąż ?
 
Nimitii Kuba jest z kwietnia 2008r.czyli niedługo skończy 9lat:o A zleciało jak z bicza strzelił...A Twój bąbelek jak ma na imię?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Alexander mówimy na niego Alex :)
Mój będzie miał 4 i też nie mogę uwierzyć jak ten czas leci.
A twoja waga jest wielka czy umiarkowana. Ja obecnie ważę 113 i mam zespół Cushing'a :(
Chciałabym ważyć 60 kg ale już nie mam siły na te djety jest mi ogromnie przykro że nie mogę zrzucić żeby zaraz nie przybrać.
 
Ale dziewczyny zaczelyscie temat rzeke. Ja zawsze ze swoja mama super zylam a teraz nie wiem co jest u mnie pewnie hormony u niej klimakterium o wszystko sie klucimy ostatnio na wigilie pojechalismy do rodzicow a ze mam problemy ze snem a u nich to srednio z noclegiem bo gosci mieli to postanowilismy wrocic do domu po wigili a ona odrazu to po co bylo jechac to sie po plakalam i w srodku wigili wyszlam i od tamtej pory nie mielismy kontaktu. Co do rodzenstwa to mam siostre 14 lat to jeszcze dziecko i jedna 21lat i tez o nia z mama sie kluce bo ona sie wyprowadzila do chlopaka ktory nie jeat dla niej dobry i mama jej pieniadze daje na kazde zawolanie do niej jedzie bo jej chlopak nie jest dobry i ona taka biedna a jak to mama mowi a Ty masz dobrego meza to tobie nic noe trzeba jakby to byla moja wina ze mam dobrego meza. Przykre to. Tu gdzie mieszkam nikogo nie mam bo tu mieszkal moj maz i tu sie pobudowalismy i czuje sie sama mam tylko meza i bie raz prosze mamy jak jest blisko zajedz na kawe to dla mnie nigdy nie ma czasu. Ale powiem Wam ze jak teraz nie mam kontaktu to mniej sie denerwuje itd.
 
Bardzo mi się podoba to imię!Jak będziemy mieli chłopca to chciałabym żeby miał tak na imię ale mąź wolałby Filipa...
Ważę 98kg. Nigdy nie słyszałam o tej chorobie...To ona sprawia że tyjesz z powrotem?
Ja byłam szczupła,przytyłam w pierwszej ciąży o do teraz noe udało mi się schudnąć:(

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do tesciowej to bylo zle bo ona tez sobie wyobrazala szczupla synowa ale moj maz byl za mna zobaczyla ze nic noe wskura przy pierwszej ciazy napsula nam nerwow maz jej powiedzial o ciazy proszac zeby nikomu nie mowila narazie oczywiscie rozgadala wszystkim zaraz ja poronilam a ona do mnie ot i co wielkiego sie stalo itd to ja z domu wygonilam ale chyba cos zrozumiala i sie zmienila zero docinek do mnie twraz skacze nademna teraz dopiero po 22tyg ciazy jej powiedzielismy to juz tydz temu tescia przyslala i przyniosl 2000zl na wozek wiec jestem w szoku. Ja tam nie chcem z nia zyc jakos super tak jak jest teraz jest ok.

Kazdy z nas by chcial wazyc mniej wazne ze nas nasi mezczyzni akceptuja i kochaja. ☺
 
Asia to faktycznie też nie masz łatwych kontaktów z rodziną:( Smutne to jest.Ale masz rację,ja też mniej się denerwuję jak nie mam z nimi kontaktu.Ja co roku zapraszałam rodziców do siebie w Święta,teraz tego nie zrobiłam żeby zobaczyć czy oni się nami zainteresują i jak zwykle spotkała mnie przykra niespodzianka.Mam 4 rodzeństwa i wszyscy byli proszeni na Wigilię do rodziców tylko nie ja:(

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bardzo mi się podoba to imię!Jak będziemy mieli chłopca to chciałabym żeby miał tak na imię ale mąź wolałby Filipa...
Ważę 98kg. Nigdy nie słyszałam o tej chorobie...To ona sprawia że tyjesz z powrotem?
Ja byłam szczupła,przytyłam w pierwszej ciąży o do teraz noe udało mi się schudnąć:(

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety tak i szereg innych komplikacji 2 razy mnie prawie zabiła :(
Dla tej ciąży ja.wymyslilam imię Maximilian a mąż dla córki Iga
Ale dziewczyny zaczelyscie temat rzeke. Ja zawsze ze swoja mama super zylam a teraz nie wiem co jest u mnie pewnie hormony u niej klimakterium o wszystko sie klucimy ostatnio na wigilie pojechalismy do rodzicow a ze mam problemy ze snem a u nich to srednio z noclegiem bo gosci mieli to postanowilismy wrocic do domu po wigili a ona odrazu to po co bylo jechac to sie po plakalam i w srodku wigili wyszlam i od tamtej pory nie mielismy kontaktu. Co do rodzenstwa to mam siostre 14 lat to jeszcze dziecko i jedna 21lat i tez o nia z mama sie kluce bo ona sie wyprowadzila do chlopaka ktory nie jeat dla niej dobry i mama jej pieniadze daje na kazde zawolanie do niej jedzie bo jej chlopak nie jest dobry i ona taka biedna a jak to mama mowi a Ty masz dobrego meza to tobie nic noe trzeba jakby to byla moja wina ze mam dobrego meza. Przykre to. Tu gdzie mieszkam nikogo nie mam bo tu mieszkal moj maz i tu sie pobudowalismy i czuje sie sama mam tylko meza i bie raz prosze mamy jak jest blisko zajedz na kawe to dla mnie nigdy nie ma czasu. Ale powiem Wam ze jak teraz nie mam kontaktu to mniej sie denerwuje itd.
Dokładnie temat rzeka ... czasem te nasze mamy tak mają. Ja jestem jedynym dzieckiem mojej mamy ale mam brata i siostrę z pierwszego małżeństwa taty. Też są z nimi.przeboje. Taty już nie mam zmarł 6 lat temu.
 
Do góry