reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A siedze na zwolnieniu od poczatku ciazy dzieci nie mam wiec zajec w domu tez nie zawiele to zanijam sobie czas jak maz w pracy do 14 ☺ szybciej czas mija i wogole ☺
 
Dzień dobry Dziewczyny:)
Czy u Was też ptaszki ćwierkają za oknem? Aż chce się żyć:)
Ja dzisiaj robię na obiad ziemniaki,mizerię z jogurtem greckim i dla dla moich Panów jajka sadzone, u mnie od początku ciąży jaja wywołują mdłości...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem Cię doskonale:) Też mogłabym spać całymi dniami,ale dziś chociaż zimno bo termometr pokazuje -4 stopnie to świeci słonko i chcę wyciągnąć chłopaków na spacer:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza87 pyszny obiadek mam teraz fazę na ogórki także twoja mizeria by mi podpasowała:) u mnie też słoneczko ale ja nie wychodzę tylko jak muszę to wynurzam się z domu. Może to śmieszne ale boję się że się przewrócę na śniegu i zrobię krzywdę dzidzi... Jestem jakaś przewrażliwiona. Chore to no ale tak mam. Zuza w którym jesteś tygodniu i skąd jesteś? Ja na forum od niedawna.
 
Ja jestem z Poznania,13tc i też niedawno dołączyłam.
Ja też się boję ale czuję,że potrzebuję świeżego powietrza,wietrzenie mieszkania mi nie wystarcza;)
Ja na rano muszę zjeść kanapkę z makrelą w sosie pomidorowym inaczej chodzi to za mną cały dzień;p Dziwaczne,wiem;)
A mdli mnie na widok(i zapach) jajek w każdej postaci i śledzi.
Dwa dni temu zrobiłam synkowi jajko na miękko na śniadanie,poprosił żebym pomogła mu obrać:/ Musiałam powstrzymywać odruch wymiotny...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry