reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
No bede miala nauczke. To tak jak i ja jak sie nie ma jeszcze dzieci to nawet sie nie mysli o pluci ale tak pytalam czy trafisz z przeczuciami.

Ja to czekam na barwy szczescia. Ostatnio szybko zasypiam ciezko 10 doczekac.

A jak ogolnie sie czujecie i czy juz mowilyscie w rodzinach i znajomych o dzieciaczkach?
 
No bede miala nauczke. To tak jak i ja jak sie nie ma jeszcze dzieci to nawet sie nie mysli o pluci ale tak pytalam czy trafisz z przeczuciami.

Ja to czekam na barwy szczescia. Ostatnio szybko zasypiam ciezko 10 doczekac.

A jak ogolnie sie czujecie i czy juz mowilyscie w rodzinach i znajomych o dzieciaczkach?
Ja w pierwszej ciąży czułam że będzie chłopiec i jest;) A całą ciążę pokazywał pupe na usg i nic nie było widać. Teraz czuję że będzie dziewczynka i oby się sprawdziło!:p
Film okazał się dość nudny niestety.
Ja powiedziałam znajomej która wiedziała że się staramy.Wie też teściowa.
A Ty mówiłaś już komuś?
Ja nie mogę się doczekać aż zaczne odczuwać ruchy dziecka.To jest niesamowite uczucie. I wtedy na prawdę czujesz że nosisz pod sercem najcennejszy skarb:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż stawia na córkę. Siostra na syna no a ja nie potrafię się określić ☺
Powiedziałam tylko moim rodzicom i siostrze . Pracodawca wie ale prosiłam o dyskrecję ale pewnie dziewczyny domyslily się w pracy.
Też oglądam tego gniota barwy szczęścia ☺
 
Mąż stawia na córkę. Siostra na syna no a ja nie potrafię się określić [emoji5]
Powiedziałam tylko moim rodzicom i siostrze . Pracodawca wie ale prosiłam o dyskrecję ale pewnie dziewczyny domyslily się w pracy.
Też oglądam tego gniota barwy szczęścia [emoji5]
Mój mąż marzy o córeczce;)
To będzie pierwsze maleństwo w rodzinie czy siostra już ma dzieci?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mowilam rodzicom dosc wczesnie ale tesciom i meza siostrom dopiero po 22tyg wiec niedawno. U nas tez pierwsze dziecko w rodzinach ja mam 2 sporo mlodsze siostry a maz starsze 41 i 37 lat ale obie bezdzietne. Tesciowie juz bardzo wiekowi pozno mieli dzieci tesc juz 81lat.

Fajnie ze mozna sobie tak z kims pogadac.
 
reklama
To u mnie podobnie. Teść 84lata a teściowa 71.
Ja jestem dopiero w 13.tc więc też się wstrzymuję z powiadamianiem bliskich.
asia333podlasie Kupiłaś już coś dla maleństwa? Nie mogę się doczekać kompletowania wyprawki....
 
Do góry