reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja zachcianek jakos nie mam. Nie wymiotowalam ani razu i nie odrzuca mnie od niczego. Czasami nachodzi mnie na cos chec np na loda lub cos innego.

Z tym upadkiem na sniegu to i ja mam maz tez mowi zebym nie chodzila sama bo slisko. U mnie wczoraj bylo slonaczko a dzis pochmurno i spiaco.

A jak dziewczyny u Was waga w ciazy juz cos poszla do przodu u mnie 4i pol kg juz do przodu.
 
reklama
Asia, miło, że pamiętasz.
Z ta bakterią to fałszywy alarm. Powtórzyłam posiew już w innej przychodni i wyszedł ujemny, bez bakterii, czyli antybiotyk pomógł. Z ulgą wyrzuciłam skierowanie do szpitala do kosza. :)
 
Ja zachcianek też nie mam, średnio wchodzą mi słodkie rzeczy, lodów w ogóle nie mogę jeść tak samo mięsa. W ogóle mam słaby apetyt i moje posiłki są monotonne. Zupami się zajadam i płatkami na mleku.
Jeśli chodzi o samopoczucie, to raz lepiej raz gorzej. Wymioty, mdłości, ból kręgosłupa, senność- moja codzienność. :D

Waga stoi, ale to pewnie przez to, że dopiero koncówka 1trym. Spodziewam się wzrostu wagi w połowe 2 trym.
 
po świętach przybyło mi 2 kg i waga stoi w miejscu. W październiku miałam zabieg usunięcia woreczka żółciowego i chorując na to paskudztwo nie mogłam jeść wiele produktów ale jakoś szczególnie to ja też nie schudłam. Widocznie taka moja uroda. Ruchu mi brakuje to fakt :-D
 
U mnie dobrze tylko jakby migdalki cos bola chyba zimnego mleka sie napilam i zaszkodzilo. U mnie dobrze tylko sennie jak caly dzien.

Jaka plec u dzidzi obstawiasz? Ja obstawialam synka i trafilam. Do lekarza prywatnie chodzisz?
 
[QUOTE="asia333podlasie,

Jaka plec u dzidzi obstawiasz? Ja
obstawialam synka i trafilam. Do lekarza prywatnie chodzisz?[/QUOTE]

Uważaj z mlekiem zimnym bo to łatwo się nabawic chorubska i to teraz w taką pogodę.
Dla mnie płeć obojętna bede kochać tak samo. Już kocham ☺
do lekarza chodzę prywatnie
 
reklama
Do góry